Sport - Bianca Andreescu

Artykuły - Bianca Andreescu (17)

• French Open. Andreescu nie wystąpi już w tym roku

French Open. Andreescu nie wystąpi już w tym roku

Siódma w światowym rankingu tenisistek Kanadyjka Bianca Andreescu zrezygnowała ze startu w rozpoczynającym się w niedzielę wielkoszlemowym turnieju French Open. Ubiegłoroczna triumfatorka US Open zamierza opuścić także pozostałe imprezy w tym sezonie.
  • US Open. Ubiegłoroczna triumfatorka Bianca Andreescu nie wystartuje

US Open. Ubiegłoroczna triumfatorka Bianca Andreescu nie wystartuje

Bianca Andreescu, która w ubiegłym roku wygrała wielkoszlemowy turniej tenisowy US Open w Nowym Jorku, nie wystartuje w rozpoczynającej się 31 sierpnia edycji. "Niespodziewane wyzwania, w tym pandemia, uniemożliwiły mi przygotowania" - tłumaczyła 20-letnia Kanadyjka.
  • ​Australian Open. Bianca Andreescu wycofała się z turnieju

​Australian Open. Bianca Andreescu wycofała się z turnieju

Kanadyjka Bianca Andreescu, triumfatorka US Open i szósta tenisistka w rankingu WTA, poinformowała w sobotę, że nie wystąpi w wielkoszlemowym Australian Open z powodu kontuzji kolana.
  • Bianca Andreescu najlepszym sportowcem Kanady

Bianca Andreescu najlepszym sportowcem Kanady

Tenisistka Bianca Andreescu została wybrana najlepszym sportowcem Kanady w 2019 roku. Sezon rozpoczynała na 178. miejscu w światowym rankingu, a skończyła na piątym, co zawdzięcza m.in. zwycięstwu w wielkoszlemowym US Open.
  • WTA Pekin. Naomi Osaka w ćwierćfinale

WTA Pekin. Naomi Osaka w ćwierćfinale

Naomi Osaka awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Pekinie. Japonka pokonała w czwartek Amerykankę Alison Riske 6:4, 6:0. W ćwierćfinale Osaka zagra z inną młodą gwiazdą tenisa Kanadyjką Biancą Andreescu.
  • US Open. Bianca Andreescu: ten rok jest spełnieniem marzeń

US Open. Bianca Andreescu: ten rok jest spełnieniem marzeń

Po finale US Open, w którym Bianca Andreescu pokonała Amerykankę Serenę Williams 6:3, 7:5 i została pierwszą w historii przedstawicielką kanadyjskiego tenisa z tytułem wielkoszlemowym w singlu, powiedziały:
  • US Open. Triumfatorki wielkoszlemowego turnieju

US Open. Triumfatorki wielkoszlemowego turnieju

Bianca Andreescu wygrała tegoroczną edycję US Open, zostając pierwszą w historii przedstawicielką kanadyjskiego tenisa z tytułem wielkoszlemowym w singlu.
  • US Open. Bianca Andreescu wygrywa w finale

US Open. Bianca Andreescu wygrywa w finale

Sensacyjne zakończenie turnieju pań. 19-letnia Kanadyjka Bianca Andreescu pokonała w finale US Open Amerykankę Serenę Williams 6:3, 7:5.
  • US Open. Bianca Andreescu - kanadyjski przepis na sukces

US Open. Bianca Andreescu - kanadyjski przepis na sukces

Ma 19 lat, na początku roku zajmowała dopiero 152. miejsce w rankingu WTA, dziś zagra z Sereną Williams w finale turnieju Wielkiego Szlema. Przepis na sukces? Uważne obserwowanie męskich meczów tenisowych, system szkolenia stworzony przez kanadyjską federację i… medytacje.
  • US Open. Serena Williams i Bianca Andreescu w finale

US Open. Serena Williams i Bianca Andreescu w finale

Wielka mistrzyni Serena Williams kontra wielka niespodzianka Bianca Andreescu - oto finalistki wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open w Nowym Jorku.