biustonosz

Artykuły - Biustonosz (62)

Filmy - Biustonosz (15)

 • Dziecko dopadł głód w supermarkecie. Wtedy stało się to

  Komiczne zachowanie dziecka, które widząc biustonosze na wieszaku w supermarkecie, zaczął się do nich przytulać i domagać jedzenia.
 • Biustonosz – tani czy drogi? Porady Moniki Kołodyńskiej

  Biustonosze kupione w profesjonalnym sklepie z bielizną różnią od tych znalezionych w sieciówce. Jakie są to różnice? Brafitterka Monika Kołodyńska porównała zestawy staników w tych samych rozmiarach, ale z różnych sklepów. Czym należy się kierować wybierając dobry stanik? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak dobrać idealny biustonosz dla kobiety w ciąży?

  Jak dobrać biustonosz na czas ciąży i karmienia? Powiedziała o tym w "Dzień Dobry TVN" Monika Kołodyńska. - W czasie ciąży i w czasie karmienia musimy cały czas kontrolować swój rozmiar biustu - zaznaczyła brafitterka. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Biustonosz sportowy - jak dobrać właściwy?

  W starych dresach i wyciągniętej koszulce, czy w najnowszej kolekcji renomowanej marki? Nieważne, w czym ćwiczysz, bo liczy się sam ruch. Warto jednak przy kompletowaniu odzieży sportowej zwrócić szczególną uwagę na bieliznę. U kobiet podstawą jest dobranie odpowiedniego biustonosza sportowego, który pozwoli w pełni skupić się na prawidłowym wykonywaniu powtórzeń i znacznie poprawi komfort np. podczas treningu biegowego. Jak zatem znaleźć ten właściwy? Zdjęcia pochodzą z bazy X-Bank Gallery. (Agencja TVN/x-news)