bezpieczeństwo

Synonimy:
bezpieczenstwo,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bezpieczeństwo (1220)

Filmy - Bezpieczeństwo (51)

 • Tam jest najbezpieczniej na świecie. Czwarte miejsce zaskakuje

  Każdy może się kiedyś znaleźć w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu. Trudno wskazać miejsce na świecie, gdzie mamy pełną gwarancje bezpieczeństwa. Jednak według analizy i rankingu przygotowanego przez The Economist Intelligence Unit istnieją miasta, gdzie przestępczość jest pod kontrolą, a służby zdrowia, ratownictwo, warunki sanitarne i ochrona antyterrorystyczna funkcjonują doskonale.
 • Czy przepełnione szkoły są bezpieczne?

  Przepełnione szkoły, zatłoczone korytarze. Co z bezpieczeństwem uczniów? Kto ponosi odpowiedzialność za tę sytuację? – Każdy dyrektor powinien przejrzeć plan przeciwpożarowy, przede wszystkim to, co jest związane z ewakuacją. I, jeżeli to nie jest spełnione, powinien interweniować – powiedział ekspert ds. bezpieczeństwa Mariusz Sokołowski. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Co powinno mieć auto w podróży

  Czy samochód, który równie dobrze sprawdzi się w trasie, jak i w mieście to tylko marzenie? Otóż nie! ŠKODA ma w swojej ofercie pojazd, który jest tak samo komfortowy w zatłoczonej metropolii i na leśnej ścieżce. KODIAQ przyciąga nie tylko parametrami technicznymi, ale i nowoczesną sylwetką. Przestronny, bezpieczny, w sam raz dla rodziny. Auto, dzięki różnym technologiom, świetnie sprawuje się na drodze szybkiego ruchu, w dużej aglomeracji czy na osiedlowej drodze dojazdowej. Zobaczcie, jak sprawdził się na testach.
 • Motocykliści na buspasach. Dobry pomysł?

  Od 1 maja 2018 motocykliści w Warszawie mogą jeździć po wyznaczonych buspasach. Czy to dobry pomysł? Będzie bezpieczniej? O tym w "Dzień Dobry TVN" rozmawiali dziennikarz i motocyklista Paweł Płuska oraz ekspert w zakresie ruchu drogowego Marek Konkolewski. (Dzień Dobry TVN/x-news)