wydarzenia - Bijatyki

Artykuły - Bijatyki (14)

 • Film z bijatyk w Warszawie bardzo popularne w internecie

  Film z bijatyk w Warszawie bardzo popularne w internecie

  Obrazek, na którym twórca przeprasza rosyjskich kibiców za wydarzenia towarzyszące meczowi Polska-Rosja, stał się bardzo popularny w internecie. Oryginalny post udostępniło swoim znajomym w ciągu doby prawie 1400 osób. Jeszcze większą popularnością cieszą się w sieci filmy, prezentujące wtorkowe bijatyki w Warszawie.
 • Bijatyki i bluzgi w Katowicach i Łodzi. Margines "wojny polsko-polskiej"

  W Łodzi odbył się marsz równości. Na drodze pochodu stanęli nacjonaliści. W Katowicach z kolei to nacjonaliści manifestowali. Im z kolei próbowali przeciwstawić się antyfaszyści.
 • Apple zawiesił sprzedaż iPhone'ów po bijatyce przed sklepem

  Apple zawiesił sprzedaż iPhone'ów po bijatyce przed sklepem

  Firma Apple poinformowała w piątek, że zawiesza sprzedaż iPhone'ów w chińskich sklepach w "celu zapewnienia bezpieczeństwa klientom i pracownikom" po tym, jak przed jednym z nich w Pekinie doszło do bijatyki między pragnącymi kupić najnowszy model telefonu.
 • Kurski: Nie damy się wciągnąć w bijatykę

  Kurski: Nie damy się wciągnąć w bijatykę

  Nie chcemy dać się wciągnąć w bijatykę, bo widać, że Tusk bez bijatyki nie potrafi wygrać tych wyborów. Mam nadzieję, że nie damy się sprowokować i spokojna, merytoryczna kampania będzie zwycięska - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Jacek Kurski.
 • Drugie dno bijatyki PiS-u z PSL-em

  Z wielkim zainteresowaniem przyglądam się bijatyce PiS-u z PSL-em, którą wywołał Adam Hofman, aktualnie ważny poseł PiS, mówiąc, że chłopi jak wyjechali ze wsi do miast to zdziczeli i zbaranieli, tańczą i śpiewają.
 • Polsko-niemiecka bijatyka w Goerlitz. Było gorąco

  Policja kryminalna w Goerlitz poinformowała we wtorek, że wszczęła śledztwo w sprawie sylwestrowej bijatyki na moście granicznym, wywołanej - według relacji mediów - przez grupę polskich chuliganów.
 • Tajwan: Bijatyka w parlamencie

  Tajwan: Bijatyka w parlamencie

  Forsowane przez rząd Tajwanu porozumienie gospodarcze z Chinami stało się powodem wielkiej bijatyki w tajwańskim parlamencie. Deputowani okładali się pięściami, popychali się, kopali i obrzucali wszystkim, co mieli pod ręką.
 • Warszawa: 9 cudzoziemców rannych w bijatyce

  Dziewięciu obcokrajowców trafiło do szpitala, a ok. 40 na komendę po bójce, do której doszło w czwartek wieczorem w warszawskim Ursusie.
 • Bijatyka w więzieniu - wielu rannych

  34 więźniów i strażników odniosło obrażenia podczas zamieszek w więzieniu o zaostrzonym rygorze, do których doszło we wtorek wieczorem w pobliżu Samary w środkowej Rosji - poinformowała miejscowa prokuratura.
 • Kolejna bijatyka w Kongresie

  Kolejna bijatyka w Kongresie

  W piątek po południu, na godzinę przed oficjalnym zaprzysiężeniem nowego prezydenta Meksyku, do czego nie chce dopuścić opozycja, w Kongresie doszło do kolejnej bijatyki.