Bez tajemnic

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Bez tajemnic (serial) ,

Artykuły - Bez tajemnic (49)

 • "Bez tajemnic": Spotkania z twórcami serialu

  "Bez tajemnic": Spotkania z twórcami serialu

  Dlaczego najtrudniej spotkać się z samym sobą? Jak poruszać tematy tabu? Jak mówić o trudnych problemach w serialu? W kolejne środy 6, 13 i 20 listopada HBO organizuje w Faktycznym Domu Kultury cykl spotkań, których motywem przewodnim są tematy poruszane w serialu "Bez tajemnic". W spotkaniach wezmą udział twórcy serialu, a także eksperci. Dyskusję każdorazowo poprzedzi pokaz dwóch odcinków serialu.
 • "Bez tajemnic": Pierwsze odcinki odkodowane

  "Bez tajemnic": Pierwsze odcinki odkodowane

  "Bez tajemnic" to pierwszy polski serial HBO. W trzecim sezonie główny bohater, psychoterapeuta Andrzej Wolski (Jerzy Radziwiłowicz) pomaga rozwiązać problemy swoim nowym pacjentom - w tych rolach Stanisława Celińska, Magdalena Popławska, Piotr Głowacki oraz debiutant Adrian Zaremba. Nowym superwizorem Andrzeja będzie Tomasz - w tej roli Maciej Stuhr. Pierwsze pięć odcinków zostanie odkodowane w HBO GO.
 • Nie ukrywam żadnych sekretów

  Nie ukrywam żadnych sekretów

  - Nic nie wiem o psychoterapii. Nigdy nie próbowałem zgłębiać jej tajników. Nie gram psychoterapeuty, tylko człowieka - mówi Jerzy Radziwiłowicz, którego niedługo zobaczymy w trzecim sezonie serialu HBO "Bez tajemnic".
 • Kinga Preis: Czas na terapię

  Kinga Preis: Czas na terapię

  Kinga Preis od 5 lat wciela się w postać Natalii, gospodyni plebanii w "Ojcu Mateuszu". Teraz zobaczymy ją w serialu "Bez tajemnic". Kogo zagra?
 • "Bez tajemnic": Stuhr w serialu

  "Bez tajemnic": Stuhr w serialu

  Wojciech Smarzowski i Agnieszka Holland są w grupie znanych reżyserów, którym powierzono pracę nad trzecim sezonem serialu "Bez tajemnic", z Jerzym Radziwiłowiczem w roli głównej. W produkcji pojawi się także Maciej Stuhr. Emisja nowych odcinków w HBO rozpocznie się 28 października.

Filmy - Bez tajemnic (7)