Bez wstydu

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Bez wstydu (Film (2012) Reż.Filip Marczewski) ,

Artykuły - Bez wstydu (12)

 • Anna Próchniak: Najlepsza

  Anna Próchniak: Najlepsza

  Zaczynała jako tancerka baletowa, jednak później wybrała karierę aktorską. Popularność przyniosły jej występy w "Mieście 44" i "Najlepszym". Jest jedną z najbardziej obiecujących polskich gwiazd młodego pokolenia. W sobotę, 22. grudnia, Anna Próchniak skończy 30 lat.
 • Gdy przedszkolak często biega na golasa i nie okazuje wstydu

  Gdy przedszkolak często biega na golasa i nie okazuje wstydu

  Twój malec rozbiera się przy gościach albo w czasie zabawy w piaskownicy? Powinnaś interweniować? A może to naturalne zachowanie, które minie?
 • Chcę bez skrępowania karmić piersią

  Chcę bez skrępowania karmić piersią

  - Karmię synka tylko piersią. Mały je średnio co 2-3 godziny. Często zdarza się, że muszę podać mu pierś poza domem, np. na dworze albo w restauracji czy sklepie. Jest to dla mnie stresujące. Wiem od doświadczonych mam, że mnóstwo osób jest zgorszonych i oburzonych, gdy kobieta karmi dziecko piersią w miejscu publicznym.
 • Kiedy brat zakochuje się w siostrze

  Kiedy brat zakochuje się w siostrze

  - Bardzo łatwo, mając na warsztacie taki temat jak kazirodczy związek brata i siostry, można ulec pokusie wywołania skandalu - mówi Filip Marczewski, reżyser filmu "Bez wstydu". W opowieści o rodzeństwie, które czuje do siebie więcej, niż powinno, główne role zagrali Agnieszka Grochowska i Mateusz Kościukiewicz.
 • "Bez wstydu": Smak rozczarowania

  "Bez wstydu": Smak rozczarowania

  Tadek i Anka to rodzeństwo, które czuje do siebie więcej, niż powinno. On jej pożąda. Ona wchodzi w toksyczne relacje z przypadkowymi mężczyznami, bo woli być poniżana przez innych, niż przyznać się przed ludźmi, że pragnie brata.
 • Agnieszka Grochowska bez wstydu

  Agnieszka Grochowska bez wstydu

  Aktorka Agnieszka Grochowska zagrała główną rolę w debiucie fabularnym Filipa Marczewskiego "Bez wstydu". Film opowiada o miłości kazirodczej. Artystka wyznała, że rola w tym filmie była dla niej ciekawym wyzwaniem.
 • Wajda na premierze "Bez wstydu"

  Wajda na premierze "Bez wstydu"

  Dramat o kazirodczej miłości "Bez wstydu" Filipa Marczewskiego wejdzie do polskich kin 20 lipca. W rolach głównych - Agnieszka Grochowska i Mateusza Kościukiewicza. - To jest bardzo piękny, miłosny film, osadzony w polskiej brutalnej rzeczywistości - ocenia Andrzej Wajda.
 • Zmienić kolor włosów!

  Zmienić kolor włosów!

  Ten rok należeć będzie do niej. W konkursie zakończonego w sobotę Gdynia Film Festival Agnieszka Grochowska wystąpiła w aż trzech filmach: "80 milionach", "Bez wstydu" oraz "W ciemności", za rolę w tym ostatnim otrzymując Złote Lwy dla najlepszej aktorki imprezy. Niedługo zobaczymy ją w roli Danuty Wałęsy w biograficznym filmie w reżyserii Andrzeja Wajdy.
 • O kazirodczej relacji brata i siostry

  O kazirodczej relacji brata i siostry

  Agnieszka Grochowska i Mateusz Kościukiewicz zagrali główne role w dramacie "Bez wstydu", opowiadającym o kazirodczej relacji brata i siostry. Film w reżyserii Filipa Marczewskiego zaprezentowano na 37. festiwalu w Gdyni, który rozpoczął się w poniedziałek, 7 maja.

Filmy - Bez wstydu (11)