Billy Idol

Synonimy:
William Broad,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Billy Idol (12)

 • 12 koncertów, o których będzie głośno w 2018 r.

  12 koncertów, o których będzie głośno w 2018 r.

  Fani muzyki tradycyjnie mają już twardy orzech do zgryzienia, jak poradzić sobie z bogactwem wyboru - w ciągu kilku najbliższych miesięcy do Polski na koncerty przyjadą światowe gwiazdy muzyki.
 • Billy Idol pierwszą gwiazdą Festiwalu Legend Rocka 2018

  Billy Idol pierwszą gwiazdą Festiwalu Legend Rocka 2018

  21 lipca 2018 r. w Dolinie Charlotty (Strzelinko między Ustką a Słupskiem) wystąpi brytyjski wokalista Billy Idol.
 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część czwarta

  Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część czwarta

  Pewne rzeczy się nie kończą. Jedną z nich są gościnne występy celebrytów i aktorów w teledyskach mniej lub bardziej znanych zespołów. Tym razem w roli głównej Radek Majdan, Anna Głogowska, Maria Czubaszek i Edyta Herbuś.
 • Iza Miko i Billy Idol razem w teledysku!

  Iza Miko i Billy Idol razem w teledysku!

  "Can't Break Me Down" to nowy teledysk Billy'ego Idola, który promuje najnowszą płytę muzyka - "Kings & Queens The Underground". W klipie oprócz wokalisty zobaczyć można także polską aktorkę Izę Miko.
 • Recenzja Billy Idol "Kings & Queens of Underground": Jeszcze (już?) nie królowie

  Recenzja Billy Idol "Kings & Queens of Underground": Jeszcze (już?) nie królowie

  Popularność zyskał grając pop przebrany w szatki glamu, goth, czy rockabilly. To wszystko nadal jest. Kiedyś miał też znakomite piosenki. Teraz jest w kratkę.
 • Billy Idol: Kolędy na rockowo

  Billy Idol: Kolędy na rockowo

  Pomału zbliżają się święta Bożego Narodzenia, co często skłania muzyków do przygotowywania płyt z kolędami i świątecznymi piosenkami. Podobnie postąpił także Billy Idol, który nagrał album "Happy Holidays". Płyta jest już dostępna do zamówienia na oficjalnej stronie artysty.
 • Billy Idol krzyczy

  Billy Idol krzyczy

  "Scream" ("Krzyk") to tytuł pierwszego singla z nowej płyty Billy'ego Idola. Utworu można już posłuchać w internecie. Pochodzący z Wielkiej Brytanii wokalista wyda 22 marca swój pierwszy album od czasu "Cyberpunk" z 1993 roku. "Devil's Playground" to pierwsza produkcja dla wytwórni Sanctuary.
 • Billy Idol: "Diabelski plac zabaw"

  Billy Idol: "Diabelski plac zabaw"

  Billy Idol ukończył prace nad nową studyjną płytą - pierwszą od czasów "Cyberpunk" z 1993 roku. Roboczy tytuł albumu to "World Comin' Down", ale według perkusisty Briana Tichy'ego może zostać on zmieniony na "Devil's Playground".
 • Nowa płyta Billy'ego Idola

  Nowa płyta Billy'ego Idola

  Steve Stevens, wspaniały amerykański gitarzysta, znalazł chwilę czasu na rozmowę z dziennikarzami po powrocie z kilkumiesięcznej trasy koncertowej, w czasie której wspomagał Billy'ego Idola. W rozmowie ujawnił, że słynny w latach 80. brytyjski wokalista pracuje już nad nową płytą studyjną.
 • Billy Idol wspomina szaloną przeszłość

  Billy Idol wspomina szaloną przeszłość

  Billy Idol, słynny brytyjski wokalista, znany z punkowej formacji Generation X i płyt solowych, ujawnił w jednym z ostatnich wywiadów, że po raz pierwszy spróbował narkotyków, kiedy miał zaledwie 13 lat. Później uzależnił się od różnorakich środków odurzających oraz alkoholu. Wokalista przyznaje, że walkę z uzależnieniem postanowił podjąć dzięki synowi.