bliskie spotkanie

Artykuły - Bliskie spotkanie (3)

 • Polaku, gdzie najlepsza benzyna?

  Polaku, gdzie najlepsza benzyna?

  Bliskie spotkanie czwartego stopnia z problemem jakości paliw może być mocnym przeżyciem. Ekstremalne sytuacje, zdarzająca się rzadko, jednak takie przygody mogą być efektem zatankowania paliwa, w którego składzie było 96 proc. wody.
 • Bliskie Spotkanie z...

  Bliskie Spotkanie z...

  Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o kulisach powstawaniu filmu "Katyń" Andrzeja Wajdy nie możecie przegapić programu "Bliskie Spotkania" w RMF Classic (niedziela, 3 lutego, godz. 9). Gościem Magdy Miśko będzie wybitny polski operator Paweł Edelman.
 • Podwozie

  Podwozie

  Są jednak pewne sprawy, po wykryciu których powinniśmy od razu grzecznie podziękować i udać się do domu. Mowa tu o wszelkich nie fabrycznych spawach, które informują o takich przygodach samochodu jak np. bliskie spotkanie trzeciego stopnia z tirem.

Filmy - Bliskie spotkanie (26)

 • Bliskie spotkanie z łosiem. Chodził między samochodami i wsadzał łeb do środka

  Kierowca przejeżdżający w niedzielę przez park Estes w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych miał okazję przyjrzeć się łosiowi z bardzo bliska. Samiec nie zważając na ruch drogowy przechadzał się po jezdni i zaglądał do aut. (STORYFUL/x-news)
 • Bliskie spotkanie z lampartem. Na szczęście przez szybę samochodu

  Ta rodzina pewnie najadła się strachu, bo takie spotkanie nie zdarza się zbyt często. Podczas wizyty w Parku Narodowym Krugera na wybiegu dla dzikich zwierząt udało im się trafić na lamparta, który nie omieszkał „przywitać się”, skacząc na samochód. Całe szczęście, że szyby były zamknięte. (STORYFUL/x-news)
 • Bliskie spotkanie z grindwalami

  Zobaczcie bliskie spotkanie Rizkhana Mohameda z grindwalami. Te wdzięczne ssaki są jednymi z największych przedstawicieli rodziny delfinowatych i prawie dorównują rozmiarami orkom! Autorowi nagrania udało się uchwycić tę wyjątkową chwilę nie tylko pod wodą, ale też nad. Pozazdrościć? (STORYFUL/x-news)
 • Oko w oko z pytonem. Gad niemal pożarł kamerę

  Najpierw badawczo się przygląda, a potem błyskawicznie atakuje - na szczęście kamerę a nie dłoń intruza. Wideo przedstawiające szarżę pytona udostępnił w sieci pewien australijski fotograf, który przed kilku laty napotkawszy potężnego gada postanowił za pośrednictwem kamery z bliska mu się przyjrzeć. (STORYFUL/x-news)