bieg

Artykuły - Bieg (432)

 • Norweżka Groevdal szybko straciła rekord świata

  Norweżka Groevdal szybko straciła rekord świata

  Norweska biegaczka Karoline Bjerkeli Groevdal uzyskała w sobotę w biegu ulicznym na dystansie 5 kilometrów czas lepszy od rekordu świata. Jej radość nie trwała jednak długo, gdyż z powodu błędu organizatorów zawodów trasa okazała się o 12,5 metra za krótka.
 • Trwają zapisy na Bieg Pamiętaj z Nami 2020

  Trwają zapisy na Bieg Pamiętaj z Nami 2020

  Już w sobotę 4 kwietnia o godzinie 12 wystartuje ósma edycja pięciokilometrowego biegu miejskiego Pamiętaj z Nami.
 • Kenijczycy zdominowali Bieg Sylwestrowy w Sao Paulo

  Kenijczycy zdominowali Bieg Sylwestrowy w Sao Paulo

  Reprezentanci Kenii dominowali w tradycyjnym Biegu Sylwestrowym na 15 km w Sao Paulo. W rywalizacji mężczyzn triumfował Kibiwott Kandie, z nowym rekordem trasy 42.59, a wśród kobiet zdecydowanie najlepsza okazała się Brigid Kosgei.
 • Nowa potężna broń fiskusa

  Nowa potężna broń fiskusa

  Bieg terminu przedawnienia zostanie przerwany albo zawieszony, jeżeli skarbówka zaskarży umowy np. darowizn, dzięki którym starano się ukryć pieniądze przed państwem - pisze we wtorek "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Bieg Pamiętaj z Nami 2018

  Bieg Pamiętaj z Nami 2018

  Do 8 kwietnia zostało tylko dwa dni, aby wpłacić 35 zł i wystartować w Biegu Pamiętaj z Nami 2018/ na 5 km w czasie 1 godz. organizowanym przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa.
 • Relacja z InterContinental Tower Run

  Relacja z InterContinental Tower Run

  29 maja 2016 roku odbyła się 3 edycja „InterContinental Tower Run” – bieg po schodach w hotelu InterContinental Warszawa. Impreza miała charytatywny cel.
 • Michael Johnson o dopingowym skandalu w lekkoatletyce

  Michael Johnson o dopingowym skandalu w lekkoatletyce

  Dawna gwiazda światowych bieżni, rekordzista świata w biegu na 400 m Michael Johnson podkreślił, że dopingowy skandal w lekkoatletyce jest gorszy niż korupcyjna afera w FIFA.
 • ​Veronica Campbell-Brown pomyliła tory na MŚ

  ​Veronica Campbell-Brown pomyliła tory na MŚ

  Kuriozalna sytuacja podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Pekinie! Słynna jamajska sprinterka Veronica Campbell-Brown finiszowała najszybciej w biegu kwalifikacyjnym na 200 m, ale ukończyła go nie na swoim torze!
 • Charytatywna sztafeta dla firm - Bieg Firmowy bije rekordy frekwencji

  Charytatywna sztafeta dla firm - Bieg Firmowy bije rekordy frekwencji

  16 maja we Wrocławiu i 13 czerwca w Warszawie przedstawiciele kilkuset firm wystartują w 3. edycji Biegu Firmowego. Bieg na stałe wpisał się już w kalendarz imprez biegowych, a także firmowych. Piknikowy charakter biegu oraz jego charytatywny cel sprawiają, że firmy chętnie się angażują w tę inicjatywę. W ciągu zaledwie trzech tygodni rejestracji na biegi w dwóch miastach zapisało się ponad 3500 osób. Organizatorzy spodziewają się 5000 uczestników.
 • Trzech Polaków ukończyło bieg na Antarktydzie oraz trzech pustyniach

  Andrzej Gondek i Daniel Lewczuk z Warszawy oraz Marek Wikiera z Gdańska ukończyli ostatni bieg cyklu 4Deserts Series na Antarktydzie. Wcześniej pokonali 750 km na trzech pustyniach: jordańskiej, Gobi i Atakamie i jako pierwsi Polacy weszli do elitarnego klubu.

Filmy - Bieg (12)

 • Pies w swoim żywiole. Sunął po zamarzniętym jeziorze

  Jak widać, wyśmienite warunki do biegania natura może stworzyć wszędzie. Bohater filmu, pies o imieniu Brix został nagrany przez swojego właściciela Nica podczas przebieżki po zamarzniętym jeziorze Spray, w kanadyjskiej prowincji Alberta. Tylko pozazdrościć możliwości szaleństwa w otoczeniu tak pięknej przyrody!
 • Jest młody i pełen energii. I jaki uroczy

  Młodego kucyka rozpiera energia. Spójrzcie tylko, jak wesoło bryka po podwórku, ciesząc się świeżym śniegiem. Urocze
 • W pełnym biegu wygląda zjawiskowo! Zobacz

  Co za widok! W sieci pojawiło się nagranie prezentujące... biegnącą lamę. Niezwykłości dodaje efekt zwolnionego tempa, dzięki któremu możemy przyjrzeć się, jak sierść zwierzęcia faluje. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.
 • Niesamowity finisz! Tuż przed metą zaskoczył rywala. Wideo

  Podczas biegu sylwestrowego w Sao Paulo doszło do niecodziennej sytuacji. Na ostatniej prostej prowadził Jacob Kiplimo, ale nie zauważył czającego się za nim Kibiwotta Kandiego, który tuż przed metą odebrał mu zwycięstwo.