biała

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
biała ,

Artykuły - Biała (3)

 • Posprzątano Jezioro Białe

  Części garderoby, butelki i puszki - takie między innymi "skarby" wydobyli dzisiaj płetwonurkowie z dna Jeziora Białego w Okunince koło Włodawy. W akcji sprzątania po sezonie turystycznym wzięło udział niemal 100 osób.
 • Biała flota z Mazur rozpoczęła sezon turystyczny

  Najwięksi mazurscy armatorzy floty pasażerskiej rozpoczynają sezon turystyczny. W piątek w pierwsze w tym roku rejsy wypłynęły statki Żeglugi Mazurskiej z Giżycka, a w sobotę na trasę po Jeziorze Drwęckim wyruszą jednostki Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej.
 • Biała kiełbasa na różne sposoby

  Biała kiełbasa na różne sposoby

  Zanim kiełbasę ugotujesz, upieczesz lub usmażysz, nakłuj ją gęsto widelcem. Wypływający tłuszcz nie uszkodzi osłonki i podasz na stół kiełbasę bez pęknięć.
 • Demografowie: Rasa biała przestanie być dominującą w Ameryce

  Stany Zjednoczone stoją u progu jednej z najważniejszych przemian demograficznych w ostatnich dziesięcioleciach. Demografowie przewidują, że za 30 lat rasa biała przestanie być dominującą w Ameryce.
 • Funkcjonariusz SG skazany za organizację przemytu papierosów

  Funkcjonariusz SG skazany za organizację przemytu papierosów

  Na dwa lata i trzy miesiące więzienia skazał w czwartek Sąd Okręgowy w Białymstoku funkcjonariusza SG oskarżonego o organizowanie przemytu papierosów. Mężczyzna umawiał się ze znajomym Białorusinem i umożliwiał mu bezpieczny przewóz kontrabandy przez granicę.