bezpieczeństwo

Synonimy:
bezpieczenstwo,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bezpieczeństwo (1708)

Filmy - Bezpieczeństwo (49)

 • Co powinno mieć auto w podróży

  Czy samochód, który równie dobrze sprawdzi się w trasie, jak i w mieście to tylko marzenie? Otóż nie! ŠKODA ma w swojej ofercie pojazd, który jest tak samo komfortowy w zatłoczonej metropolii i na leśnej ścieżce. KODIAQ przyciąga nie tylko parametrami technicznymi, ale i nowoczesną sylwetką. Przestronny, bezpieczny, w sam raz dla rodziny. Auto, dzięki różnym technologiom, świetnie sprawuje się na drodze szybkiego ruchu, w dużej aglomeracji czy na osiedlowej drodze dojazdowej. Zobaczcie, jak sprawdził się na testach.
 • Motocykliści na buspasach. Dobry pomysł?

  Od 1 maja 2018 motocykliści w Warszawie mogą jeździć po wyznaczonych buspasach. Czy to dobry pomysł? Będzie bezpieczniej? O tym w "Dzień Dobry TVN" rozmawiali dziennikarz i motocyklista Paweł Płuska oraz ekspert w zakresie ruchu drogowego Marek Konkolewski. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Policjant podpatrywał, jak zwierzę... przechodzi przez pasy

  Niecodziennym nagraniem podzielił się policjant z Oklahoma City w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna uwiecznił kurę przechodzącą przez... pasy. (STORYFUL/x-news)
 • Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?

  Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem? Czy pies może obronić posesję? - Pies nie stanowi zabezpieczenia albo udaje, że nie widzi złodzieja - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Elvis, prowadzący program "Złodzieje". Jakie są metody złodzieja na wejście do domu? (Dzień Dobry TVN/x-news)