Bliżej

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Bliżej (Film (2004)[Closer] Reż.Mike Nichols) ,

Artykuły - Bliżej (426)

 • Program Jana Pospieszalskiego zdjęty z anteny TVP

  Program Jana Pospieszalskiego zdjęty z anteny TVP

  Program Jana Pospieszalskiego "Bliżej" został zdjęty z anteny, bo władze TVP nie zgodziły się na to, aby gościem był publicysta Jacek Karnowski - informuje rzecznik TVP.
 • Koniec luzowania coraz bliżej

  Od początku sesji azjatyckiej kurs EUR/USD stabilizuje się w okolicach 1,3770. Uważamy, że do momentu ogłoszenia decyzji jakie zapadną na kończącym się dziś posiedzeniu FOMC (20:00) zmienność będzie ograniczona.
 • Decyzja Fed coraz bliżej, rynki w niepewności

  Zakończenie posiedzenia Rezerwy Federalnej planowane na środę pozostaje kluczowym wydarzeniem dla rynków w bieżącym tygodniu. Zarówno notowania na rynku walutowym, jak i na rynku długu do środy powinny być stabilne.
 • Nitro Circus Travisa Pastrany Warszawie coraz bliżej!

  Nitro Circus Travisa Pastrany Warszawie coraz bliżej!

  Już w tę sobotę Stadion Narodowy w Warszawie zamieni się w wielką rampę, na której wystąpi aż 40 gwiazd sportów freestyle'owych światowego formatu, a wśród nich legendarny Travis Pastrana - twórca Nitro Circus.
 • Rozstrzygnięcia na rynkach coraz bliżej?

  Dzisiaj istotnych informacji na rynek napłynie zdecydowanie więcej niż wczoraj. Co powinno nadać rynkom kierunek przed kluczowymi wydarzeniami, czyli decyzją ECB w sprawie stóp procentowych, którą poznamy w czwartek oraz piątkowymi danymi z rynku pracy w USA, które mogą mieć duże znaczenie w kontekście ewentualnego ograniczania programu luzowania ilościowego już w grudniu.
 • Biuro maklerskie BESI bliżej Londynu

  W styczniu 2014 roku Maciej Hebda, dotychczasowy szef Zespołu Analiz Giełdowych Biura Maklerskiego Espirito Santo Investment Bank (BESI) w Warszawie, dołączy do zespołu analiz BESI w Londynie, gdzie będzie zajmował się globalnymi spółkami z sektora surowcowego, jak również KGHM, JSW i LWB. Jego dotychczasowe obowiązki, jako szefa Zespołu Analiz Giełdowych Biura Maklerskiego BESI, przejmuje Konrad Księżopolski, analityk sektora TMT. Transfer eksperta z szerokimi relacjami na polskim rynku do londyńskiego oddziału to dobry sygnał dla inwestorów krajowych, którzy coraz częściej są zainteresowani rynkami zagranicznymi.
 • Opłaty za niemieckie autostrady coraz bliżej

  Opłaty za niemieckie autostrady coraz bliżej

  CDU/CSU i SPD osiągnęły w środę nad ranem porozumienie w sprawie umowy koalicyjnej, która ma stanowić podstawę programową nowego rządu Angeli Merkel - poinformowali uczestnicy spotkania po zakończeniu 17-godzinnych negocjacji. Rząd powstanie w grudniu.
 • Eurowizja: Gosia Andrzejewicz bliżej

  Eurowizja: Gosia Andrzejewicz bliżej

  Gosia Andrzejewicz znalazła się w drugim etapie eurowizyjnych preselekcji w barwach Szwajcarii z piosenką "I'm Not Afraid".
 • Szczurek: Wzrost PKB w 2014 r. o blisko 3 proc. jest realny

  Wzrost PKB bliżej 3 proc. w 2014 r. jest realny - powiedział w piątek Mateusz Szczurek, desygnowany na stanowisko ministra finansów. Dodał, że deficyt sektora finansów publicznych w 2015 r. będzie niższy niż 3,3 proc. PKB prognozowane przez Komisję Europejską.
 • Fed - jesteśmy bliżej ograniczenia QE3

  Opublikowane wczoraj wieczorem zapiski z październikowego posiedzenia Fed pokazały budujący się konsensus w kwestii ograniczenia QE3 w "najbliższych miesiącach" w zależności od napływających danych. Nie oznacza to tym samym, że może do tego dojść na grudniowym posiedzeniu.