biuro

Synonimy:
The Office,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Biuro (740)

Filmy - Biuro (10)

 • Jadowity wąż w biurze. Nie miał ochoty na eksmisję

  W jednym z australijskich biur znaleziono jadowitego węża. Gad nie miał ochoty opuszczać lokalu, wijąc się w każdą możliwą stronę i oplatając sobą meble. Czy udało się go złapać? (STORYFUL/x-news)
 • Tablica na notatki

  W okolicach biurka czy w dobrze widocznym miejscu w kuchni i przedpokoju warto mieć niewielką tablicę, która ułatwi nam życie dzięki segregowaniu i przypominaniu o ważnych rzeczach. Drobne notatki to przecież najlepszy sposób na ogarnięcie wszystkich codziennych obowiązków! Nie musicie kupować gotowej ramki na notatki w sklepie - te niekiedy nie wyglądają ciekawie. Tym razem mamy dla was propozycję na zrobienie prostej, ale efektownej tablicy na notatki z klamerkami!
 • Co da się zrobić z klipsów biurowych?

  Klipsy biurowe, które zwykle używamy do spinania i segregowania dokumentów, mają mnóstwo innych zastosowań! Dzięki swojemu charakterystycznemu kształtowi, są genialnymi pomocnikami w wielu sytuacjach. Zobaczcie nasze porady!
 • Nietypowe wykorzystania klipsów biurowych

  Klipsy biurowe mogą być codziennym sprzymierzeńcem w walce z plątającymi się kablami! Choć zwykle wykorzystujemy je do segregowania dokumentów, świetnie sprawdzają się również w organizacji kabelków. Zobaczcie, jakie to proste!