Blake Lively

Artykuły - Blake Lively (51)

 • Blake Lively: Wizualna metamorfoza i aktorskie wyzwanie

  Blake Lively: Wizualna metamorfoza i aktorskie wyzwanie

  Gwiazda bijącego niegdyś rekordy popularności serialu "Plotkara", po kilku mniej lub bardziej znaczących rolach wraca na duży ekran. Blake Lively zobaczymy u boku Juda Law w thrillerze o zemście, na potrzeby którego radykalnie zmieniła swój dotychczasowy wizerunek.
 • Blake Lively przeszła drastyczną metamorfozę

  Blake Lively przeszła drastyczną metamorfozę

  Pochodząca z aktorskiej rodziny Blake Lively zdobyła sympatię widzów na całym świecie rolą w serialu „Plotkara”. Po emisji pierwszego sezonu każda nastolatka w Ameryce chciała wyglądać dokładnie tak jak Serena, w którą wcieliła się Blake.
 • Idealne na wakacje

  Idealne na wakacje

  Słońce, plaża, drink w dłoni i… gwiazda przy boku! Czy można wyobrazić sobie lepszy plan na wakacje? Choć szanse na spotkanie pięknych i zdolnych aktorek podczas urlopu nie są zbyt duże, nikt nie broni nam się rozmarzyć… Oto osiem utalentowanych kobiet, które sprawdziły się w rolach prowokacyjnych, wakacyjnych dziewczyn. W ich towarzystwie chętnie spędzilibyśmy czas nawet w największe letnie upały!

Zdjęcia - Blake Lively (30)

Filmy - Blake Lively (1)

 • "Savages: ponad bezprawiem"

  Ophelia wybrała sobie niezbyt dobre towarzystwo do romansowania - dwóch plantatorów marihuany. Zabawa szybko zamienia się w prawdziwy koszmar. Kiedy dwaj mężczyźni zadzierają z niewłaściwymi ludźmi, okrutny meksykański kartel porywa dziewczynę...