biurko

Artykuły - Biurko (21)

 • Uważaj. Twoje biurko może być niebezpieczne

  Uważaj. Twoje biurko może być niebezpieczne

  Wydawać by się mogło, że ustawienie monitora lub miejsca przechowywania dokumentów nie ma dużego wpływu na funkcjonowanie firmy. Służbowe biurko jest jednak wyjątkowym źródłem wiedzy o organizacji. Lekkomyślne zachowania zarówno zwykłych pracowników, jak i kadry zarządzającej mogą przyczynić się do niezamierzonego udostępnienia cennych informacji. Jakie błędy popełniane są najczęściej i jak można im zapobiec?
 • Niebezpieczne biurka - jak pracownicy narażają firmy?

  Niebezpieczne biurka - jak pracownicy narażają firmy?

  Wydawać by się mogło, że ustawienie monitora lub miejsca przechowywania dokumentów nie ma dużego wpływu na funkcjonowanie firmy. A jednak służbowe biurko jest wyjątkowym źródłem wiedzy o organizacji. Lekkomyślne zachowania zarówno zwykłych pracowników, jak i kadry zarządzającej mogą przyczynić się do niezamierzonego udostępnienia cennych informacji.
 • Siedzisz całe dnie za biurkiem? Przeczytaj koniecznie!

  Siedzisz całe dnie za biurkiem? Przeczytaj koniecznie!

  Prawidłowa postawa przy biurku i odpowiednio dostosowane miejsce pracy to istotne czynniki wpływające na zdrowie kręgosłupa. O tym, jakie są najczęstsze wady postawy i jak im zapobiegać wyjaśnia dr n. med. Artur Biel.
 • Chcesz mieć dobrą figurę? Zrezygnuj z krzesła w pracy...

  Chcesz mieć dobrą figurę? Zrezygnuj z krzesła w pracy...

  Pracownicy urzędów i firm, całe dnie uwięzieni za biurkami, powinni zrezygnować z krzeseł i pracować na stojąco dla własnego zdrowia. Jest to również korzystne dla figury - przekonuje ekspert. Na stojąco tworzyli Ernest Hemingway, Vladimir Nabokov i filozof Immanuel Kant.
 • Deskorolka w wersji mini - fingerboarding

  Deskorolka w wersji mini - fingerboarding

  Jak zabić nudę w pracy? Polecamy wam odrobinę ruchu dla... waszych palców, czyli fingerboarding. Wydawać by się mogło, że to nic innego, jak zabawka na wzór samochodzików Matchbox, którymi bawiliśmy się w dzieciństwie, okazuje się jednak, iż jest to sport z prawdziwego zdarzenia!
 • Praca przy komputerze nie musi być udręką

  Praca przy komputerze nie musi być udręką

  Z badań wynika, że 53% pracujących za biurkiem odczuwa bóle pleców lub karku. Jak temu zapobiec?
 • Jak dbać o siebie pracując za biurkiem?

  Jak dbać o siebie pracując za biurkiem?

  Moment, w którym rozpoczynamy staż lub pierwszą pracę, najczęściej zmienia nasz tryb życia na siedzący, co może prowadzić do licznych schorzeń.
 • Pokój jest do lubienia

  Pokój jest do lubienia

  To w nim nasze dziecko będzie spędzać najwięcej czasu. To tutaj będzie marzyć, bawić się, śnić i uczyć. Tu będzie się rozwijać, w tym miejscu będzie się kształtowała jego osobowość. Pokój dziecięcy to małe królestwo każdego malucha.
 • Pokój jest do lubienia

  Pokój jest do lubienia

  To w nim nasze dziecko będzie spędzać najwięcej czasu. To tutaj będzie marzyć, bawić się, śnić i uczyć. Tu będzie się rozwijać, w tym miejscu będzie się kształtowała jego osobowość. Pokój dziecięcy to małe królestwo każdego malucha.
 • Biurko z widokiem na plażę

  Biurko z widokiem na plażę

  Nad jeziorem, na materacu, na łące, w domu. Ich praca jest tam, gdzie one. Mają etaty, ale nie muszą spędzać długich godzin w biurze. Kasia, Joanna i Beata marzyły o wolności w firmie. Okazało się, że dzisiaj jest ona już możliwa, choć trudna.

Filmy - Biurko (3)

 • Organizer na biurko z rolek po papierze

  Na biurku każdego ucznia przyda się niewielki organizer, w którym łatwo będzie przechowywać odpowiednio posegregowane przybory czy drobne przedmioty! Nie musicie takiego kupować w sklepie - by zrobić ciekawie wyglądający organizer na biurko, wystarczy niewysoki karton (np. po butach), kilka rolek po papierze, dwustronna taśma klejąca i trochę kolorowego papieru do pakowania prezentów. W parę chwil zrobicie przyjemny organizer, dzięki któremu już zawsze wszystkie przybory będzie łatwiej segregować!
 • Tablica na notatki

  W okolicach biurka czy w dobrze widocznym miejscu w kuchni i przedpokoju warto mieć niewielką tablicę, która ułatwi nam życie dzięki segregowaniu i przypominaniu o ważnych rzeczach. Drobne notatki to przecież najlepszy sposób na ogarnięcie wszystkich codziennych obowiązków! Nie musicie kupować gotowej ramki na notatki w sklepie - te niekiedy nie wyglądają ciekawie. Tym razem mamy dla was propozycję na zrobienie prostej, ale efektownej tablicy na notatki z klamerkami!
 • Organizer biurowy z klocków

  Klocki, którymi bawią się dzieci na całym świecie, są nie tylko świetnym źródłem zabawy dla naszych milusińskich, ale też idealnym budulcem dla przeróżnych przedmiotów, które mogą w łatwy sposób ułatwić życie nie tylko najmłodszym, ale i dorosłym. Jeśli macie klocki, których nikt już nie używa, możecie je wykorzystać do stworzenia ciekawie wyglądającego organizera na biurko. Zobaczcie, jakie to proste!