bezpieczeństwo

Synonimy:
bezpieczenstwo,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bezpieczeństwo (1687)

 • Uwaga na te wiadomości na WhatsApp!

  Uwaga na te wiadomości na WhatsApp!

  Oszuści postanowili wykorzystać popularny komunikator do rozsyłania spamu. Na te wiadomości warto od razu zwrócić uwagę, aby nie dać się nabrać.
 • Apple sprawi, że iPhone’y staną się prawie nie do złamania

  Apple sprawi, że iPhone’y staną się prawie nie do złamania

  Amerykański gigant z jabłkiem w logo w najbliższych aktualizacjach dla systemu iOS wprowadzi zmiany, które przełożą się na zwiększoną prywatność oraz bezpieczeństwo użytkowników. Dzięki jednej z funkcji, iPhone’y staną się prawie nie do złamania.
 • Transcend JetFlash Vault 100 – wytrzymały pendrive z funkcją szyfrowania

  Transcend JetFlash Vault 100 – wytrzymały pendrive z funkcją szyfrowania

  Firma Transcend zaprezentowała pendrive z funkcją szyfrowania – JetFlash Vault 100 – który odpowiada na potrzebę łatwego i skutecznego zabezpieczenia wrażliwych danych przed dostaniem się w niepowołane ręce.
 • Większość wirusów na Androida pochodzi z tych aplikacji

  Większość wirusów na Androida pochodzi z tych aplikacji

  Mimo tego, iż Google walczy z cyberprzestępcami, to w Sklepie Play co chwila pojawiają się zainfekowane aplikacje. Większość programów, które mogą wyrządzić szkody na smartfonie należy do jednej kategorii.
 • Koniec samowolki na niebie. JSW Innowacje stworzy system kontroli dronów

  Koniec samowolki na niebie. JSW Innowacje stworzy system kontroli dronów

  Latanie dronami stanie się bezpieczniejsze. Zarówno dla ich operatorów, jak i dla wszystkich, nad którymi takie maszyny potencjalnie mogą latać. Zautomatyzowany system kontroli lotów bezzałogowców powstanie na Śląsku. Wspólnie stworzy go Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Katowice Airport, Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz JSW Innowacje. Pieniądze na ten cel popłyną m.in. z Unii Europejskiej.
 • Bezpieczny wyjazd na wakacje

  Bezpieczny wyjazd na wakacje

  Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w ruchu drogowym zależy, podobnie jak dorosłych, od używania pasów bezpieczeństwa, z tym że dla najmłodszych muszą to być pasy montowane w fotelikach.
 • Zauważalna poprawa bezpieczeństwa

  Zauważalna poprawa bezpieczeństwa

  Polskie drogi stają się coraz bezpieczniejsze, ale do najlepszych sporo nam jeszcze brakuje.
 • Cybergang atakuje smartfony z Androidem

  Cybergang atakuje smartfony z Androidem

  Badacze z Kaspersky Lab wykryli nowe szkodliwe oprogramowanie dla systemu Android rozpowszechniane z użyciem techniki przechwytywania ustawień DNS. Kampania cyberprzestępcza, nazwana Roaming Mantis, pozostaje aktywna i ma na celu kradzież informacji użytkowników, łącznie z danymi logowania, a także pozwala atakującym na przejęcie kontroli nad zainfekowanymi urządzeniami mobilnymi.
 • Volvo XC60 - technologie poprawiające bezpieczeństwo jazdy

  Volvo XC60 - technologie poprawiające bezpieczeństwo jazdy

  Volvo od dłuższego czasu przekonuje, że głównym celem marki jest zmniejszenie do zera liczby zabitych lub poważnie rannych wśród jej użytkowników. Najnowszy model XC60 jest tego doskonałym przykładem, bowiem systemów dbających o nasze zdrowie jest tu prawdzie zatrzęsienie.

Filmy - Bezpieczeństwo (48)

 • Motocykliści na buspasach. Dobry pomysł?

  Od 1 maja 2018 motocykliści w Warszawie mogą jeździć po wyznaczonych buspasach. Czy to dobry pomysł? Będzie bezpieczniej? O tym w "Dzień Dobry TVN" rozmawiali dziennikarz i motocyklista Paweł Płuska oraz ekspert w zakresie ruchu drogowego Marek Konkolewski. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Policjant podpatrywał, jak zwierzę... przechodzi przez pasy

  Niecodziennym nagraniem podzielił się policjant z Oklahoma City w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna uwiecznił kurę przechodzącą przez... pasy. (STORYFUL/x-news)
 • Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?

  Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem? Czy pies może obronić posesję? - Pies nie stanowi zabezpieczenia albo udaje, że nie widzi złodzieja - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Elvis, prowadzący program "Złodzieje". Jakie są metody złodzieja na wejście do domu? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Nigdy nie chodź w ten sposób. Mogą cię napaść

  Sposób poruszania się i wyraz twarzy wpływa nie tylko na atrakcyjność – czasem może zadecydować o naszym bezpieczeństwie, a nawet życiu. Sprawcy ataków i kradzieży nieświadomie typują ofiary na podstawie obserwacji ich zachowania. Co robić, by nie zwracać ich uwagi?