ben

Artykuły - Ben (257)

 • Najlepszym reżyserem jest...

  Najlepszym reżyserem jest...

  Ben Affleck został tegorocznym laureatem nagrody Gildii Reżyserów Amerykańskich (Directors Guild of America - DGA). Hollywoodzkiego aktora doceniono za reżyserię filmu "Operacja Argo".
 • Affleck zazdrości Pittowi

  Affleck zazdrości Pittowi

  Zdobywca Oscara Ben Affleck jest pełen podziwu dla Brada Pitta. Współscenarzysta filmu "Buntownik z wyboru" wyznał, że żadnemu innemu mężczyźnie tak bardzo nie zazdrości.
 • Tunezyjczycy znów protestują na ulicach

  Tunezyjczycy znów protestują na ulicach

  Tysiące mieszkańców Tunisu protestowały w poniedziałek przeciwko kierowanemu przez islamistów rządowi. Do demonstracji doszło w dwa lata od obalenia prezydenta Zina el-Abidina Ben Alego i zapoczątkowania arabskiej wiosny w innych krajach regionu.
 • Tunezja: Mijają dwa lata od obalenia prezydenta

  Mijają dwa lata od obalenia prezydenta Tunezji. Ben Ali był pierwszym spośród autorytarnych przywódców, który stracił władzę w czasie arabskiej wiosny.
 • Wyprzedaż majątku prezydenta Tunezji. 40 luksusowych samochodów i kryształowe konie

  Wyprzedaż majątku prezydenta Tunezji. 40 luksusowych samochodów i kryształowe konie

  W Tunezji odbędzie się licytacja przedmiotów należących do obalonego prezydenta Zine el Abidin Ben Alego i jego żony Leili Trabelsi. Aukcja ma przynieść budżetowi państwa nawet 10 milionów euro.
 • Ben Affleck z brodą, Bruce Willis w okularach

  Ben Affleck z brodą, Bruce Willis w okularach

  Spośród 9 (!) kinowych premier tygodnia najwięcej emocji powinny wzbudzić amerykańskie produkcje: polityczny thriller "Argo" w reżyserii Bena Afflecka (z brodą!), "Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom" Wesa Andersona (z Bruce'em Willisem) i czarna komedia "7 psychopatów" z udziałem Colina Farrella.
 • Ben Bernanke niezagrożony

  Według wstępnych, nieoficjalnych wyników wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych obecny prezydent - Barack Obama - nadal będzie pełnić tę funkcję przez kolejną kadencję. Mitt Romney zdążył już złożyć gratulacje Obamie. Brak zmiany na stanowisku głowy państwa oznacza brak większych zmian w polityce gospodarczej (szczególnie monetarnej).
 • Jennifer Lopez utrzymuje kontakt z byłym

  Jennifer Lopez utrzymuje kontakt z byłym

  Osiem lat po głośnym rozstaniu Jennifer Lopez i Ben Affleck pozostają w dobrych stosunkach.
 • Ben Kingsley jako król Herod?

  Ben Kingsley jako król Herod?

  Ben Kingsley dołączy prawdopodobnie do obsady filmu "Mary Mother of Christ" w reżyserii Alistera Griersona, będącego prequelem słynnej "Pasji" Mela Gibsona.
 • Bez niespodzianek w Jackson Hole

  Ben Bernanke nie zaskoczył inwestorów i nie powiedział nic nowego w temacie QE3. Sądząc po początkowych reakcjach rynkowych, nie jest to niespodzianka, lecz ze zdecydowanymi wnioskami należy poczekać do końca sesji.