Bill Clinton

Artykuły - Bill Clinton (136)

 • ​"Milionerzy": Pytanie za 20 tys. zł o prezydenta grającego na saksofonie

  ​"Milionerzy": Pytanie za 20 tys. zł o prezydenta grającego na saksofonie

  Kolejne pytanie związane z muzyką pojawiło się w programie "Milionerzy".
 • Pogrzeb Arethy Franklin. Znamy pierwsze szczegóły

  Pogrzeb Arethy Franklin. Znamy pierwsze szczegóły

  Pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących pogrzebu królowej soulu, Arethy Franklin. Podczas uroczystości mowy wygłoszą m.in. były prezydent USA Bill Clinton, legenda Motown Smokey Robinson i aktorka Cicely Tyson.
 • ​Bill Clinton o romansie z Monicą Lewinsky

  ​Bill Clinton o romansie z Monicą Lewinsky

  W kontekście ruchu #MeToo Bill Clinton staje się obciążeniem dla demokratów przed jesiennymi wyborami do Kongresu. Były prezydent USA znów był pytany o romans z Monicą Lewinsky i nie wypadł najlepiej.
 • ​Krótka historia o tym, jak Bill Clinton przytulił 16 mln dolarów z pieniędzy podatników

  ​Krótka historia o tym, jak Bill Clinton przytulił 16 mln dolarów z pieniędzy podatników

  Bill Clinton pobrał 16 milionów dolarów z rządowego funduszu przeznaczonego dla byłych prezydentów - wynika z informacji uzyskanych przez Politico.
 • ​Zakochany Bill Clinton

  ​Zakochany Bill Clinton

  Drugi dzień konwencji krajowej demokratów był wielkim "ocieplaniem wizerunku" Hillary Clinton. Tymczasem Julian Assange, założyciel Wikileaks, zapowiada publikację kolejnych maili dotyczących kandydatki demokratów.
 • Beata Szydło: Clinton przesadził i powinien nas przeprosić

  Beata Szydło: Clinton przesadził i powinien nas przeprosić

  Premier Beata Szydło oceniła w radiowej Jedynce, że Bill Clinton powinien przeprosić za swoją wypowiedź dotyczącą Polski, która padła w trakcie wystąpienia w college'u w New Jersey
 • Kongres Polonii Amerykańskiej oburzony wypowiedzią Clintona

  Kongres Polonii Amerykańskiej oburzony wypowiedzią Clintona

  Kongres Polonii Amerykańskiej oficjalnie zaprotestował przeciwko wypowiedzi Billa Clintona o tym, że Polska odchodzi od demokracji. W przesłanym Polskiemu Radiu oświadczeniu Kongres uznał słowa byłego prezydenta USA za obelżywe.
 • Koniec "trzeciej drogi"

  Koniec "trzeciej drogi"

  "Trzecia droga", której wielkimi orędownikami byli Tony Blair, Gerhard Schroeder, Bill Clinton, a u nas Leszek Miller, okazała się ślepą uliczką. Dziś obserwujemy zjawisko odwrotne: lewice są coraz bardziej lewicowe, a prawice coraz bardziej prawicowe.
 • ​USA: Bill Clinton wkracza do akcji

  ​USA: Bill Clinton wkracza do akcji

  Bill Clinton po raz pierwszy tak zdecydowanie włączył się do kampanii wyborczej swojej żony. Były prezydent USA zaatakował konkurenta Hillary - Berniego Sandersa.
 • Alex Ferguson tak drogi, jak Bill Clinton

  Alex Ferguson tak drogi, jak Bill Clinton

  Były menedżer piłkarzy Manchesteru United sir Alex Ferguson jest wysoko ceniony także poza ławką trenerską. Jego wykład kosztuje tyle, co byłego amerykańskiego prezydenta Billa Clintona i jest to liczba sześciocyfrowa.

Filmy - Bill Clinton (1)

 • Jakie sekrety skrywa Biały Dom?

  Prezydenci zmieniają się co kilka lat, ale personel od wielu dekad niezmiennie jest ten sam. Jakie tajemnice skrywają mury Białego Domu? Za co Hillary Clinton pobiła swojego męża Billa?