benefis

Artykuły - Benefis (24)

 • Benefis Jerzego Stuhra

  Benefis Jerzego Stuhra

  Aktor i reżyser Jerzy Stuhr kończy 65 lat. Jubilat podczas uroczystości we wtorek w Teatrze Ludowym w Nowej Hucie mówił, że dotychczasowe dokonania nie przekładają się u niego na "stan podwyższonej akceptacji samego siebie", a artystyczne zmagania zawsze "wiążą się z niepokojem".
 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  "Nie roniąc z życia wszystkich jego przyjemności, udało mi się przejść po tej trudnej linie i nie połamać sobie kości. Upadki bywały oczywiście, ale trzeba umieć upadać i się podnosić" - mówi Daniel Olbrychski, który świętuje swój jubileusz.
 • Cztery "jej" filmy walczyły o Oscara

  Cztery "jej" filmy walczyły o Oscara

  Benefis zaliczanej do grona najwybitniejszych polskich kostiumologów Barbary Ptak odbędzie się w Kinoteatrze Rialto w Katowicach. Połączony zostanie z inauguracją muzeum, w którym będą m.in. prezentowane jej projekty kostiumów filmowych i teatralnych.
 • Benefis Andrzeja Wajdy

  Benefis Andrzeja Wajdy

  Andrzej Wajda będzie gwiazdą kolejnego benefisu w radiowej Trójce. Spotkanie z wybitnym reżyserem poprowadzą Grażyna Torbicka i Wojciech Mann.
 • 6,6 miliona telewidzów obejrzało benefis Adama Małysza

  6,6 miliona telewidzów obejrzało benefis Adama Małysza

  Sobotni benefis Adama Małysza, który w Zakopanem pożegnał się oficjalnie ze skokami narciarskimi, obejrzało w TVP1 średnio 6,6 miliona widzów, a w szczytowym momencie oglądalności było to nawet 8,3 mln osób, co oznaczało 52,4 procent udziałów w rynku.
 • Podczas benefisu Małysza wszyscy założą wąsy

  Podczas benefisu Małysza wszyscy założą wąsy

  Podczas sobotniej pożegnalnej imprezy Adama Małysza w Zakopanem prowadzący benefis wystosują specjalny apel do publiczności.
 • Benefis Małysza z opadami śniegu i ochłodzeniem

  Benefis Małysza z opadami śniegu i ochłodzeniem

  Według prognoz meteorologów w sobotę podczas pożegnalnego konkursu skoków Adama Małysza w Zakopanem będzie padał deszcz ze śniegiem i śnieg.
 • Tysiące fanów Małysza przyjedzie na jego benefis

  Tysiące fanów Małysza przyjedzie na jego benefis

  Nawet 60 tysięcy fanów Adama Małysza przyjedzie w sobotę do Zakopanego na pożegnalną imprezę wybitnego skoczka - przewidują organizatorzy. Na trybunach Wielkiej Krokwi zasiądzie 21,5 tys kibiców.
 • Dogadali się. Benefis Małysza zgodnie z planem

  Dogadali się. Benefis Małysza zgodnie z planem

  Organizator pożegnalnej imprezy Adama Małysza (26 marca) doszedł do porozumienia z właścicielem Wielkiej Krokwi.
 • Benefis Adama Małysza w TVP

  Benefis Adama Małysza w TVP

  W sobotę, 26 marca, w Zakopanem odbędzie się Benefis Adama Małysza połączony z konkursem "Skoków do celu". Kibice ostatni raz będą mogli zobaczyć sportowca w roli skoczka. Transmisję z imprezy przeprowadzi Telewizja Polska.

Filmy - Benefis (9)