BGŻ S.A.

Synonimy:
Bank Gospodarki Żywnościowej, BGŻ
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - BGŻ S.A. (6)

 • Przemysław Gdański pokieruje pracami zarządu BGŻ BNP Paribas

  Przemysław Gdański pokieruje pracami zarządu BGŻ BNP Paribas

  Rada nadzorcza BGŻ BNP Paribas powołała Przemysława Gdańskiego na stanowisko wiceprezesa banku i powierzyła mu kierowanie pracami zarządu. Po akceptacji Komisji Nadzoru Finansowego Gdański ma zostać prezesem banku.
 • Przeczytaj, zanim zaciągniesz kredyt w banku

  Przeczytaj, zanim zaciągniesz kredyt w banku

  Polacy zaciągają rekordowo dużą ilość kredytów gotówkowych. To przede wszystkim dlatego, że społeczeństwo polskie się wzbogaca i w końcu stać nas na regularne spłacanie miesięcznych rat. Nie da się też ukryć, że banki komercyjne, które działają na terenie naszego kraju, oferują coraz bardziej korzystne warunki takich zobowiązań. Zanim jednak potencjalny kredytobiorca zdecyduje się na podpisanie umowy, powinien dobrze przemyśleć kilka kwestii.
 • Grupa Banku BGŻ BNP Paribas o przełomowym dla siebie roku

  Grupa Kapitałowa Banku BGŻ BNP Paribas prezentuje wyniki finansowe za rok 2015 - pierwszy roczny raport po połączeniu Banku BGŻ i BNP Paribas Banku Polska.
 • Bank BGŻ BNP Paribas sponsorem nowego mini serialu "Dwoje we troje"

  Już 12 marca w Telewizji Polsat zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego mini serialu komediowego "Dwoje we troje". Sponsorem produkcji przedstawiającej świat bankowców - w zupełnie nowym, komediowym świetle - będzie Bank BGŻ BNP Paribas.
 • Bank BGŻ BNP Paribas SA obejmuje pakiet mniejszościowy w IPF Group SA

  Bank BGŻ BNP Paribas SA w ramach działalności w zakresie inwestycji kapitałowych Capital Development zawarł umowę inwestycyjną z IPF Group SA oraz jej założycielem i większościowym udziałowcem Mariuszem Dolatą. W efekcie Bank BGŻ BNP Paribas SA stał się mniejszościowym udziałowcem w IPF Group oraz zapewnił finansowanie dalszego dynamicznego rozwoju grupy.
 • Awaria w BNP BGŻ Paribas

  Awaria w BNP BGŻ Paribas

  Awaria w banku BNP BGŻ Paribas. Przez kilka godzin system podwójnie księgował transakcje klientów - dowiedział się reporter RMF FM. Problem został już zdiagnozowany, trwa usuwanie skutków - zapewnia bank.
 • Zmiany w nadzorze i zarządzie BGŻ BNP Paribas

  Zmiany w nadzorze i zarządzie BGŻ BNP Paribas

  Józef Wancer, dotychczasowy prezes banku BGŻ BNP Paribas, objął funkcję przewodniczącego rady nadzorczej banku BGŻ BNP Paribas. Na stanowisku prezesa zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zastąpił go, Tomasz Bogus.
 • KNF zezwoliła na połączenie BGŻ z BNP Paribas Bank Polska

  KNF zezwoliła na połączenie BGŻ z BNP Paribas Bank Polska

  KNF jednogłośnie zezwoliła na połączenie Banku Gospodarki Żywnościowej SA i BNP Paribas Bank Polska SA przez przeniesienie całego majątku BNP Paribas Bank Polska SA na Bank Gospodarki Żywnościowej SA - podała w czwartek Komisja Nadzoru Finansowego.
 • Trudny rok BNP pod znakiem przejęcia BGŻ

  Trudny rok BNP pod znakiem przejęcia BGŻ

  Grupa kapitałowa BNP Paribas Bank Polska SA ("Grupa") osiągnęła w 2014 roku zysk po opodatkowaniu w wysokości 103,2 mln PLN, tj. wyższy o 0,9% w porównaniu z rokiem 2013. Bez uwzględnienia wpływu kosztów poniesionych w 2014 roku związanych z zamiarem połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej SA z BNP Paribas Bankiem Polska SA, zysk po opodatkowaniu wzrósłby o 6,7% (+6.9 mln PLN).
 • BGŻ po połączeniu z BNP Paribas Polska zwolni w ramach zwolnień grupowych do 1800 osób

  BGŻ po połączeniu z BNP Paribas Polska zwolni w ramach zwolnień grupowych do 1800 osób

  BGŻ i BNP Paribas Bank Polska ustaliły z organizacjami związkowymi, że po połączeniu zwolnienia grupowe obejmą nie więcej niż 1800 pracowników BGŻ i zostaną przeprowadzone w okresie 24 miesięcy od połączenia - podał BGŻ w komunikacie.