Nowe Technologie - biust

Artykuły - Biust (4)

 • Microsoft, Sony i biust

  Microsoft, Sony i biust

  Amerykańska nastolatka pozwała do sądu producenta gier - Take 2 Interactive. Zarzuca firmie, że w popularnej grze na konsole Playstation i Xbox - "The Guy Game" firma wykorzystała jej zdjęcie w bikini (za które powódce zapłaciła) do fotomontażu przedstawiającego ją bez biustonosza. Zdjęcie wykorzystano zarówno w grze jak i na serwisie internetowym gry. W momencie sesji zdjęciowej modelka miała 17 lat, zatem przedstawianie jej półnago jest złamaniem prawa - twierdza adwokaci młodej osoby znanej jako "Jane Doe" domagając się całkowitego wycofania gry ze sprzedaży. We wniosku jako "wspólników przestępstwa" wymieniono także firmy produkujące wspomniane konsole, czyli... Microsoft i Sony!.
 • Komórka powiększy... biust

  Komórka powiększy... biust

  Jak się okazuje, powszechne wykorzystywanie telefonów komórkowych przez Japończyków prowadzi nie tylko do stopniowego wydłużania ich kciuków, ale też rozrostu innych partii ciała. Hideto Tomabechi to japońska psychoterapeutka, popularna w swej ojczyźnie odkąd wyleczyła poddanych "praniu mózgu" członków sekty odpowiedzialnej za atak gazowy na tokijskie metro. Jej najnowszym odkryciem jest dźwięk, który - rzekomo oddziałując na ludzki mózg - powoduje... wzrost kobiecych piersi. Ten "cudowny" sygnał jest udostępniany Japonkom jako dzwonek dla telefonu komórkowego.
 • Pierś a historia sieci

  Pierś a historia sieci

  Nagi biust Janet Jackson pokazany podczas transmisji meczu o Superpuchar w amerykańskim futbolu przejdzie do historii sieci. Spowodował bowiem nieprawdopodobne oblężenie wyszukiwarek stron WWW. Przedstawiciele Lycos twierdza, że w ciągu 24 godzin od transmisji z SuperBowl zapytań o biust piosenkarki było więcej niż o atak terrorystyczny we wrześniu 2001.W następnych dniach zapytań bylo równie dużo. O pierś siostry Michaela Jacksona internauci pytaja dziennie średnio 60-80 razy częściej niż o dotychczasowe "hity" - skandalizujący film z milionerką Paris Hilton, czy Britney Spears. Znawcy tematu są nieco zaskoczeni. W sieci można bowiem znaleźć wiele biustów znacznie ładniejszych niż pierś podstarzałej piosenkarki.
 • Najpopularniejszy biust

  Firma Blur przeprowadziła badania polegające na sprawdzeniu jakie "logo" udostępnione do ściągnięcia z internetu i umieszczone później w telefonie komórkowym jest najpopularniejsze. Firma umieściła na swojej stronie 50 takich grafik, a następnie zachęciła do ich ściągania. Badania trwały przez cały kwiecień, a oto ich wyniki: