Blanka Lipińska

Artykuły - Blanka Lipińska (33)

 • Blanka Lipińska dodała gorące zdjęcie z ukochanym

  Blanka Lipińska dodała gorące zdjęcie z ukochanym

  Autorka "365 dni" jest w szczęśliwym związku z Aleksanderm Milwiwem-Baronem. Para ochoczo dzieli się na Instagramie szczegółami ze wspólnego życia. Tym razem Blanka opublikowała gorące zdjęcie z partnerem, które opatrzyła intymnym wyznaniem.
 • Blanka Lipińska jest w ciąży?

  Blanka Lipińska jest w ciąży?

  Autorka popularnych powieści erotycznych zamieściła na Instagramie tajemniczy wpis, który można interpretować jako sugestię, że ona i jej ukochany spodziewają się dziecka.
 • Blanka Lipińska pozuje w stroju kąpielowym. Wygląda jak Lady Gaga!

  Blanka Lipińska pozuje w stroju kąpielowym. Wygląda jak Lady Gaga!

  Blanka Lipińska zamieściła na swoim Instagramie seksowne zdjęcie z wakacji. Autorka powieści "365 dni" pozuje w stroju kąpielowym, a za obiektywem stoi najpewniej jej ukochany Baron.
 • "365 dni": Film "gloryfikuje przemoc wobec kobiet"?

  "365 dni": Film "gloryfikuje przemoc wobec kobiet"?

  Film "365 dni" na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej niespodziewanie zyskał popularność poza granicami naszego kraju. Ale czy o taką popularność chodziło? Pojawił się kolejny apel o usunięcie tej produkcji z platformy streamingowej Netflix.
 • Oburzona Duffy pisze list otwarty do Netflixa. Chce usunięcia z serwisu "365 dni"

  Oburzona Duffy pisze list otwarty do Netflixa. Chce usunięcia z serwisu "365 dni"

  Film "365 dni" wkrótce zniknie z Netflixa? Hit ostatnich tygodni serwisu jest mocno krytykowany z powodu gloryfikacji przemocy wobec kobiet. Do grona atakujących produkcję dołączyła wokalistka Duffy, która od szefa platformy domaga się usunięcia produkcji z bazy.
 • Anna Karwan zaprzeczyła, że jest zakochana w byłym chłopaku Blanki Lipińskiej

  Anna Karwan zaprzeczyła, że jest zakochana w byłym chłopaku Blanki Lipińskiej

  Na początku tygodnia media obiegła informacja, że Anna Karwan spotyka się z Maciejem Buzałą, który wcześniej związany był z Blanką Lipińską. Plotka wzięła się z tego, że Karwan i Buzała lecieli razem samolotem i zamieścili relację z tej wycieczki w swoich mediach społecznościowych. Piosenkarka, która była we wtorek gościem Bartka Fetysza w jego relacji na żywo prowadzonej na Instagramie, odniosła się do pogłosek o jej rzekomym związku.
 • Blanka Lipińska zarzuca Latkowskiemu manipulację

  Blanka Lipińska zarzuca Latkowskiemu manipulację

  Popularna pisarka odniosła się na swoim Instagramie do wyemitowanego w TVP filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". W tym poświęconym aferze pedofilskiej dokumencie wykorzystany został jej wizerunek.
 • "Nic się nie stało": ​Blanka Lipińska zarzuca twórcom manipulację

  "Nic się nie stało": ​Blanka Lipińska zarzuca twórcom manipulację

  Blanka Lipińska odniosła się na swoim Instagramie do wyemitowanego w środowy wieczór, 20 maja, w TVP filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". W poświęconym aferze pedofilskiej dokumencie wykorzystany został jej wizerunek.
 • Blanka Lipińska nie chce pracować z kobietami

  Blanka Lipińska nie chce pracować z kobietami

  - Mamy rozstrój hormonalny, emocjonalny, jesteśmy niestabilne. Tak autorka powieści "365 dni" uzasadniła, dlaczego nie będzie prowadzić kolejnego sezonu programu „Tylko jeden”, jeśli będą w nim występować kobiety.
 • Czy to koniec Blanki Lipińskiej w Polsacie?

  Czy to koniec Blanki Lipińskiej w Polsacie?

  Jest popularna, pewna siebie i dokładnie wie czego chce. W piątek Blanka Lipińska poprowadzi finałowy odcinek pierwszego sezonu reality show "Tylko Jeden". Nie wiadomo czy będzie kolejna edycja programu, ale nawet jeśli tak, to okazuje się, że możemy nie zobaczyć w niej już autorki bestsellerowego cyklu powieści erotycznych. Dlaczego?

Filmy - Blanka Lipińska (11)

 • Blanka Lipińska o finale "Tylko Jeden"

 • Blanka Lipińska: Jestem najlepiej zarabiającą pisarką w Polsce

  Erotyczna trylogia "365 dni" Blanki Lipińskiej cieszy się ogromną popularnością. A jeszcze większe wzięcie miał film, który powstał na podstawie pierwszej z jej książek. Nic dziwnego, że autorka dorobiła się fortuny. Mimo tak ogromnych dochodów, Blanka Lipińska stara się żyć skromnie i oszczędnie, ponieważ w ten sposób została wychowana. - Tak, jestem najlepiej zarabiającą pisarką w Polsce, ale nawet nie wiem ile mam pieniędzy. Po prostu ich nie wydaję. Nie mam czasu wydawać - przyznała w rozmowie z Wideoportalem. Pisarka nie ma skłonności do szastania kasą i zbędnych ekstrawagancji. Nie korzysta ze zbyt wielu luksusów, żyje jak zwykły Kowalski. Wyjątek robi, jeżeli chodzi o jej rodziców. Jej mama i tata byli zresztą obecni na premierze filmu "365 dni" i z dumą pozowali z córką do zdjęć. Blanka jest skłonna spełnić ich wszystkie marzenia.
 • Blanka Lipińska: Zazdroszczą mi

  "Piszę dla ludzi. Nie obchodzi mnie zdanie krytyków" - mówi Blanka Lipińska, autorka powieści "365 dni", której ekranizacja wejdzie niebawem na ekrany polskich kin. Inni pisarze? "Są zazdrośni. Lipińska siedzi i podopisuje książki trzy godziny, a oni tylko godzinę" - dodaje.
 • Blanka Lipińska: Ktoś nas sprzedał

  "Ciężko było utrzymać wszystko w tajemnicy. Zrezygnowałam wtedy z udzielania wywiadów" - opowiada Blanka Lipińska o kulisach ekranizacji jej powieści "365 dni". "Ktoś nas sprzedał prasie" - przekonuje pisarka.