Bez twarzy

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Bez twarzy (Film (1997)[Face / Off] Reż.John Woo) ,

Artykuły - Bez twarzy (29)

 • Powstanie nowa wersja "Bez twarzy"

  Powstanie nowa wersja "Bez twarzy"

  Jeden z najsłynniejszych reżyserów tworzących w Hong Kongu, John Woo, w połowie lat 90. ubiegłego wieku wyruszył na podbój Hollywood. W efekcie powstał jeden z najciekawszych filmów sensacyjnych tamtego okresu - "Bez twarzy" z Johnem Travoltą i Nicolasem Cagem w rolach głównych. Teraz studio Paramount Pictures szykuje się do nakręcenia rebootu tej produkcji. Reżyserią nowej wersji "Bez twarzy" zajmie się Adam Wingard ("Godzilla Vs. Kong").
 • Jak być młodszą dzięki cytrusom

  Jak być młodszą dzięki cytrusom

  Owoce te są skarbnicą substancji, które regenerują skórę. Warto więc wykorzystać je w codziennej pielęgnacji.
 • Polska - kraj bez twarzy

  Już bardzo dawno Polska nie miała za granicą tak dobrej prasy. Złe stereotypy odchodzą w niepamięć, ale nie zastępuje ich żaden spójny obraz Polski. Mamy dobrą opinię i nijaki wizerunek.
 • 300 tysięcy euro za ujęcie "kobiety bez twarzy"

  Do trzystu tysięcy euro niemiecka policja podwyższyła wartość nagrody za pomoc w ujęciu "kobiety bez twarzy". To rekordowa suma, ale może pomóc w schwytaniu seryjnej morderczyni. Śledztwo trwa już 15 lat. Na razie - bez rezultatów.
 • John Woo o wojownikach ninja

  John Woo o wojownikach ninja

  John Woo, autor przebojów "Mission: Impossible 2" i "Bez twarzy", przygotowuje się do produkcji obrazu "Ninja Gold". Autorem pomysłu jest znany twórca gier Warren Spector. Równolegle z filmem powstanie także gra video.
 • John Woo w Chinach

  John Woo w Chinach

  John Woo ("Mission: Impossible 2", "Bez twarzy", "Zapłata") wyreżyseruje i wyprodukuje swój kolejny film w Chinach. Produkcja ma być współczesnym thrillerem, a zdjęcia realizowane będą głównie w Pekinie.
 • Tamahori reżyseruje Cage'a

  Tamahori reżyseruje Cage'a

  Nicolas Cage ("Bez twarzy", "Szyfry wojny") będzie gwiazdą thrillera "Next", nad którym pracuje Lee Tamahori ("Śmierć nadejdzie jutro", "W sieci pająka"). Film powstanie w oparciu o prozę Philipa K. Dicka.
 • John Woo: "Dla opornych"

  John Woo: "Dla opornych"

  John Woo ("Mission: Impossible 2", "Bez twarzy") i Terence Chang z wytwórni Lion Rock Productions, rozpoczęli przygotowania do realizacji komedii "Espionage for Dummies". Jej scenariusz zainspirowany jest słynnymi poradnikami wydawanymi pod wspólnym tytułem "For Dummies" ("Dla opornych").
 • John Woo: Francuski remake

  John Woo: Francuski remake

  John Woo ("Szyfry wojny", "Bez twarzy", "Mission: Impossible 2") wyreżyseruje dla studia Paramount Pictures film "The Red Circle". Obraz będzie nową wersją słynnego francuskiego czarnego kryminału z 1970 roku "Le Cercle Rouge", którego twórcą był Jean-Pierre Melville.
 • "Pasja" wreszcie w Izraelu

  "Pasja" wreszcie w Izraelu

  "Pasja" Mela Gibsona ("Waleczne serce - Braveheart", "Człowiek bez twarzy") niedługo pojawi się na ekranach izraelskich kin. Opóźnienie w debiucie historii w Izraelu nie jest winą cenzorów, jak to było na przykład w przypadku "Ostatniego kuszenia Chrystusa" Martina Scorsese. Tym razem był to skutek niechęci lokalnych dystrybutorów do podjęcia się dystrybucji filmu.