Biznes

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Biznes ,

Artykuły - Biznes (11)

 • Prezydent Duda: Adam Glapiński na drugą kadencję w NBP

  Prezydent Duda: Adam Glapiński na drugą kadencję w NBP

  Adam Glapiński będzie kandydatem na kolejną 6-letnią kadencję prezesa NBP, która rozpocznie się w 2022 r. – wynika z wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy w „Gościu Wydarzeń” Polsat News.
 • Kompleksowa obsługa programów lojalnościowych - co trzeba wiedzieć przed zleceniem usługi

  Kompleksowa obsługa programów lojalnościowych - co trzeba wiedzieć przed zleceniem usługi

  Zanim zlecimy stworzenie lub obsługę programu, warto odpowiedzieć sobie na szereg pytań, które znacząco ułatwią współpracę z podmiotem wyspecjalizowanym w zarządzaniu programami lojalnościowymi i motywacyjnymi. Pozwolą one obniżyć koszty przedsięwzięcia, zwiększyć szansę na skuteczne wdrożenie oraz zaowocują prawdziwie unikalnym kształtem programu.
 • Polska - Wskaźnik PMI dla przemysłu bez zmian

  Polska - Wskaźnik PMI dla przemysłu bez zmian

  Wskaźnik PMI dla przemysłu w Polsce w październiku wyniósł 50,8 pkt. wobec 50,8 pkt. we wrześniu - podała firma Markit, która opracowuje wskaźnik. Konsensus PAP Biznes zakładał, że wskaźnik wyniesie 51,0 pkt.
 • HP EliteBook – laptop biznesowy najwyższej klasy

  HP EliteBook – laptop biznesowy najwyższej klasy

  Solidny laptop biznesowy to niezwykle ważny partner w każdym biznesie. Warto zatem znaleźć sprzęt, który sprawi, że realizowanie obowiązków firmowych będzie szło sprawnie i przyjemnie. Dobrym tropem może okazać się linia laptopów biznesowych HP EliteBook, w której znajdziemy aż 1659 modeli do wyboru. Jeśli należysz do mobilnych profesjonalistów, poszukujących urządzenia z wyższej półki cenowej, ale przede wszystkim jakościowej, HP EliteBook jest serią, którą zdecydowanie powinieneś się zainteresować. Dlaczego?
 • GUS: Polska umacnia pozycję eksportera żywności

  GUS: Polska umacnia pozycję eksportera żywności

  Jak wynika z raportu GUS, wartość eksportu polskiej żywności osiągnęła w ubiegłym roku 31,4 mld euro, tj. o 5,8 proc. więcej niż rok wcześniej. Zdaniem ekspertów w wyniku zmian modernizacyjnych i rozwoju swobodnej wymiany towarowej wzmocniła się handlowa pozycja Polski na rynku europejskim i światowym. Co ważne, na tle światowym samowystarczalność żywnościowa Polski poprawiła się.
 • Wiceminister cyfryzacji Wanda Buk rezygnuje

  ​Wiceminister cyfryzacji Wanda Buk rezygnuje ze stanowiska. Informację przekazaną przez samą Buk na Twitterze potwierdziło we wtorek PAP Ministerstwo Cyfryzacji.
 • Minister finansów o sytuacji budżetu

  Minister finansów o sytuacji budżetu

  Minister finansów Tadeusz Kościński poinformował w Programie I Polskiego Radia, że pod koniec sierpnia lub we wrześniu dojdzie do nowelizacji budżetu. - Sytuacja płynnościowa jest dobra, jesteśmy przygotowani na większe wydatki - poinformował minister.
 • 44 produkt regionalny objęty unijną ochroną

  44 produkt regionalny objęty unijną ochroną

  Jak poinformowało Ministerstwo Rolnictwa, ​miód spadziowy wytwarzany na obszarze Beskidu Wyspowego w woj. małopolskim został zarejestrowany przez Komisję Europejską jako Chroniona Nazwa Pochodzenia (ChNP) . Jest to 44. polski produkt objęty unijną ochroną i szesnasty z Małopolski.
 • Tarcza antykryzysowa 4.0 podpisana

  Tarcza antykryzysowa 4.0 podpisana

  Jak poinformowało biuro prasowe KPRP, prezydent podpisał ustawę tzw. Tarczę antykryzysową 4.0. Ustawa wprowadza m.in. dopłaty do kredytów dla firm znajdujących się w trudnej sytuacji z powodu pandemii.
 • GUS przygotowuje się do spisu rolnego w warunkach epidemii

  GUS przygotowuje się do spisu rolnego w warunkach epidemii

  Setki tysięcy naszych rodaków czeka samospis https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-gus-przygotowuje-sie-do-spisu-rolnego-w-warunkach-epidemii,nId,4510220