Bing

Artykuły - Bing (38)

 • Bing nie będzie jednak domyślną wyszukiwarką w Office 365

  Bing nie będzie jednak domyślną wyszukiwarką w Office 365

  Microsoft wycofał się z kontrowersyjnego pomysłu by najnowsza wersja pakietu Office 365, automatycznie zmieniała domyślną wyszukiwarkę.
 • Bing – dorastanie to wielka rzecz

  Bing – dorastanie to wielka rzecz

  14 marca br. na półki księgarskie trafiła nowa seria książek dla przedszkolaków o trzyletnim króliczku „Bing” wydana przez Egmont Polska. Cykl opowieści i książek aktywizujących adresowany jest do najmłodszych dzieci, gdzie razem z Bingiem i jego najlepszymi przyjaciółmi podejmują codzienne, nowe wyzwania oraz rozwiązują związane z nimi problemy.
 • Bing kopiuje kolejną funkcję od Google

  Bing kopiuje kolejną funkcję od Google

  ​Wśród wyszukiwarek internetowych to Google wiedzie prym i raczej nie zanosi się, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Nie można jednak zapominać o innych produktach. Największym konkurentem dla wyszukiwarki z Mountain View jest Bing tworzony przez Microsoft. Gigant z Redmond dodał właśnie kolejną funkcję, znaną z rozwiązań Google.
 • Bing wzbogacony o nowy sposób wyszukiwania muzyki

  Bing wzbogacony o nowy sposób wyszukiwania muzyki

  ​Choć wyszukiwarka internetowa Bing nie jest w naszym kraju tak popularna, jak królujące Google, to warto czasami o niej wspomnieć w kontekście nowych funkcji. Tym bardziej, że w przypadku wyszukiwania muzyki Google mogłoby się sporo od Microsoftu nauczyć. Gigant z Redmond zaprezentował bowiem zupełnie nową wyszukiwarkę muzyczną.
 • Test Nokia Lumia 920 - idealny Windows Phone 8

  Test Nokia Lumia 920 - idealny Windows Phone 8

  Lumia 920 jest najwyższym modelem Nokii z systemem Windows Phone 8. Urządzenie to nie tylko rezentuje wszystkie zalety oprogramowania Microsoftu, ale również oferuje autorskie rozwiązania producenta. Czy w związku z tym ma jakiekolwiek szanse w rywalizacji z coraz silniejszą konkurencją?
 • Nie tylko Google? Analiza rynku wyszukiwarek

  Nie tylko Google? Analiza rynku wyszukiwarek

  Może to się niekiedy wydawać nieprawdopodobne, ale Google nie jest jedyną dostępną wyszukiwarką. Mamy do wyboru cały szereg innych silników. Jak wygląda ich udział i rozkład na świecie?
 • Kinect od Microsoftu w samochodach przyszłości

  Kinect od Microsoftu w samochodach przyszłości

  Microsoft od dawna obiecywał rozszerzenie możliwości Kinecta, ale mało kto spodziewał się jego instalacji w... samochodach osobowych!
 • Microsoft prezentuje nowego Binga. Google ma czego się bać?

  Microsoft prezentuje nowego Binga. Google ma czego się bać?

  Nowy, lepszy, uspołeczniony Bing ma podbić rynek wyszukiwarek. Czy zrewolucjonizuje internet i pokona Google? Pewnie nie, ale trzeba przyznać, że jest to krok w dobrym kierunku. Microsoft wyczuł moment, w którym wyszukiwarka powinna zacząć oferować więcej niż zwykłe wyszukiwanie.
 • Malawi: Zmarł prezydent Bingu wa Mutharika

  W wieku 78 lat zmarł na atak serca prezydent Malawi, Bingu wa Mutharika - poinformowały w piątek źródła rządowe i lekarze. Oskarżany o autorytaryzm szef państwa, który władzę sprawował od 2004 roku, nie cieszył się w kraju dużą popularnością.
 • Microsoft ostrzeże, które dzielnice lepiej omijać

  Microsoft ostrzeże, które dzielnice lepiej omijać

  Przydałaby się jakaś nawigacja, szczególnie dla pieszych, która wytyczyłaby trasę omijającą niebezpiecznie dzielnice. Microsoft opatentował taką nawigację i może wkrótce umieści ją w Bing Maps.