bill

Artykuły - Bill (407)

 • Bill Laswell i Senser na Nowych Horyzontach

  Bill Laswell i Senser na Nowych Horyzontach

  Amerykański gitarzysta basowy Bill Laswell i zespół Senser zagrają w lipcu we Wrocławiu podczas festiwalu filmowego Nowe Horyzonty.
 • Black Sabbath: Chcieli, by zagrał za darmo?

  Black Sabbath: Chcieli, by zagrał za darmo?

  Perkusista Bill Ward oficjalnie wycofał się z reaktywacji grupy Black Sabbath. Muzyk nie potrafił porozumieć się w kwestiach finansowych z menedżerami pozostałych członków zespołu.
 • Bill Clinton w "Kacu Vegas" 2!

  Bill Clinton w "Kacu Vegas" 2!

  Paul Giamatti i Bill Clinton dołączyli do obsady sequela "Kaca Vegas" w reżyserii Todda Phillipsa - poinformował serwis Deadline.
 • Jak mieszka Bill Gates

  Jak mieszka Bill Gates

  Bill Gates, twórca Microsoftu i najbogatszy człowiek na świecie, mieszka w naszpikowanej elektroniką rezydencji wartej 150 mln dolarów.
 • Gates zakazał produktów Apple

  Gates zakazał produktów Apple

  Melinda Gates, czyli małżonka Billa, byłego prezesa Microsoftu, dostarcza mężowi wsparcia na każdym kroku. Nawet, jeśli oznacza to dyskryminację.
 • Bill Clinton zgubił kody do ataku nuklearnego

  Bill Clinton zgubił kody do ataku nuklearnego

  Bill Clinton w czasie swojej prezydentury zgubił kartę z kodami do ataku nuklearnego - to rewelacje ujawnione we wspomnieniach, jakie opublikował w swojej książce były szef połączonych sztabów odpowiadających za bezpieczeństwo Stanów Zjednoczonych. Wszystkie amerykańskie służby zostały postawione w stan najwyżej gotowości.
 • Robert Duvall i pogrzeb "za życia"

  Robert Duvall i pogrzeb "za życia"

  - Było kilka takich ról, które powinienem był przyjąć, ale tego nie zrobiłem - przyznaje Robert Duvall. - Mimo to jestem nawet zadowolony z tego, jak sprawy się potoczyły. Poza tym wciąż mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia - cały czas dostaję nowe propozycje - więc wszystko układa się tak dobrze, jak nigdy.
 • Odchodzi następca Gatesa

  Odchodzi następca Gatesa

  Koncern software'owy Microsoft niespodziewanie obwieścił, że strateg ds. oprogramowania Ray Ozzie opuści przedsiębiorstwo. Wiemy już, że jest to oficjalna informacja.
 • Największy świr w Hollywood

  Największy świr w Hollywood

  Kiedy myślimy o Billu Murrayu, do głowy przychodzi nam automatycznie jeden tytuł - "Dzień świstaka". Gdyby jednak urodził się w Polsce, z pewnością kojarzylibyśmy go z "Dniem świra". Najbardziej ekscentryczny z amerykańskich aktorów obchodzi dziś 60. urodziny.
 • Znany komik wreszcie doceniony

  Znany komik wreszcie doceniony

  Bill Maher, amerykański komik i komentator polityczny, odsłonił swoją gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Sławy.