BIOMAXIMA

Synonimy:
BMX,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - BIOMAXIMA (112)

 • Dawid Godziek zachwyca swoimi umiejętnościami

  Dawid Godziek zachwyca swoimi umiejętnościami

  Choć w Polsce pozostaje szerzej nieznany, poza granicami naszego kraju robi się o nim coraz głośniej. Dawid Godziek, bo o nim mowa to jedna z najciekawszych postaci światowej sceny freestyle MTB.
 • Tokio 2020. Zawody testowe w kolarstwie BMX przełożone z powodu COVID-19

  Tokio 2020. Zawody testowe w kolarstwie BMX przełożone z powodu COVID-19

  Zaplanowane na 24-25 kwietnia zawody testowe w kolarstwie BMX zostały przełożone z powodu pandemii COVID-19 - poinformowali organizatorzy igrzysk olimpijskich w Tokio. Nowego terminu nie podano.
 • BioMaxima SA zakończyła prace rozwojowe nad nowym analizatorem biochemicznym BM 200

  BioMaxima SA, notowany na NewConnect polski producent podłoży mikrobiologicznych, a także szerokiej gamy odczynników i aparatury do diagnostyki in vitro, zakończyła prace badawczo-rozwojowe nad nowym analizatorem biochemicznym BM-200. Seryjna produkcja tego aparatu rozpocznie się w zakładzie w Lublinie w drugim kwartale 2018 r.
 • BioMaxima SA zakończyła 2017 r. wysokim wzrostem przychodów

  BioMaxima SA, notowany na NewConnect polski producent podłoży mikrobiologicznych, a także szerokiej gamy odczynników i aparatury do diagnostyki in vitro, osiągnęła w 2017 r. skonsolidowany zysk netto w wysokości 948 tys. zł przy przychodach netto ze sprzedaży przekraczających 33 mln zł, notując przy tym 15-proc. wzrost w stosunku do 2016 roku. Spółka realizuje przyjęty program inwestycyjny i liczy na znaczną poprawę wskaźników finansowych począwszy od IV kw. 2018 r.
 • Jelle van Gorkom w śpiączce po wypadku

  Jelle van Gorkom w śpiączce po wypadku

  Jelle van Gorkom miał poważny wypadek podczas treningu i jest w śpiączce farmakologicznej. Holender to wicemistrz olimpijski w kolarskim BMX.
 • BioMaxima SA realizuje plan inwestycyjny

  BioMaxima SA, notowana na NewConnect firma działająca na rynku diagnostyki laboratoryjnej, polski producent podłoży mikrobiologicznych, a także szerokiej gamy odczynników i aparatury do diagnostyki in vitro, kontynuuje realizację przyjętego planu inwestycyjnego. Emitent zakończył pierwsze półrocze 2017 r. zyskiem netto na poziomie jednostkowym w kwocie 0,63 mln zł, a jego przychody netto ze sprzedaży przekroczyły 14,64 mln zł.
 • BioMaxima z drugim zezwoleniem na działalność na terenie lubelskiej SSE

  Lubelska BioMaxima, reprezentująca branżę biotechnologiczną, przygotowuje się do budowy Centrum Badawczo Rozwojowego i nowego zakładu produkcyjnego. Inwestycja pochłonie ponad 14 mln zł.
 • BioMaxima SA liczy na bardzo udany 2017 r.

  BioMaxima SA, notowana na NewConnect firma działająca na rynku diagnostyki laboratoryjnej, polski producent odczynników do diagnostyki in vitro, a także szerokiej gamy podłoży mikrobiologicznych, zanotowała w IV kw. 2016 r. zysk netto w wysokości 572 tys. zł przy przychodach netto ze sprzedaży przekraczających 11.548 tys. zł. Dzięki połączeniu z BIOCORP Polska Sp. z o.o. spółka znacząco umocniła pozycję rynkową w segmencie mikrobiologii.
 • Zmiany w zarządzie BioMaxima SA

  Decyzją rady nadzorczej z dnia 17 stycznia b.r., Łukasz M. Urban zastąpi Henryka Lewczuka na stanowisku prezesa zarządu BioMaxima SA, spółki notowanej na rynku NewConnect, działającej na rynku diagnostyki laboratoryjnej. Dotychczasowy prezes zarządu BioMaxima, Henryk Lewczuk, pozostanie w zarządzie BioMaxima na stanowisku wiceprezesa zarządu.
 • BioMaxima SA coraz silniejszym podmiotem w segmencie mikrobiologii w Europie Środkowo-Wschodniej

  BioMaxima SA, spółka notowana na rynku NewConnect, działająca w obszarze biotechnologii na rynku diagnostyki laboratoryjnej, połączyła się z BIOCORP Polska Sp. z o.o., podmiotem wyspecjalizowanym w dynamicznie rosnącym segmencie mikrobiologii przemysłowej. To kolejny krok - po nabyciu 80 proc. udziałów w dwóch rumuńskich spółkach QIAS MED oraz ISTAR - mający na celu zdobycie przez BioMaxima dominującej pozycji na rynku mikrobiologii w Europie Środkowo-Wschodniej.