Biały Dom

Artykuły - Biały Dom (185)

 • Prezydent Trump zaproponował pracę Billowi Gatesowi

  Prezydent Trump zaproponował pracę Billowi Gatesowi

  Biały Dom nadal nie ma oficjalnego doradcy naukowego. Niedawno prezydent Donald Trump zaproponował to stanowisko Billowi Gatesowi. Niestety, słynny miliarder nie był zainteresowany propozycją.
 • ​Kolejny skandal wstrząsnął Białym Domem

  ​Kolejny skandal wstrząsnął Białym Domem

  Rob Porter, jedna z najważniejszych postaci gabinetu prezydenta Donalda Trumpa, podał się do dymisji po tym, jak dwie jego byłe żony oskarżyły go o przemoc domową. Jak wynika z medialnych doniesień, urzędnicy Białego Domu ignorowali niepokojące doniesienia na temat Portera, a dyrektor komunikacji Hope Hicks miała z nim romans.
 • NBA. Kevin Durant: Nie jestem zainteresowany wizytą w Białym Domu

  NBA. Kevin Durant: Nie jestem zainteresowany wizytą w Białym Domu

  Mistrz NBA koszykarz Golden State Warriors Kevin Durant nie zamierza odwiedzić Białego Domu i uczestniczyć w spotkaniu z prezydentem Donaldem Trumpem, jeśli głowa państwa wyśle tradycyjne zaproszenie do najlepszej ekipy ligi - poinformował portal espn.com.
 • Trump wykorzystuje markę "Biały Dom". Ile zarobił już na prezydenturze?

  Trump wykorzystuje markę "Biały Dom". Ile zarobił już na prezydenturze?

  Donald Trump nie przejął się tym, że jako prezydent największego mocarstwa świata ma teraz inne zadania niż przed wyborami. Pozostał biznesmenem gotowym w każdych okolicznościach pomnażać majątek. Nawet wykorzystując przy tym markę "Biały Dom".
 • iPhone'y trafią do Białego Domu

  iPhone'y trafią do Białego Domu

  Stany Zjednoczone są jednym z najlepiej rozwiniętych technologicznie krajów na świecie. Ale w Białym Domu większość urzędników wciąż używa podstarzałych smartfonów BlackBerry. Wkrótce się to zmieni.
 • Barack Obama wygłosi orędzie o stanie państwa

  Barack Obama wygłosi orędzie o stanie państwa

  ​Dzisiaj w nocy Barack Obama wygłosi swoje ostatnie orędzie o stanie państwa. To najważniejsze doroczne wystąpienie prezydenta Stanów Zjednoczonych. Biały Dom zapowiada, że wystąpienie będzie miało nietypowy charakter.
 • Sadowski: Biały Dom znalazł naszą firmę w internecie

  Sadowski: Biały Dom znalazł naszą firmę w internecie

  Na pewno założenie spółki w USA czy w Wielkiej Brytanii jest dużo prostsze niż w Polsce. Podobnie z podatkami. Ale przeciwności, z jakimi spotykamy się na rynku polskim, też nas hartują - mówi w wywiadzie Michał Sadowski, prezes zarządu Brand24 SA, z którego usług chce skorzystać Biały Dom.
 • USA: Biały Dom wściekły. Lecą głowy

  USA: Biały Dom wściekły. Lecą głowy

  W wyniku skandalu z narażeniem danych milionów obywateli z posady zrezygnowała Katherine Archuleta, szefowa agencji OPM (Office of Personnel Management).
 • Ewakuacja Białego Domu z powodu alarmu bombowego

  Ewakuacja Białego Domu z powodu alarmu bombowego

  Secret Service zarządził ewakuację części Białego Domu. Powody alarmu na razie nie są znane. Dwie godziny wcześniej doszło do ewakuacji jednego z budynków amerykańskiego Senatu.
 • Do Białego Domu wysłano kopertę z cyjankiem?

  Badania mające rozstrzygnąć o obecności cyjanku w wysłanej do Białego Domu kopercie dały wynik "przypuszczalnie pozytywny" i będą kontynuowane aż do ostatecznego wyjaśnienia sprawy - poinformowała we wtorek chroniąca prezydenta Secret Service (Tajna Służba).

Filmy - Biały Dom (4)