biała kiełbasa

Artykuły - Biała kiełbasa (-4)

Filmy - Biała kiełbasa (4)

 • Wielkanocna biała kiełbasa zapiekana

  Wielkanocny obiad wielu Polakom nieodłącznie kojarzy się z białą kiełbasą zapiekaną z cebulą. Dzięki prostej modyfikacji i dodatkowi białego wina możesz urozmaicić tę tradycyjną potrawę. Białe wino nada charakterystycznego posmaku tradycyjnej zapiekanej wielkanocnej kiełbasie i doskonale skomponuje się ze smakiem cebuli.
 • Wyborna zapiekanka z białej kiełbasy w chrzanie

  Przepis na zapiekankę z białej kiełbasy w chrzanie to bardzo prosta, ale efektowna propozycja na podanie zwykłej, niedocenianej już w Polsce białej kiełbasy. W połączeniu z ziemniakami, przyrządzona nietypowo - bo właśnie w formie zapiekanki - z sosem chrzanowym daje niesamowite połączenie, które sprawdzi się nie tylko jako przekąska, ale również jako sycące drugie danie dla każdego. Zobaczcie, jak w parę chwil zrobić zapiekankę z białej kiełbasy w chrzanie!
 • Biała kiełbasa z grilla

  Marynowana biała kiełbasa w sosie sojowym z miodem. Wyśmienicie smakuje upieczona na grillu. Zobaczcie, jak ją przygotować, a na pewno nie pożałujecie efektu!
 • Biała kiełbasa na święta. Jak ją ciekawie przygotować?

  Kucharz Piotr Kucharski wyjaśnił, jak prawidłowo przygotować kiełbasę wielkanocną. Na stole pojawiły się dwa dania: kiełbasa z purée jabłkowym w towarzystwie porów duszonych w winie oraz kiełbasa z sosem żurkowym. (Dzień Dobry TVN/x-news)