Beyoncé Knowles

Artykuły - Beyoncé Knowles (33)

 • Osobisty portret Beyoncé

  Osobisty portret Beyoncé

  Plotki nie powinny wpływać na odbiór muzyki, głosu i sztuki - mówi Beyoncé Knowles w dokumencie "Beyoncé: Życie to tylko sen", będącym osobistym portretem tej jednej z najbardziej pożądanych artystek świata.
 • "Najsmutniejsze wydarzenie w moim życiu"

  "Najsmutniejsze wydarzenie w moim życiu"

  Amerykańska gwiazda pop Beyonce Knowles opowiada o utracie nienarodzonego dziecka.
 • Seksowne zdjęcie gwiazdy

  Seksowne zdjęcie gwiazdy

  Piosenkarka Beyonce Knowles trafiła na okładkę najnowszego wydania magazynu "GQ".
 • Beyonce Knowles w kreskówce

  Beyonce Knowles w kreskówce

  Beyonce Knowles użyczy swojego głosu postaci z kreskówki.
 • Beyonce Knowles jak księżna Diana?

  Beyonce Knowles jak księżna Diana?

  Beyonce Knowles wyśmiała plotki, jakoby podczas ślubu z raperem Jay'em-Z miała założyć suknię wzorowaną na jednej z kreacji zmarłej księżny Diany.
 • Beyoncé i aligatory

  Beyoncé i aligatory

  Beyoncé Knowles, była wokalistka girlsbandu Destiny'e Child, odmówiła pozowania z aligatorem podczas sesji zdjęciowej do okładki nowego albumu piosenkarki "B'Day". Ostatecznie opiekunowie gada postanowili okleić zwierzęciu paszczę taśmą klejącą.
 • Rihanna: W ślady Beyonce Knowles

  Rihanna: W ślady Beyonce Knowles

  Pochodząca z Barbadosu wokalistka Rihanna to wschodząca gwiazda sceny r'n'b. Piosenkarka, znana z przebojów "Pon De Replay" i ostatniego "S.O.S.", wkrótce zadebiutuje także na dużym ekranie w filmie "Bring On It: All Or Nothing". Jednak 18-latka podkreśla, że najważniejsza dla niej jest muzyka.
 • Solowe plany Beyonce Knowles

  Solowe plany Beyonce Knowles

  Kilka dni po oświadczeniu o zakończeniu kariery przez grupę Destiny's Child, najpopularniejsza wokalistka zespołu Beyonce Knowles zdradziła solowe plany artystyczne. Piosenkarka ma między innymi zamiar nagrać piosenkę do filmu "Różowa Pantera".
 • Beyonce Knowles-Biografia

  Beyoncé Knowles pochodzi z Houston i jest założycielką oraz główną kompozytorką Destiny's Child - jednego z najlepiej sprzedających się kobiecych zespołów wszech czasów. Jej udział w komponowaniu i produkcji wielu przebojów grupy był znaczny, a sprzedaż albumów Destiny's Child przekroczyła 33 miliony egzemplarzy na całym świecie. W 2001 roku Beyoncé została uhonorowana nagrodą ASCAP w kategorii Najlepszy Kompozytor Muzyki Pop, a tym samym stała się pierwszą Afro-Amerykanką, a drugą kobietą w ogó
 • Beyonce Knowles: Menedżer Jay-Z?

  Beyonce Knowles: Menedżer Jay-Z?

  22-letnia Beyonce Knowles być może będzie miała wkrótce nowego menedżera. Opiekującego się do tej pory jej karierą ojca, Matthew Knowlesa, zastąpić miałby znany amerykański Jay-Z, obecny narzeczony wokalistki.

Filmy - Beyoncé Knowles (1)

 • Margaret marzy o byciu przyjaciółką Beyoncé

  Margaret przyznaje, że często zdarza się jej śnić na jawie. Wieczorami, przed zaśnięciem, lub w czasie długich podróży lubi wizualizować swoje przyszłe życie, zarówno prywatne, jak i zawodowe. Wśród licznych wizualizacji wokalistki znalazł się m.in. duet z jej idolką Beyoncé. – Mam tak, że jak się kładę spać, to zazwyczaj wyobrażam siebie w różnych sytuacjach, miejscach i z różnymi ludźmi. Przed snem bardzo często Beyoncé jest moją najlepszą przyjaciółką. Ale to nawet nie marzenie, to po prostu taka wizja w mojej głowie. Chcę się rozwijać, bardzo mocno pracuję nad sobą, nad swoimi umiejętnościami wokalnymi i kompozytorskimi – mówi Margaret.