biust

Artykuły - Biust (174)

Filmy - Biust (27)

 • Kobieta zaprezentowała swojego pupila. Przerażające!

  Kobieta w nietypowy sposób zaprezentowała swojego pupila. Przerażające!
 • Wybuchające implanty. Prawda was zaskoczy

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Marek Szczyt. Chirurg plastyczny opowiedział o powiększaniu piersi. - Jest bezpiecznym zabiegiem, ale muszą być spełnione konkretne warunki - powiedział. - To nieprawda, że implanty piersi wybuchają w samolotach - dodał. Jaka jaki rozmiar biustu jest najpopularniejszy? (20m2 Łukasza/x-news)
 • Jak dopasować strój kąpielowy do kształtu biustu?

  Jak dopasować strój kąpielowy do kształtu biustu? - Małe biusty lubią wszelkiego rodzaju zdobienia - powiedziała Monika Kołodyńska. - Bardzo ważne jest to, żebyśmy nie wybierały miseczek miękkich, które sprawią, że nasz biust nie będzie wyeksponowany - dodała brafitterka. O czym jeszcze warto pamiętać? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Noszenie biustonosza nigdy nie było tak przyjemne!

  Brafitterka Joanna Oczkoś zdradza, jak dobrać biustonosz w taki sposób, żeby piersi wyglądały wspaniale. A co ważniejsze, żeby noszenie stanika było komfortowe. Na co należy zwrócić uwagę? Czy nieusztywniane miseczki nadają się do noszenia przez kobiety o obfitym biuście? Jak optycznie powiększyć mały biust? Tego i wiele więcej dowiecie się po obejrzeniu naszego materiału!