biegaczka

Artykuły - Biegaczka (29)

Filmy - Biegaczka (8)

• Koza szarżowała na biegaczkę. Finał zaskakuje

Kobieta uprawiająca jogging w pobliżu własnego domu w Irlandii natknęła się na kozy skaczące przez ogrodzenie. Podbiegła do nich ze swoim labradorem Montym. Zwierzętom jednak takie towarzystwo się nie spodobało i jedna z kóz zaczęła szarżować na biegaczkę. Ta uciekła z krzykiem, który jednak po chwili zmienił się w śmiech. Sytuację uwieczniła siostra kobiety oraz ona sama. (STORYFUL/x-news)
  • Natalia Kaczmarek z dwoma złotymi medalami na MME. Lekkoatletka coraz bardziej popularna. Wideo

Na młodzieżowych ME w Gavle w Szwecji nie można było narzekać na brak medali polskiej ekipy. Kilka dni temu do klasyfikacji medalowej wpisała się Natalia Kaczmarek. Polka nie była w gronie faworytek biegu na 400 metrów, a w pięknym stylu wygrała. Była także częścią sztafety 4x400, która również zdobyła złoto.
  • Piękna polska biegaczka zachwyca urodą. Kto to?

Natalia Kaczmarek zdobyła 2 złote medale na młodzieżowych mistrzostwach Europy odbywających się w szwedzkim Gavle. Biegaczka wygrała bieg na 400 metrów poprawiając swój rekord życiowy (52,34), a następnie przyczyniła się do triumfu polskiej sztafety 4x400 m. Lekkoatletka zachwyca osiągnięciami sportowymi i wyjątkową urodą. (Agencja TVN/x-news)
  • Polska lekkoatletka zachwyca kibiców urodą. Wideo

Aleksandra Hołda jest biegaczką na długich dystansach. W swoim dorobku ma medale mistrzostw Polski do lat 23 na 5000 i 10000 metrów.