biuro

Synonimy:
The Office,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Biuro (1245)

 • Jeśli masz psa i planujesz powrót do biura, przygotuj go na dłuższą rozłąkę

  Jeśli masz psa i planujesz powrót do biura, przygotuj go na dłuższą rozłąkę

  Pandemia spowodowała, że nasi czworonożni przyjaciele mogą cieszyć się niemal stałą obecnością swoich opiekunów. Jednak taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie i wielu z nas w końcu powróci do swoich biur, dlatego zawczasu warto przygotować pupila na nieco dłuższą rozłąkę.
 • Czy pracownik przyszłości będzie chciał siedzieć w biurze?

  Czy pracownik przyszłości będzie chciał siedzieć w biurze?

  Pandemia mocno wpłynęła na kulturę pracy i rozwój umiejętności pracowników. Wszyscy obserwujemy szybki i globalny skok popularności narzędzi cyfrowych, które umożliwiły nam pracę podczas izolacji. Komunikacja online i zarządzanie pracą przez platformy internetowe to nowa codzienność.
 • Powrót do pracy po epidemii oznacza dodatkowe wymogi

  Powrót do pracy po epidemii oznacza dodatkowe wymogi

  Dodatkowe przerwy, badanie temperatury, podział pracowników na zespoły - to przykładowe wymogi dla właściwej organizacji działalności firm w czasie epidemii.
 • Biuro wirtualne - swoboda i komfort w środku miasta

  Biuro wirtualne - swoboda i komfort w środku miasta

  Każdy, kto decyduje się na prowadzenie działalności gospodarczej, musi liczyć się też z wieloma kosztami. Sprawy organizacyjne, logistyczne i dobrze zrobiony biznesplan to kluczowe kwestie. Oprócz tego trzeba zarejestrować swoją firmę pod konkretnym adresem, co jak wiadomo, może przysporzyć najwięcej problemów. Szczególnie finansowych.
 • Zaskakujące wyniki badania. Blisko 90 proc. pracowników ukradło coś z pracy

  Zaskakujące wyniki badania. Blisko 90 proc. pracowników ukradło coś z pracy

  Kradzież w miejscu pracy – niemal w każdej firmie pracownicy dopuszczają się nadużyć. Niezabezpieczone dokumenty, bazy danych, a także „darmowe” długopisy oraz papier – oto najczęstsze przewinienia. Korporacyjni oszuści stanowią poważny problem, z którym zmaga się coraz więcej przedsiębiorstw, jednak niewielu pracodawców wie, jak poradzić sobie z tym problemem.
 • Projekty domów nowoczesnych – dlaczego są tak popularne?

  Projekty domów nowoczesnych – dlaczego są tak popularne?

  Kiedy przyjrzymy się stylowi, w którym obecnie buduje się najczęściej, zauważymy, że bardzo dużą popularnością cieszą się domy nowoczesne. Jakie zalety sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na rozwiązanie tego typu?
 • Biuro A.D. 2019 – jakie trendy dominują?

  Biuro A.D. 2019 – jakie trendy dominują?

  Obecnie granice między miejscem pracy czy spotkań towarzyskich a domem coraz częściej się zacierają. Ma to wpływ również na projektowanie nowoczesnych przestrzeni biurowych. Warto sprawdzić, jakie trendy dominują w biurach w 2019 roku.
 • Praca: Z czworonogiem do biura? Coraz częściej to możliwe

  Praca: Z czworonogiem do biura? Coraz częściej to możliwe

  Psy coraz częściej odgrywają kluczową rolę w polskich firmach - obniżają stres, poprawiają atmosferę i samopoczucie, a także zwiększają produktywność.
 • Homepay na liście ostrzeżeń

  Komisja Nadzoru Finansowego wpisała na listę ostrzeżeń publicznych biuro usług płatniczych, działających pod firmą Homepay sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - poinformowała KNF w czwartkowym komunikacie.
 • Były członek Biura Politycznego KPW skazany za niegospodarność

  Były członek Biura Politycznego KPW skazany za niegospodarność

  Wietnamski sąd skazał b. członka Biura Politycznego Komunistycznej Partii Wietnamu na 18 lat więzienia, uznając go za winnego niegospodarności w państwowym gigancie naftowym PetroVietnam, w wyniku czego skarb państwa stracił miliony dolarów.

Filmy - Biuro (7)

 • Siedzieli przy komputerach w pracy. Nie uwierzycie co się stało

  Grupa pracowników siedziała przed komputerami w biurze. Nagle przez sufit wypadł człowiek. Oglądajcie.
 • Tablica na notatki

  W okolicach biurka czy w dobrze widocznym miejscu w kuchni i przedpokoju warto mieć niewielką tablicę, która ułatwi nam życie dzięki segregowaniu i przypominaniu o ważnych rzeczach. Drobne notatki to przecież najlepszy sposób na ogarnięcie wszystkich codziennych obowiązków! Nie musicie kupować gotowej ramki na notatki w sklepie - te niekiedy nie wyglądają ciekawie. Tym razem mamy dla was propozycję na zrobienie prostej, ale efektownej tablicy na notatki z klamerkami!
 • Co da się zrobić z klipsów biurowych?

  Klipsy biurowe, które zwykle używamy do spinania i segregowania dokumentów, mają mnóstwo innych zastosowań! Dzięki swojemu charakterystycznemu kształtowi, są genialnymi pomocnikami w wielu sytuacjach. Zobaczcie nasze porady!
 • Nietypowe wykorzystania klipsów biurowych

  Klipsy biurowe mogą być codziennym sprzymierzeńcem w walce z plątającymi się kablami! Choć zwykle wykorzystujemy je do segregowania dokumentów, świetnie sprawdzają się również w organizacji kabelków. Zobaczcie, jakie to proste!