bikini

Artykuły - Bikini (91)

Filmy - Bikini (22)

 • Bikini

  Czy wyobrażacie sobie jeszcze świat bez karty kredytowej, grilla, dezodorantu, windy czy bikini? Wynalazki i odkrycia - one wszystkie powstały, bo były potrzebne. Ale komu, po co i jak to się stało? Zobacz listę niezwykłych odkryć i rzeczy, bez których dziś trudno byłoby nam się obejść bo… wynalazki zmieniły nasz świat!
 • Od bikini do trikini? Stworzyła kostiumy kąpielowe na czas pandemii

  Falconara Marittima, Włochy. Zaczęło się od żartu, a potem stało się rzeczywistością. Włoska projektantka i szwaczka Tiziana Scaramuzzo stworzyła… trikini. To bikini z dodatkowym elementem w postaci maski na czas pandemii. „Te maski są zdecydowanie radośniejsze niż te proste sprzedawane w sklepach” - twierdzi twórczyni. Nie spodziewała się, że zestawy staną się popularne. Modna stylizacja na plażę? (RUPTLY/x-news)
 • Nietypowy ślub. Ona w bikini, on w ogrodniczkach

  Młoda para z Florydy pobrała się na półciężarówce. Ona w białym ślubnym bikini. On w ogrodniczkach. Na koniec pan młody zamiast przenieść swoją wybrankę przez próg, cisnął nią w błoto. Film został zamieszczony w sieci, co ma pomóc w zebraniu pieniędzy na wymarzona podróż poślubną pary młodej. (STORYFUL/x-news)
 • Zbudowała imperium fitness. Trenerka personalna została wielką gwiazdą

  Brittne Babe jest certyfikowaną trenerką personalną i fenomenem w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 1,5 mln użytkowników. Przy pomocy serwisów społecznościowych urocza Amerykanka zbudowała potężne imperium fitness. Brittne Babe dla chętnych planuje indywidualne programy szkoleniowe i spersonalizowane diety. (Agencja TVN/x-news)