​Benedict Cumberbatch

Artykuły - ​Benedict Cumberbatch (12)

 • Od soboty 7. edycja Off Plus Camera

  Od soboty 7. edycja Off Plus Camera

  Mike Newell, Parker Posey, Benedict Cumberbatch i Kim Cattrall - m.in. ci reżyserzy i aktorzy będą gośćmi 7. edycji festiwalu Off Plus Camera. Impreza trwać będzie od 2 do 11 maja: w programie filmy konkursowe, koncerty, warsztaty, projekcje na dachach.
 • Benedict Cumberbatch w Krakowie

  Benedict Cumberbatch w Krakowie

  Najbardziej znany jest jako Sherlock, ale zagrał też... smoka w filmowej superprodukcji "Hobbit: Pustkowie Smauga". Brytyjski aktor Benedict Cumberbatch będzie gościem 7. edycji festiwalu Off Plus Camera w Krakowie.
 • Benedict Cumberbatch: Smok z charakterem

  Benedict Cumberbatch: Smok z charakterem

  Przy okazji premiery drugiej części filmowej superprodukcji "Hobbit: Pustkowie Smauga" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD brytyjski aktor Benedict Cumberbatch opowiada o kulisach pracy na planie filmu i swojej nietypowej roli.
 • "Zniewolony": 12 lat marzył o wolności

  "Zniewolony": 12 lat marzył o wolności

  Zrealizowany na podstawie prawdziwej historii, wyróżniony dziewięcioma nominacjami do Oscara, amerykański dramat "Zniewolony. 12 Years a Slave" Steve'a McQueena wchodzi 31 stycznia do kin w Polsce. W obsadzie są m.in. Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Benedict Cumberbatch i Brad Pitt.
 • Cumberbatch jako smok Smaug

  Cumberbatch jako smok Smaug

  Granie smoka-psychopaty było dla mnie jako aktora taką samą radością i zabawą, jak wcielanie się w postać pozytywną - mówi o swojej roli w "Hobbicie: Pustkowiu Smauga" Benedict Cumberbatch . Druga część trylogii "Hobbit" trafi do kin w Polsce 27 grudnia.
 • "Pustkowie Smauga": Hobbit kontra smok

  "Pustkowie Smauga": Hobbit kontra smok

  "Hobbit: Pustkowie Smauga", druga część nowej trylogii Petera Jacksona, wejdzie 27 grudnia do polskich kin. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Orlando Bloom oraz Benedict Cumberbatch, którego głosem mówi w filmie tytułowy psychopatyczny smok Smaug.
 • "Piąta władza": WikiLeaks to kamień milowy

  "Piąta władza": WikiLeaks to kamień milowy

  Od najbliższego piątku, 25 października, na polskich ekranach gościć będzie "Piąta władza" - film w reżyserii Billa Condona, opowiadający o demaskatorskim portalu WikiLeaks i jego kontrowersyjnym twórcy Julianie Assange'u, w którego wciela się znakomity brytyjski aktor Benedict Cumberbatch.
 • W drodze na szczyty Hollywood

  W drodze na szczyty Hollywood

  Już 25 października na polskie ekrany wejdzie film "Piąta władza" w reż. Billa Condona ("Kinsey"). To thriller szpiegowski, który przedstawia historię demaskatorskiego portalu WikiLeaks i jego założyciela Juliana Assange'a. W roli głównej występuje Benedict Cumberbatch, pamiętny Sherlock Holmes z serialu BBC.
 • Będzie udzielał ślubów!

  Będzie udzielał ślubów!

  Benedict Cumberbatch już wkrótce spróbuje swoich sił w zupełnie nowej roli. Telewizyjny Sherlock Holmes przyjął święcenia, uprawniające do udzielania ślubów. "Zrobiłem to na prośbę swoich przyjaciół" - wyznaje angielski aktor.
 • Keira Knightley: Matematyka, kastracja i jabłko

  Keira Knightley: Matematyka, kastracja i jabłko

  Keira Knightley dołączyła do obsady filmu "The Imitation Game". W obrazie partnerował będzie jej inny brytyjski aktor Benedict Cumberbatch.