bielecki

Artykuły - Bielecki (239)

 • Jan Krzysztof Bielecki: Emeryt był jak chłop pańszczyźniany. Od dziś ma prawo wyboru

  Jan Krzysztof Bielecki: Emeryt był jak chłop pańszczyźniany. Od dziś ma prawo wyboru

  Jan Krzysztof Bielecki w Kontrwywiadzie RMF FM: Co wybrać OFE czy ZUS? Gość RMF FM sugeruje, że dla przyszłego emeryta nie ma to większego znaczenia.
 • ABW zaprzecza rewelacjom "Sieci" w sprawie Bieleckiego

  ABW zaprzecza rewelacjom "Sieci" w sprawie Bieleckiego

  Krzysztof Bondaryk zaprzecza, by ABW posiadało dokumenty kompromitujące Jana Krzysztofa Bieleckiego. Tygodnik "Sieci" napisał, że były szef ABW odchodząc ze stanowiska, zostawił raport na temat lobbingu Bieleckiego w sprawie przejęcia Azotów SA przez rosyjski Acron.
 • Bielecki: Przejęcie pieniędzy OFE przez państwo to jedno z rozwiązań

  Bielecki: Przejęcie pieniędzy OFE przez państwo to jedno z rozwiązań

  Same OFE przyspieszyły sprawę - mówi o zmianach w systemie emerytalnym szef Rady Gospodarczej przy premierze, Jan Krzysztof Bielecki. - Jest dyskusja na temat różnych możliwości. Przejęcie pieniędzy OFE to jedno z rozwiązań, ale każde takie rozwiązanie "z siekierą" jest co najmniej kontrowersyjne. Przyszły emeryt musi zdać sobie sprawę, że na koniec wszystko i tak będzie zależeć od kondycji naszego państwa. Tu nie ma żadnej magicznej drogi na skróty, magicznej drogi do bogactwa i wczasów na wyspach Hula Gula - tłumaczy Bielecki w Kontrwywiadzie RMF FM.
 • Bielecki: Kryteria wejścia do strefy euro możemy spełnić już w roku 2014

  Bielecki: Kryteria wejścia do strefy euro możemy spełnić już w roku 2014

  - Jeśli rok 2013 przejdziemy jako tako, być może w 2014 będziemy spełniać kryteria przyjęcia wspólnej waluty. Teraz deklaracjami takimi, jak piątkowe zapowiedzi premiera, wysyłamy ważny sygnał do naszych europejskich partnerów - sygnał, że Polska stawia na Europę, że chce tę Europę budować - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Jan Krzysztof Bielecki. - Mamy do czynienia z sytuacją kuriozalną. Wchodzimy w nowy układ polityczny, a wejście do strefy euro wciąż regulują stare kryteria. Powinny być określone nowe warunki wchodzenia do strefy euro. Archaiczną konstrukcją jest np. wąż walutowy - dodaje.
 • J.K. Bielecki o polskim rządzie i budżecie UE

  J.K. Bielecki o polskim rządzie i budżecie UE

  Szef Rady Gospodarczej Jan Krzysztof Bielecki przekonuje, że premier Donald Tusk jest przygotowany na różne warianty rozwoju sytuacji w sprawie nowego wieloletniego budżetu UE.
 • Bielecki: Treść expose będzie zaskakująca

  - Treść jutrzejszego wystąpienia premiera będzie zaskakująca - zapewnia Jan Krzysztof Bielecki, szef Rady Gospodarcfzej premiera. Dodał również, że ze zdziwieniem przyjmuje "sztampowe" oczekiwania wobec piątkowej informacji rządu.
 • Tak zdobywa się szczyty! Relacja Adama Bieleckiego

  Tak zdobywa się szczyty! Relacja Adama Bieleckiego

  O 10.30 31 lipca na szczycie K2 stanął - jako 10. Polak - Adam Bielecki. Poniżej przedstawiamy jego relację z tego wejścia. Dzień 31 lipca był dniem w historii K2 absolutnie bezprecedensowym, na szczycie stanęło łącznie 28 wspinaczy z kilku krajów w tym czterech zrobiło to bez użycia dodatkowego tlenu z butli.

Filmy - Bielecki (2)