błąd

Artykuły - Błąd (792)

Filmy - Błąd (9)

 • Ciekawski turysta dotkął zabytkowy zegar. To był błąd

  Ciekawski turysta zniszczył zabytkowy zegar w muzeum w Columbii w stanie Pensylwania. Mężczyzna nie zastosował się do powszechnie obowiązującego zakazu dotykania eksponatów i w wyniku jego nieostrożności unikatowy zegar spadł ze ściany i się roztrzaskał. Zwiedzający miał zamiar jedynie sprawdzić, jak działa mechanizm historycznego czasomierza, a niechcący zobaczył nawet najmniejsze części, z których zegar się składa. Jak informują kustosze, eksponat po niezbędnej naprawie powróci na ścianę muzeum. (STORYFUL/x-news)
 • Zapominalski Obama naprawia swój błąd

  Jak dobrze, że w śmigłowcu uświadomiono mu jego przeoczenie...
 • Arbiter skrzywdził Ukraińców? Zobacz!

  Czy nieuznany gol mógł odmienić losy meczu Anglia-Ukraina? W 63. minucie spotkania, po strzale Marko Devicia, piłka minęła linię bramkową, ale żaden z arbitrów nie zauważył tego faktu. Z bramki Harta piłkę szybko wybił John Terry.
 • Smoleńsk: Możliwy błąd kontrolerów

  Przyczyn katastrofy jest wiele. Nie wykluczamy też błędu kontroli naziemnej - powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM Jerzy Miller. Szef MSWiA mówił też o wyborach w kontekście powodzi: - Na wybory jesteśmy gotowi dowozić ludzi amfibią, a dla komisji rozstawimy namioty.