Bielsko-Biała

Synonimy:
Bielsku-Białej,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bielsko-Biała (575)

 • Wyniki wyborów 2018 Bielsko-Biała. Klimaszewski i Drabek w drugiej turze

  Jarosław Klimaszewski (Koalicja Obywatelska) oraz Przemysław Drabek (Prawo i Sprawiedliwość) spotkają się w drugiej turze wyborów na prezydenta Bielska-Białej – wynika z podliczenia większości głosów przez Miejską Komisję Wyborczą.
 • Bielsko-Biała. Zwłoki 61-letniego mężczyzny na placu zabaw

  Bielsko-Biała. Zwłoki 61-letniego mężczyzny na placu zabaw

  Policjanci wraz z prokuraturą z Bielska-Białej wyjaśniają okoliczności śmierci 61-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono na placu zabaw przy ul. Lipnickiej. Policja nie wyklucza zabójstwa.
 • Bielsko-Biała: Rowerzysta zginął na górskiej trasie

  Bielsko-Biała: Rowerzysta zginął na górskiej trasie

  37-letni rowerzysta zginął podczas zjazdu górskimi ścieżkami rowerowymi z Koziej Góry w Bielsku-Białej – donosi "Dziennik Zachodni".
 • Strzelanina w centrum Bielska-Białej

  Strzelanina w centrum Bielska-Białej

  W centrum Bielska-Białej mężczyzna chciał rozjechać policjantów, którzy go próbowali zatrzymać. Padły strzały – donosi Dziennik Zachodni.
 • Bielsko-Biała: 47-latek wpadł w pułapkę "łowcy pedofilów"

  Bielsko-Biała: 47-latek wpadł w pułapkę "łowcy pedofilów"

  ​Policjanci z wydziału kryminalnego komendy w Bielsku Białej zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który przez internet umawiał się z 14-latką i składał jej propozycje seksualne. Nie wiedział, że za dziewczynę podawał się dorosły internauta. Mężczyzna wpadł podczas umówionego spotkania. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia.
 • Bielsko-Biała: Ładunek wybuchowy pod samochodem

  Pewien mechanik z Bielska-Białej podczas przeglądu samochodu zauważył przyczepioną do podwozia bombę.
 • Przyznali się do zniszczenia żydowskiego cmentarza

  Policjanci zatrzymali dwóch bielszczan podejrzanych o zdewastowanie tydzień temu zabytkowego cmentarza żydowskiego w Bielsku-Białej. Mężczyźni przyznali się do zniszczenia 24 nagrobków i wystawy fotografii; grozi im do pięciu lat więzienia – podała w niedzielę policja.
 • Podbeskidzie - budowa stadionu w Bielsku-Białej ukończona

  Budowa stadionu w Bielsku-Białej ukończona. Jesienią na stadionie miejskim, na którym mecze rozgrywa Podbeskidzie, będzie mogło zasiąść 15 tysięcy widzów.
 • "To jest rytm nocy tej!" - relacja z 90' Festival

  "To jest rytm nocy tej!" - relacja z 90' Festival

  Obudziłem się właśnie po drugiej edycji 90' Festival, imprezy zorganizowanej w Bielsku-Białej w miniony weekend ku czci, chyba najbardziej kolorowej dekady. Dwudniowy festyn (bo jednak w takich kategoriach należy całe wydarzenie traktować, o czym za chwilę) zgromadził tych, których miłość do 2 Unlimited, Snap! czy La Bouche, pomimo upływu co najmniej dwudziestu lat, wciąż się nie wyczerpała. I którzy po tylu latach zdecydowali się spotkać z bohaterami swego dzieciństwa ponownie. Nie wstydzę się tego w ogóle, bo nie ma czego: eurodance to jedno z ważniejszych muzycznych wydarzeń w mym życiu. Czemu więc czuje się jak główna bohaterka nowej, wspaniałej kreskówki Disneya/Pixara – "W głowie się nie mieści"?
 • Otwarcie stadionu miejskiego w Bielsku-Białej najpóźniej jesienią

  Na przełomie września i października otwarty zostanie w całości stadion miejski w Bielsku-Białej. Jak powiedział we wtorek rzecznik bielskiego magistratu Tomasz Ficoń, prace budowlane zostaną zakończone w czerwcu, ale obiekt musi przejść niezbędne odbiory.

Filmy - Bielsko-Biała (1)