Blanka Lipińska

Artykuły - Blanka Lipińska (44)

 • Simone Susinna i Michele Morrone przytuleni na planie drugiej części "365 dni"

  Simone Susinna i Michele Morrone przytuleni na planie drugiej części "365 dni"

  Michele Morrone i Simone Susinna, którzy wystąpią w drugiej części ekranizacji bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej "365 dni", podzielili się wspólną fotografią, na której pozują przytuleni.
 • Blanka Lipińska w klinice! "Nie jest najlepiej"

  Blanka Lipińska w klinice! "Nie jest najlepiej"

  Blanka Lipińska ma ostatnio intensywny czas w swoim życiu zawodowym. Sporo czasu spędza na planie filmowym, ale ostatnio zamiast uczestniczyć w nagraniach, musiała udać się do kliniki. Okazało się, że u pisarki pojawiły się niespodziewane problemy ze zdrowiem.
 • ​Blanka Lipińska liczy na kolejne Złote Maliny

  ​Blanka Lipińska liczy na kolejne Złote Maliny

  Jedna Złota Malina to dla niej zdecydowanie za mało! Dlatego ​Blanka Lipińska zadeklarowała, że chce powalczyć o kolejne statuetki filmowych antynagród. Zamierza je dostać za ekranizacje swoich pozostałych dwóch powieści erotycznych. I zapowiada, że zawalczy o nie już za rok.
 • Blanka Lipińska kupiła mieszkanie

  Blanka Lipińska kupiła mieszkanie

  Blanka Lipińska jeszcze do niedawna deklarowała, że kupno mieszkania na własność nie jest odpowiednią dla niej opcją. Jak widać, zmieniła zdanie, bo właśnie pochwaliła się nową inwestycją!
 • Blanka Lipińska opublikowała stare zdjęcie!

  Blanka Lipińska opublikowała stare zdjęcie!

  Blanka Lipińska z dużą rozwagą prowadzi swoje media społecznościowe. Jednak czasem, gdy opublikuje zdjęcie, potrafi nim podnieść temperaturę na swoim profilu. Tak było i tym razem.
 • Blanka Lipińska oburzona komentarzami pod zdjęciem!

  Blanka Lipińska oburzona komentarzami pod zdjęciem!

  Blanka Lipińska obecnie przebywa w meksykańskim Tulum razem z Natalią Siwiec. Panie doskonale bawią się i wypoczywają podczas urlopu. Jednak coś popsuło im humory, a winna temu jest burza w komentarzach pod najnowszym zdjęciem Natalii.
 • Blanka Lipińska w doskonałej formie!

  Blanka Lipińska w doskonałej formie!

  Blanka Lipińska niedawno poleciała do Meksyku, by razem z Natalią Siwiec i jej rodziną odpocząć od zimowej Polski. Teraz celebrytka miała okazję pochwalić się idealną figurą w skąpym stroju kąpielowym!
 • Blanka Lipińska wyznała, że cierpi na dentofobię

  Blanka Lipińska wyznała, że cierpi na dentofobię

  Autorka popularnej powieści "365 dni" od kilku miesięcy nosi aparat ortodontyczny. Jest to już jej drugie podejście do starań o idealny uśmiech, bo - jak relacjonowała w swoim Instastory pisarka - poprzednia korekta zgryzu się nie powiodła. Teraz, przed nałożeniem aparatu, Lipińska miała usuwane ósemki. Choć nie był to skomplikowany zabieg, pisarka zdecydowała się na narkozę. Głównie po to, by zapomnieć o swoim panicznym strachu przed dentystami.
 • Polskie gwiazdy, które spróbowały swoich sił w filmie

  Polskie gwiazdy, które spróbowały swoich sił w filmie

  Wokalistka, trenerka fitness, autorka bestsellerowej książki, fotomodelka i gwiazda telewizyjnego programu - co je łączy? Każda z nich zapragnęła spróbować swych sił w aktorstwie. Cóż, nie można być dobrym we wszystkim. Oto polskie gwiazdy, który chciały sprawdzić się przed kamerą.
 • Kontynuacja "365 dni" trafi do kin w 2022 roku

  Kontynuacja "365 dni" trafi do kin w 2022 roku

  Nie milkną echa po międzynarodowym hicie, jakim okazał się film "365 dni" nakręcony na podstawie książki Blanki Lipińskiej, a już słyszymy o planach stworzenia kontynuacji. Sfilmowane mają zostać kolejne kontrowersyjne powieści celebrytki. Blanka zdradziła, kiedy możemy spodziewać się premiery filmu "Ten dzień".

Filmy - Blanka Lipińska (7)

 • Blanka Lipińska o finale "Tylko Jeden"

 • Blanka Lipińska: Zazdroszczą mi

  "Piszę dla ludzi. Nie obchodzi mnie zdanie krytyków" - mówi Blanka Lipińska, autorka powieści "365 dni", której ekranizacja wejdzie niebawem na ekrany polskich kin. Inni pisarze? "Są zazdrośni. Lipińska siedzi i podopisuje książki trzy godziny, a oni tylko godzinę" - dodaje.
 • Blanka Lipińska: Ktoś nas sprzedał

  "Ciężko było utrzymać wszystko w tajemnicy. Zrezygnowałam wtedy z udzielania wywiadów" - opowiada Blanka Lipińska o kulisach ekranizacji jej powieści "365 dni". "Ktoś nas sprzedał prasie" - przekonuje pisarka.
 • Blanka Lipińska o ekranizacji "365 dni"

  "Byłam tak rozemocjonowana, że ciężko mi się było zatrzymać. Mogłam wtedy pracować 24 godziny na dobę" - wspomina Blanka Lipińska pierwsze dni na planie filmu "365 dni", ekranizacji jej bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem.