biust

Artykuły - Biust (175)

 • Włoski tam, gdzie ich być nie powinno

  Włoski tam, gdzie ich być nie powinno

  Niechciane włoski bywają źródłem kompleksów, zwłaszcza gdy pojawiają się w nietypowych miejscach. Na widok włosków w okolicach piersi wiele kobiet dodatkowo reaguje strachem. Nic dziwnego, o tym zjawisku mówi się rzadko, dlatego są one skłonne traktować je jak jakąś anomalię.
 • Biust: 5 rzeczy, których o nim nie wiesz

  Biust: 5 rzeczy, których o nim nie wiesz

  Facetom wydaje się, że o kobiecych piersiach wiedzą wszystko. To nieprawda. Zdziwicie się jakie tajemnice kryje najbardziej pożądana przez mężczyzn część ciała.
 • 3 sposoby na jędrny biust

  3 sposoby na jędrny biust

  Oto najskuteczniejsze rady na zachowanie jędrnego biustu
 • BBC komentuje skargi na temat biustu Rity Ory

  BBC komentuje skargi na temat biustu Rity Ory

  Do stacji wpłynęło 400 zażaleń i skarg na zbyt głęboki dekolt wokalistki. Szefowie telewizji postanowili szybko zareagować.
 • Wiadomo, dlaczego nagość rzuca się w oczy

  Wiadomo, dlaczego nagość rzuca się w oczy

  Naukowcy rozumieją już, dlaczego nagość tak szybko zwraca naszą uwagę. Badacze z fińskich uniwersytetów w Tampere i Aalto odkryli, że nasz mózg na widok nagiego ciała reaguje silniej niż zwykle.
 • Męski biust - problem bez tabu

  Męski biust - problem bez tabu

  Piękne piersi - mężczyźni lubią je podziwiać, pod warunkiem, że ich "właścicielkami" są kobiety. Niestety, coraz częściej również panowie przeglądając się w lustrze mogą dostrzec piersi, jednak ten widok nie napawa ich radością.
 • Zadbany biust w każdym wieku

  Zadbany biust w każdym wieku

  Im szybciej zaczniesz się o niego troszczyć, tym dłużej będziesz się cieszyć jego fantastycznym wyglądem.
 • W Marks & Spencer zadbasz o piersi

  W Marks & Spencer zadbasz o piersi

  W sklepach Marks & Spencer można teraz skorzystać z bezpłatnej usługi dobierania biustonoszy, nauczyć się poprawnego samobadania badania piersi, a także wesprzeć projekt realizowany przez Ruch Społeczny Polskie Amazonki - Poradnia "Apetyt na Życie". Mamy na to czas do końca września.

Filmy - Biust (9)

 • Kobieta zaprezentowała swojego pupila. Przerażające!

  Kobieta w nietypowy sposób zaprezentowała swojego pupila. Przerażające!
 • Noszenie biustonosza nigdy nie było tak przyjemne!

  Brafitterka Joanna Oczkoś zdradza, jak dobrać biustonosz w taki sposób, żeby piersi wyglądały wspaniale. A co ważniejsze, żeby noszenie stanika było komfortowe. Na co należy zwrócić uwagę? Czy nieusztywniane miseczki nadają się do noszenia przez kobiety o obfitym biuście? Jak optycznie powiększyć mały biust? Tego i wiele więcej dowiecie się po obejrzeniu naszego materiału!
 • Marcelina Zawadzka o swoim biuście: Bywało problematycznie

  Marcelina Zawadzka ze względu na spory biust nie zawsze mogła wyjść na wybieg jako modelka. Miss Polonia z 2011 r. nigdy nie miała jednak z tego powodu kompleksów i do dziś ma duży dystans do swojej kształtnej figury. Niedawno została ambasadorką firmy produkującej bieliznę, która promuje biustonosze w większych rozmiarach. – Mam pokaźny biust jak na osobę z branży modelingowej, bo zazwyczaj w biuście mam tyle, co w biodrach. To jest problematyczne. Jako modelka zaczęłam pracować w wieku 14 lat; wtedy biust był rzeczywiście mniejszy, choć nie taki mały, ale nadawał się jeszcze. Teraz już nie. Teraz mogę być jedynie fotomodelką - wyznaje Zawadzka. – Ile bym nie schudła, on i tak będzie. To nie jest tak, że tylko kobiety puszyste czy większych rozmiarów mają duże biusty, choć tak jest najczęściej. Zaakceptowałam siebie. Jestem pogodzona z tym, że on taki jest. Chciałabym też, żeby mężczyźni akceptowali nas takimi, jakie jesteśmy - dodaje.
 • Ich piersi mógł dotknąć każdy, kto wpłacił datek!

  Japońskie gwiazdy branży porno wzięły udział w nietypowej akcji charytatywnej. Każdy, kto wpłacił datek na rzecz walki z AIDS, mógł... dotknąć ich piersi! Chętnych nie brakowało. Panowie byli tak uradowani nagrodą za swoją hojność, że nie żałowali pieniędzy.