Big Brother 2

Artykuły - Big Brother 2 (94)

 • Zwycięzca "Big Brothera": Pokonałem raka

  Zwycięzca "Big Brothera": Pokonałem raka

  W jednym z niedawnych postów zwycięzca ostatniej edycji programu "Big Brother" - Kamil Lemieszewski - wspomniał o walce z chorobą i o kolejnej operacji, która już za nim. "Pokonałem raka" - takimi słowami rozpoczął swój wpis.
 • Zaskakująca metamorfoza zwycięzcy "Big Brothera"

  Zaskakująca metamorfoza zwycięzcy "Big Brothera"

  Kamil Lemieszewski, czyli zwycięzca drugiej edycji "Big Brothera" w TVN7, przeszedł zaskakującą metamorfozę. Najpierw rozjaśnił swoje naturalnie ciemne włosy, a teraz zdecydował się na kolejne zmiany. Drastycznie skrócił swoją fryzurę i przefarbował się na... niebiesko.
 • Gwiazdy "Big Brothera" nago

  Gwiazdy "Big Brothera" nago

  Zarówno Kamil Lemieszewski, jak i Wiktor Stadniczenko, przed wzięciem udziału w "Big Brotherze" pracowali jako modele. Obaj finaliści reality show już jakiś czas temu chwalili się w sieci zdjęciami ze wspólnej sesji. Tak odważnych fotografii jednak jeszcze nie pokazywali...
 • "Big Brother": Ewa i Kamil wzięli ślub

  "Big Brother": Ewa i Kamil wzięli ślub

  Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski z "Big Brothera" już po ślubie. Zdjęcia z uroczystości zaślubin były sporym zaskoczeniem dla fanów pary. Ceremonia odbyła się w Czechach i nie była typowa.
 • "Big Brother": Szokująca metamorfoza finalistki

  "Big Brother": Szokująca metamorfoza finalistki

  Martyna Lewandowska, zdobywczyni drugiego miejsca w ostatniej edycji "Big Brothera", ma za sobą spektakularną metamorfozę. Uczestniczka reality show zaprowadziła rewolucyjne zmiany w swoim trybie życia i bardzo schudła, co odmieniło jej figurę nie do poznania.
 • Kamil Lemieszewski wciąż nie dostał nagród za zwycięstwo w "Big Brotherze"

  Kamil Lemieszewski wciąż nie dostał nagród za zwycięstwo w "Big Brotherze"

  Za wygranie II edycji "Big Brothera" Kamil Lemieszewski miał otrzymać 100 tys. złotych oraz samochód Fiat 500. Przelewu wciąż jednak nie dostał, auta też nie może odebrać. Od obu nagród musi jednak zapłacić podatek.
 • "Big Brother": Kamil oświadczył się Ewie? Opublikował zdjęcie!

  "Big Brother": Kamil oświadczył się Ewie? Opublikował zdjęcie!

  Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys z "Big Brothera" zaręczyli się? Zwycięzca reality show opublikował zdjęcie, które rozpaliło internautów. Fani pośpieszyli z gratulacjami i zaczęli dopytywać o szczegóły.
 • "Big Brother": Kamil nie jest już brunetem. Zmienił kolor włosów!

  "Big Brother": Kamil nie jest już brunetem. Zmienił kolor włosów!

  Zwycięzca drugiej edycji "Big Brothera" przeszedł zaskakującą metamorfozę. Kamil Lemieszewski zdecydował się zmienić kolor włosów i przefarbował je na blond. To zmiana na plus?
 • Wygrał "Big Brothera", idzie na terapię

  Wygrał "Big Brothera", idzie na terapię

  Kamil Lemieszewski w niedzielę wygrał drugą edycję "Big Brothera" w TVN7. Chociaż to właśnie jego widzowie wybrali zwycięzcą programu i Lemieszewski ma ogromne grono wiernych fanów, powrót do rzeczywistości nie jest dla niego łatwy. Kamil zamieścił w sieci nagranie, w którym przyznaje, że będzie potrzebował specjalistycznej pomocy. Udział w programie wywarł duże piętno na jego psychice.
 • "Big Brother": Będzie kolejna edycja?

  "Big Brother": Będzie kolejna edycja?

  Właśnie zakończyła się druga edycja reality show "Big Brother". Jesienny sezon nie okazał się tak dużym hitem, jak wiosenna odsłona programu. "Big Brother" w TVN7 stracił aż 264 tysiące widzów. Czy powstanie kolejna edycja? Chyba wszystko już jasne.

Filmy - Big Brother 2 (8)