Benjamin Bratt

Synonimy:
Bratt Benjamin,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Benjamin Bratt (9)

 • Czy uratuje serial?

  Czy uratuje serial?

  Do zespołu "Prywatnej praktyki" dołączy nowy bohater. I to na stałe. Czy hollywoodzki aktor Benjamin Bratt pomoże serialowi?
 • Benjamin Bratt w "Catwoman"!

  Benjamin Bratt w "Catwoman"!

  Benjamin Bratt ("Traffic", "Pinero", "Porzucona") zagra główną rolę męską w filmie "Catwoman". Aktor wcieli się w postać detektywa Toma Lone'a, zakochanego w tytułowej superbohaterce. Do obsady widowiska dołączył także francuski gwiazdor Lambert Wilson ("Matrix Reaktywacja", "Timeline").
 • Benjamin Bratt gwiazdą telewizji

  Benjamin Bratt gwiazdą telewizji

  Benjamin Bratt ("Miss Agent", "Porzucona") pojawił się na planie komedii "Thumbsucker", która w gwiazdorskiej obsadzie realizowana jest w stanie Oregon. W tej zwariowanej opowieści o dojrzewaniu pewnego młodzieńca, który ma problemy z nawykiem... ssania kciuka, aktor zagra telewizyjnego idola. Wśród gwiazd występujących w "Thumbsucker" są m.in. Keanu Reeves ("Matrix Reaktywacja"), Vince Vaughn ("Cela") i Vincent D'Onofrio ("Jezioro Salton").
 • Connie Nielsen pielęgniarką

  Connie Nielsen pielęgniarką

  Popularna aktorka Connie Nielsen ("Gladiator") prowadzi obecnie negocjacje w sprawie występu w filmie "The Great Raid", który dla wytwórni Miramax Films przygotowuje John Dahl. Obsada "The Great Raid" będzie iście gwiazdorska - na planie spotkają się między innymi Benjamin Bratt, James Franco i Joseph Fiennes.
 • James Franco u boku Benjamina Bratta

  James Franco u boku Benjamina Bratta

  James Franco, który ostatnio zagrał w przeboju "Spider-Man" prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Benjamina Bratta ("Traffic", "Miss Agent") w wojennym dramacie z czasów II wojny światowej, "The Great Raid".
 • Plany Benjamina Bratta

  Plany Benjamina Bratta

  Informowaliśmy ostatnio o pogłoskach, że w "Nagim instynkcie 2" u boku Sharon Stone pojawi się najprawdopodobniej Benjamin Bratt ("Czerwona planeta", "Miss Agent"). Jednak ostatnio agenci aktora stanowczo zdementowali te doniesienia i poinformowali, że najnowszym projektem, nad którym rozpocznie prace Bejamin, będzie thriller psychologiczny "Abandon".
 • Nagi Benjamin?

  Nagi Benjamin?

  Kłopoty z rozpoczęciem realizacji "Nagiego instynktu 2", sequela słynnego obrazu Paula Verhoevena z 1992 roku zdają się nie mieć końca. Problemy rozpoczęły się, gdy Michael Douglas odmówił powtórzenia swej roli detektywa Nicka Currana. Z projektu wycofało się też kilku reżyserów, początkowo zainteresowanych filmem. Obecnie największym problemem jest znalezienie aktora, który wystąpiłby u boku Sharon Stone.
 • "Rozrzutny" Benjamin Bratt

  "Rozrzutny" Benjamin Bratt

  Benjamin Bratt, który w mijającym roku wystąpił w kilku znaczących filmach - "Miss Congeniality", "Czerwona Planeta", "Traffic", a także często bywał na okładkach plotkarskich magazynów, głównie z powodu swego związku z Julią Roberts, znany jest z wyjątkowej wstrzemięźliwości podczas kupowania świątecznych prezentów. Na jeden prezent nie przeznacza więcej niż 25 dolarów.
 • Amerykańska premiera "Czerwonej planety"

  Amerykańska premiera "Czerwonej planety"

  W Mann's Village Theatre w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu "Czerwona planeta", w reżyserii Anthony'ego Hoffmana. To już druga w tym roku opowieść o podróży na Marsa, po "Misji na Marsa" Briana De Palmy. Na ekranach amerykańskich kin film pojawi się w najbliższy piątek, 10 listopada. W rolach głównych wystąpili Val Kilmer, Tom Sizemore, Carrie-Ann Moss, Benjamin Bratt, Simon Baker i Terence Stamp.