InteriaTV - biust

Filmy - Biust (27)

 • Kobieta zaprezentowała swojego pupila. Przerażające!

  Kobieta w nietypowy sposób zaprezentowała swojego pupila. Przerażające!
 • Wybuchające implanty. Prawda was zaskoczy

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Marek Szczyt. Chirurg plastyczny opowiedział o powiększaniu piersi. - Jest bezpiecznym zabiegiem, ale muszą być spełnione konkretne warunki - powiedział. - To nieprawda, że implanty piersi wybuchają w samolotach - dodał. Jaka jaki rozmiar biustu jest najpopularniejszy? (20m2 Łukasza/x-news)
 • Jak dopasować strój kąpielowy do kształtu biustu?

  Jak dopasować strój kąpielowy do kształtu biustu? - Małe biusty lubią wszelkiego rodzaju zdobienia - powiedziała Monika Kołodyńska. - Bardzo ważne jest to, żebyśmy nie wybierały miseczek miękkich, które sprawią, że nasz biust nie będzie wyeksponowany - dodała brafitterka. O czym jeszcze warto pamiętać? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Noszenie biustonosza nigdy nie było tak przyjemne!

  Brafitterka Joanna Oczkoś zdradza, jak dobrać biustonosz w taki sposób, żeby piersi wyglądały wspaniale. A co ważniejsze, żeby noszenie stanika było komfortowe. Na co należy zwrócić uwagę? Czy nieusztywniane miseczki nadają się do noszenia przez kobiety o obfitym biuście? Jak optycznie powiększyć mały biust? Tego i wiele więcej dowiecie się po obejrzeniu naszego materiału!
 • Marcelina Zawadzka o swoim biuście: Bywało problematycznie

  Marcelina Zawadzka ze względu na spory biust nie zawsze mogła wyjść na wybieg jako modelka. Miss Polonia z 2011 r. nigdy nie miała jednak z tego powodu kompleksów i do dziś ma duży dystans do swojej kształtnej figury. Niedawno została ambasadorką firmy produkującej bieliznę, która promuje biustonosze w większych rozmiarach. – Mam pokaźny biust jak na osobę z branży modelingowej, bo zazwyczaj w biuście mam tyle, co w biodrach. To jest problematyczne. Jako modelka zaczęłam pracować w wieku 14 lat; wtedy biust był rzeczywiście mniejszy, choć nie taki mały, ale nadawał się jeszcze. Teraz już nie. Teraz mogę być jedynie fotomodelką - wyznaje Zawadzka. – Ile bym nie schudła, on i tak będzie. To nie jest tak, że tylko kobiety puszyste czy większych rozmiarów mają duże biusty, choć tak jest najczęściej. Zaakceptowałam siebie. Jestem pogodzona z tym, że on taki jest. Chciałabym też, żeby mężczyźni akceptowali nas takimi, jakie jesteśmy - dodaje.
 • Ich piersi mógł dotknąć każdy, kto wpłacił datek!

  Japońskie gwiazdy branży porno wzięły udział w nietypowej akcji charytatywnej. Każdy, kto wpłacił datek na rzecz walki z AIDS, mógł... dotknąć ich piersi! Chętnych nie brakowało. Panowie byli tak uradowani nagrodą za swoją hojność, że nie żałowali pieniędzy.
 • Dziewczyna nie boi się ostrych pazurków

  Za to kociakowi jest bardzo wygodnie...
 • Ona wie, jak wyeksponować arbuzy!

  Melony zresztą też...
 • Biuściasta wpadka w TV

  Chciała udowodnić, że potrafi dyskretnie przebrać się z jednej sukienki w drugą... Niestety, nie udało się.
 • Rozbija biustem melony i zgniata puszki!

  Oto waleczne serce w kształtnej piersi! Ta uczestniczka greckiej edycji "Mam talent!" potrafi swoimi piersiami dokonywać sztuczek, jakich nie powstydziłby się karateka!