InteriaTV - bieżnia

Filmy - Bieżnia (9)

 • Pies wskakuje na bieżnię i rozsiada się wygodnie

  Ten pies ewidentnie miał chęć poćwiczyć. Co prawda, na spacery wciąż można wychodzić, ale kto wie, jaka jest sytuacja w domu właściciela. Corgi dziarsko wskoczył na bieżnię i... usiadł. Chyba zaszło jakieś nieporozumienie, a wesoły czworonóg potrzebuje dodatkowych lekcji korzystania z bieżni.
 • Lekkoatletka z Danii podbija Instagram. Kim jest?

  Stina Troest jest srebrną medalistką młodzieżowych mistrzostw Europy z 2015 roku w biegu na 400 m przez płotki. Duńska lekkoatletka startuje również na 800 metrów. Biegaczka zachwyca nieprzeciętną urodą. Niebieskooka blondynka dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych publikując wiele pięknych zdjęć. (Agencja TVN/x-news)
 • Po co na niej biegać, skoro można z niej jeść. Ciekawe wykorzystanie bieżni

  Para znajomych z Pensylwanii zmierzyła się na bieżni. Wyzwaniem jednak nie było bieganie, a jedzenie Skittlesów. Wynik? Zdaje się, że Padł remis! (STORYFUL/x-news)
 • Uczą psa chodzić na podwodnej bieżni

  Organizacja Ash Animal Rescue opublikowała nagranie z rehabilitacji psa na podwodnej bieżni. Szczeniak z Wicklow w Irlandii urodził się z wadą ścięgien, hydroterapia ma pomóc mu w nauce chodzenia. „Jego kości są w porządku, stawy również, ale ścięgna są zbyt słabe. Dlatego zdecydowano, by poddać go hydroterapii”, powiedział jeden z pracowników Ash Animal Rescue. Na nagraniu widać, że pies robi postępy i umie już bez pomocy zrobić kilka kroków. (STORYFUL/x-news)
 • Bieżnia nie dla każdego. Podczas intensywnych ćwiczeń spadły mu spodnie

  Wygląda na to, że bieżnia nie jest dla każdego. Ten „miłośnik” sportów postanowił dać sobie wycisk, który nie skończył się dla niego zbyt dobrze. Dodatkowo podczas ćwiczeń spadły mu spodnie. Wstyd? (STORYFUL/x-news)
 • Trening dla osób bardzo leniwych. Zobaczcie sami

  Mężczyzna został nagrany podczas treningu na bieżni. To jednak wersja treningu dla bardzo leniwych osób. Zobaczcie sami.
 • Corgi robi formę na lato. Urocze

  Ten szczeniak miał zaledwie miesiąc, kiedy zaczął ćwiczyć na bieżni. Początki były trudne, ale już po chwili corgi pokochał ten rodzaj aktywności. (STORYFUL/x-news)
 • Przyłapał go podczas używania bieżni

  Mężczyzna nagrał swojego psa, którego przyłapać podczas używania bieżni. Kiedy poszedł do niego, pupil wyglądał na niewzruszonego całą sytuacją.
 • Przyszedł poćwiczyć. Zamiast tego...

  ...odezwał się w nim "wewnętrzny tancerz", który nakazał mu aktywować jego kocie ruchy!