Bez tajemnic

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Bez tajemnic (serial) ,

Artykuły - Bez tajemnic (27)

 • "Bez tajemnic": Spotkania z twórcami serialu

  "Bez tajemnic": Spotkania z twórcami serialu

  Dlaczego najtrudniej spotkać się z samym sobą? Jak poruszać tematy tabu? Jak mówić o trudnych problemach w serialu? W kolejne środy 6, 13 i 20 listopada HBO organizuje w Faktycznym Domu Kultury cykl spotkań, których motywem przewodnim są tematy poruszane w serialu "Bez tajemnic". W spotkaniach wezmą udział twórcy serialu, a także eksperci. Dyskusję każdorazowo poprzedzi pokaz dwóch odcinków serialu.
 • "Bez tajemnic": Pierwsze odcinki odkodowane

  "Bez tajemnic": Pierwsze odcinki odkodowane

  "Bez tajemnic" to pierwszy polski serial HBO. W trzecim sezonie główny bohater, psychoterapeuta Andrzej Wolski (Jerzy Radziwiłowicz) pomaga rozwiązać problemy swoim nowym pacjentom - w tych rolach Stanisława Celińska, Magdalena Popławska, Piotr Głowacki oraz debiutant Adrian Zaremba. Nowym superwizorem Andrzeja będzie Tomasz - w tej roli Maciej Stuhr. Pierwsze pięć odcinków zostanie odkodowane w HBO GO.
 • Nie ukrywam żadnych sekretów

  Nie ukrywam żadnych sekretów

  - Nic nie wiem o psychoterapii. Nigdy nie próbowałem zgłębiać jej tajników. Nie gram psychoterapeuty, tylko człowieka - mówi Jerzy Radziwiłowicz, którego niedługo zobaczymy w trzecim sezonie serialu HBO "Bez tajemnic".
 • Kinga Preis: Czas na terapię

  Kinga Preis: Czas na terapię

  Kinga Preis od 5 lat wciela się w postać Natalii, gospodyni plebanii w "Ojcu Mateuszu". Teraz zobaczymy ją w serialu "Bez tajemnic". Kogo zagra?
 • "Bez tajemnic": Stuhr w serialu

  "Bez tajemnic": Stuhr w serialu

  Wojciech Smarzowski i Agnieszka Holland są w grupie znanych reżyserów, którym powierzono pracę nad trzecim sezonem serialu "Bez tajemnic", z Jerzym Radziwiłowiczem w roli głównej. W produkcji pojawi się także Maciej Stuhr. Emisja nowych odcinków w HBO rozpocznie się 28 października.
 • Popławska, Głowacki i Stuhr w "Bez tajemnic"

  Popławska, Głowacki i Stuhr w "Bez tajemnic"

  Do obsady trzeciego sezonu serialu produkcji HBO "Bez tajemnic" dołączyli nowi aktorzy - Magdalena Popławska, Piotr Głowacki i Maciej Stuhr. Premiery odcinków z ich udziałem będą miały miejsce jesienią na antenie HBO.
 • Zaremba, Celińska i Preis w "Bez tajemnic"

  Zaremba, Celińska i Preis w "Bez tajemnic"

  Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu serialu produkcji HBO "Bez tajemnic". W intymnych rozmowach w zaciszu gabinetu Andrzeja Wolskiego (Jerzy Radziwiłowicz) - w tym sezonie nie tylko terapeuty, ale i szefa Centrum Terapeutycznego - zobaczymy m.in. debiutanta Adriana Zarembę w poniedziałkowej terapii oraz Stanisławę Celińską we wtorkowym duecie z Kingą Preis.
 • Będzie trzeci sezon serialu "Bez tajemnic"

  Będzie trzeci sezon serialu "Bez tajemnic"

  Trzeci sezon "Bez tajemnic" to nowe historie, nowi bohaterowie i nowi reżyserzy. Tym razem za kamerą staną: Wojciech Smarzowski, Agnieszka Glińska, Bartek Konopka, Marek Lechki oraz Agnieszka Holland z Kasią Adamik. Każdy z reżyserów zrealizuje wątek jednego bohatera.
 • Janda: "Nie" dla telenoweli

  Janda: "Nie" dla telenoweli

  Krystyna Janda, która występuje w serialu HBO "Bez tajemnic", uważa, że udział w telenoweli to dla aktora żadna ujma, ale sama - choć ciągle dostaje propozycje od producentów telewizyjnych tasiemców - nie chce w nich grać.
 • Janda chciałaby być...

  Janda chciałaby być...

  Krystyna Janda, która w serialu HBO "Bez tajemnic" wciela się w terapeutkę, zawsze z ogromnym rozrzewnieniem wspomina swoją babcię, która całe życie podporządkowała rodzinie. Aktorka chciałaby, by jej wnuczki także mówiły o niej, że jest najfajniejszą babcią na świecie!

Filmy - Bez tajemnic (7)