Ben Affleck

Synonimy:
Affleck Ben,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ben Affleck (230)

 • Ben Affleck bohaterem seksafery

  Ben Affleck bohaterem seksafery

  Kolejny seksualny skandal w Hollywood! W świetle oskarżeń Hilarie Burton utrzymującej, że Ben Affleck obmacywał ją, kiedy w 2003 roku prowadziła w MTV program "TRL", pojawiło się wideo, na którym widać, jak zdobywca Oscara za scenariusz "Buntownika z wyboru" dotyka inną gospodynię telewizyjnego show.
 • Matt Reeves o nowym "Batmanie"

  Matt Reeves o nowym "Batmanie"

  ​Matt Reeves rozwiał wątpliwości dotyczące nowego, solowego filmu o Batmanie. Reżyser skomentował swoje poprzednie słowa, jakoby "The Batman" nie miał mieć nic wspólnego z DC Extended Universe.
 • Ben Affleck: Bardziej tradycyjny Batman

  Ben Affleck: Bardziej tradycyjny Batman

  ​Ben Affleck w ostatnim wywiadzie obiecał fanom, że Batman, w którego się wciela, będzie teraz znacznie bliższy postaci, jaką znamy z komiksowego pierwowzoru.
 • Ben Affleck. Od Złotych Malin po Oscary

  Ben Affleck. Od Złotych Malin po Oscary

  Ben Affleck to z pewnością człowiek wielu talentów. W dodatku kilku zmarnowanych. 15 sierpnia amerykański aktor, reżyser, scenarzysta i działacz społeczny obchodzi 45. urodziny.
 • Ben Affleck nagrodzony za szerzenie wiedzy na temat autyzmu

  Ben Affleck nagrodzony za szerzenie wiedzy na temat autyzmu

  Ben Affleck został nagrodzony na AutFest International Film Festival. Aktora doceniono za wkład w szerzenie wiedzy na temat autyzmu. Ostatnio Affleck zagrał autystyka w filmie "Księgowy".
 • Ben Affleck przyznał się do alkoholizmu

  Ben Affleck przyznał się do alkoholizmu

  O problemie alkoholowym Bena Afflecka plotkowano od lat. Wreszcie aktor postanowił zabrać głos w tej sprawie. Przyznał się do choroby oraz tego, że był na odwyku.
 • Rodzinny interes, czyli aktorskie rodzeństwa

  Rodzinny interes, czyli aktorskie rodzeństwa

  Znane powiedzonko mówi, że rodziny się nie wybiera. Ale zawód już tak. Lecz jedno z drugim jest częstokroć nierozerwalnie powiązane, a Hollywood to żaden wyjątek.
 • Ben Affleck: Wyciął sceny seksu

  Ben Affleck: Wyciął sceny seksu

  Ben Affleck przyznał, że wyciął wszystkie sceny seksu ze swojego nowego filmu "Nocne życie". Reżyser i aktor ujawnił, że nie był zadowolony ze swojej ekranowej prezencji.
 • Matt Damon w kostiumie superbohatera?

  Matt Damon w kostiumie superbohatera?

  Gwiazda serii filmów o Jasonie Bournie, Matt Damon, wyznał, że zgodziłby się zagrać superbohatera, gdyby produkcję, na potrzeby której włożył kostium, reżyserował jego przyjaciel, Ben Affleck. "Jeśli Ben stanąłby za sterami, wskoczyłbym w strój bohatera w minutę" - zadeklarował Damon.
 • ​Ben Affleck i Matt Damon to "Faceci Dekady"

  ​Ben Affleck i Matt Damon to "Faceci Dekady"

  Ben Affleck i Matt Damon otrzymali statuetki "Guys Choice Awards". W sobotę, 4 czerwca, hollywoodzcy gwiazdorzy otrzymali tytuł "Guys Of The Decade", czyli "Facetów Dekady".

Filmy - Ben Affleck (2)