Blake Lively

Artykuły - Blake Lively (28)

 • Największa kasowa klapa w historii kina?

  Największa kasowa klapa w historii kina?

  Jeśli twórcy dramatu "The Rhythm Section" spodziewali się, że ich film przejdzie do historii, to z pewnością nie przypuszczali, że stanie się to z tak niechlubnego powodu. Wyreżyserowany przez Reed Morano film przez pierwsze trzy dni wyświetlania zarobił 2,8 miliona dolarów, mimo że był pokazywany w ponad trzech tysiącach kin. W historii kina nie było produkcji, która przy takiej dystrybucji zarobiłaby mniej.
 • Blake Lively: Moja kolej

  Blake Lively: Moja kolej

  Blake Lively udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym stoi nad nagim mężczyzną trzymającym w rękach kieliszek. To fotografia promująca film "Zwyczajna przysługa".
 • Czego nie wiemy o Blake Lively?

  Czego nie wiemy o Blake Lively?

  Okrzyknięta ikoną stylu, najlepiej ubraną aktorką Hollywood, trendsetterką. Zjawiskowo piękna Blake Lively nie korzysta ze sztabu stylistów, swoje kreacje na wielkie wyjścia dobiera sama. Jesienią zobaczymy ją w roli eleganckiej kobiety z klasą o nienagannym stylu w filmie "Zwyczajna przysługa". Grana przez nią Emily będzie też niezwykle tajemnicza, a jej zaginięcie wzbudzi wiele kontrowersji.
 • Blake Lively: Wizualna metamorfoza i aktorskie wyzwanie

  Blake Lively: Wizualna metamorfoza i aktorskie wyzwanie

  Gwiazda bijącego niegdyś rekordy popularności serialu "Plotkara", po kilku mniej lub bardziej znaczących rolach wraca na duży ekran. Blake Lively zobaczymy u boku Juda Law w thrillerze o zemście, na potrzeby którego radykalnie zmieniła swój dotychczasowy wizerunek.
 • Blake Lively przeszła drastyczną metamorfozę

  Blake Lively przeszła drastyczną metamorfozę

  Pochodząca z aktorskiej rodziny Blake Lively zdobyła sympatię widzów na całym świecie rolą w serialu „Plotkara”. Po emisji pierwszego sezonu każda nastolatka w Ameryce chciała wyglądać dokładnie tak jak Serena, w którą wcieliła się Blake.
 • Idealne na wakacje

  Idealne na wakacje

  Słońce, plaża, drink w dłoni i… gwiazda przy boku! Czy można wyobrazić sobie lepszy plan na wakacje? Choć szanse na spotkanie pięknych i zdolnych aktorek podczas urlopu nie są zbyt duże, nikt nie broni nam się rozmarzyć… Oto osiem utalentowanych kobiet, które sprawdziły się w rolach prowokacyjnych, wakacyjnych dziewczyn. W ich towarzystwie chętnie spędzilibyśmy czas nawet w największe letnie upały!

Zdjęcia - Blake Lively (15)

Filmy - Blake Lively (1)

 • "Savages: ponad bezprawiem"

  Ophelia wybrała sobie niezbyt dobre towarzystwo do romansowania - dwóch plantatorów marihuany. Zabawa szybko zamienia się w prawdziwy koszmar. Kiedy dwaj mężczyźni zadzierają z niewłaściwymi ludźmi, okrutny meksykański kartel porywa dziewczynę...