menway - biust

Artykuły - Biust (32)

 • Biust: 5 rzeczy, których o nim nie wiesz

  Biust: 5 rzeczy, których o nim nie wiesz

  Facetom wydaje się, że o kobiecych piersiach wiedzą wszystko. To nieprawda. Zdziwicie się jakie tajemnice kryje najbardziej pożądana przez mężczyzn część ciała.
 • Wiadomo, dlaczego nagość rzuca się w oczy

  Wiadomo, dlaczego nagość rzuca się w oczy

  Naukowcy rozumieją już, dlaczego nagość tak szybko zwraca naszą uwagę. Badacze z fińskich uniwersytetów w Tampere i Aalto odkryli, że nasz mózg na widok nagiego ciała reaguje silniej niż zwykle.
 • Męski biust - problem bez tabu

  Męski biust - problem bez tabu

  Piękne piersi - mężczyźni lubią je podziwiać, pod warunkiem, że ich "właścicielkami" są kobiety. Niestety, coraz częściej również panowie przeglądając się w lustrze mogą dostrzec piersi, jednak ten widok nie napawa ich radością.
 • Krągła, kobieca blondynka - oto modelka roku!

  Krągła, kobieca blondynka - oto modelka roku!

  86-63-93 cm - oto wymiary Kate Upton, Amerykanki, którą podczas gali Style Awards wybrano modelką roku. Mimo że Kate Upton nie ma wymiarów idealnych, to jej kariera kwitnie. Blondynka o krągłych kształtach zdobywa okładki kolejnych magazynów mody.
 • 10 cech kobiety idealnej

  10 cech kobiety idealnej

  Jak powinna wyglądać idealna kobieta? Naukowcy z całego świata zdecydowali się zbadać męskie gusta i przedstawić wizerunek wymarzonej dziewczyny/żony/kochanki każdego z nas.
 • Nie gapimy się w dekolty! Mamy inny cel

  Nie gapimy się w dekolty! Mamy inny cel

  Jesteśmy bardzo często bezczelnie oskarżani, że od razu, przy pierwszym spotkaniu patrzymy na kobiece piersi. Jest to mit.
 • Ratujmy kobiece piersi - schowajmy staniki!

  Ratujmy kobiece piersi - schowajmy staniki!

  "Biustonosze nie są potrzebne kobiecie" - przyznaje francuski specjalista Jean-Denis Rouillon. Naukowiec na podstawie swoich badań prowadzonych przez 15 lat sugeruje, że biustonosze przynoszą kobietom więcej szkody niż pożytku, zatem dla własnego zdrowia powinny przestać je nosić.
 • Nie bój się! Pokaż piersi!

  Nie bój się! Pokaż piersi!

  Walka o swobodę pokazywania piersi została wygrana! W Nowym Jorku można chodzić topless po ulicach!
 • Lata 60. - dekada kształtnych piersi

  Lata 60. - dekada kształtnych piersi

  Lata sześćdziesiąte często kojarzone są z The Beatles, wojną w Wietnamie i lądowaniem na Księżycu. Nie wolno jednak zapominać, iż była to dekada, kiedy swoje największe sukcesy odnosiły aktorki-legendy takie jak Marilyn Monroe czy Sophia Loren. Postanowiliśmy przypomnieć wam ich sylwetki – i to dosłownie.
 • Stanik jest zbędny - uwolnijcie biust!

  Stanik jest zbędny - uwolnijcie biust!

  Jak wskazują badania francuskiego naukowca, noszenie stanika może wyrządzić więcej złego niż dobrego kobiecej sylwetce. Jak sam twierdzi, ubieranie tej części garderoby „nie jest konieczne”.