Belle Epoque (serial)

Artykuły - Belle Epoque (serial) (16)

 • Cezary Pazura nie tylko o "Belle Epoque": Jestem zachwycony

  Cezary Pazura nie tylko o "Belle Epoque": Jestem zachwycony

  Grał policjantów, żołnierzy, "Kilera", ale nigdy nie stał w bokserskim ringu. Cezary Pazura opowiada o tym debiucie oraz swoich najbliższych zawodowych planach.
 • Paweł Małaszyński: Aktor musi mieć mocny kręgosłup

  Paweł Małaszyński: Aktor musi mieć mocny kręgosłup

  Jako dzieciak uciekał ze szkoły do kina, potem rzucił studia prawnicze, żeby spełnić marzenia o aktorstwie. Nie interesuje go show-biznes – chce po prostu grać.
 • Oglądalność tv: "Belle Epoque" przed "Idolem"

  Oglądalność tv: "Belle Epoque" przed "Idolem"

  W środę, 15 lutego, w telewizji zadebiutowały nowości wiosennej ramówki TVN i Polsatu. Kto zgromadził liczniejszą widownię?
 • "Belle Epoque": Serial inny niż wszystkie

  "Belle Epoque": Serial inny niż wszystkie

  Nowy serial "Belle Epoque" to jedna z najgłośniejszych premier wiosennej ramówki TVN. "Serial inny niż wszystkie", "zawładnie sercami widzów" - to tylko niektóre z określeń, które pojawiały się przy okazji zapowiedzi tej nowości. Produkcja zadebiutuje w środę, 15 lutego, wieczorem w TVN.
 • "Belle Epoque": Takiej produkcji jeszcze nie było

  "Belle Epoque": Takiej produkcji jeszcze nie było

  "Nie ma do czego porównać tego serialu, bo takiej produkcji jeszcze w Polsce nie było" - powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, podczas premiery serialu "Belle Epoque". Produkcja zadebiutuje 15 lutego w TVN.
 • Magdalena Cielecka: Polskie seriale są coraz lepsze

  Magdalena Cielecka: Polskie seriale są coraz lepsze

  Zdaniem Magdaleny Cieleckiej polscy twórcy seriali coraz chętniej czerpią inspirację ze światowych produkcji. Dzięki temu rodzime seriale są coraz lepsze. Gwieździe podoba się, że w Polsce powstają seriale gatunkowe np. kostiumowe, takie jak "Belle Epoque".
 • Magdalena Cielecka: Okrutny czas dla kobiet

  Magdalena Cielecka: Okrutny czas dla kobiet

  W najbardziej wyczekiwanym hicie serialowym tej wiosny – „Belle Epoque” – będzie czarowała urodą i intrygowała zagadkowym zachowaniem.
 • Weronika Rosati: Warto było się pomęczyć

  Weronika Rosati: Warto było się pomęczyć

  Chętnie zagrałaby wreszcie jednoznacznie pozytywną postać. Ale w najbardziej oczekiwanej serialowej premierze tej wiosny –„Belle Epoque” – znowu będzie knuć.
 • Magdalena Cielecka: Ten serial spodoba się widzom

  Magdalena Cielecka: Ten serial spodoba się widzom

  Magdalena Cielecka uważa, że serial "Belle Epoque" ma wszystko, co może podobać się widzom. Jest w nim zbrodnia, miłość, wyraziści bohaterowie oraz piękne stroje. Gwiazda twierdzi, że gra w kostiumie historycznym zawsze sprawia jej ogromną radość. Nastręcza jednak sporo trudności, znacznie ogranicza bowiem swobodę ruchów.
 • ​Anna Próchniak: Kostium przenosi w czasie

  ​Anna Próchniak: Kostium przenosi w czasie

  "Moja postać to feministka, emancypantka, kobieta nowoczesna" - mówi o swojej bohaterce w serialu "Belle Epoque" Anna Próchniak o dodaje, że gra w kostiumie nie stanowi dla niej problemu.

Zdjęcia - Belle Epoque (serial) (3)

 • film.interia.pl
  "Belle Epoque": Nowy serial TVN
 • film.interia.pl
  "Belle Epoque": Nowy serial TVN
 • film.interia.pl
  "Belle Epoque": Nowy serial TVN

Filmy - Belle Epoque (serial) (4)

 • Weronika Rosati o "Belle Epoque"

  "Misia jest bardzo tajemniczą postacią i nie chciałabym zbyt wiele zdradzać. To nie jest ani dobry ani czarny charakter" - powiedziała Weronika Rosati o bohaterce, która gra w serialu "Belle Epoque". "Bardzo podobał mi się scenariusz i chciałam być częścią tego projektu, bo kostiumy, klimat i tamte czasy... To serial niezwykle wciągający. Takiego serialu jeszcze w Polsce nie było i mówię to z pełną świadomością" - dodała aktorka. Co jeszcze Weronika Rosati powiedziała w rozmowie z Martą Podczarską z Interii? Serial "Belle Epoque" można oglądać od 15 lutego w TVN.
 • Olaf Lubaszenko o "Belle Epoque"

  "To bardzo wciągająca historia. Opowieść kryminalna osadzona w dość nietypowych realiach" - mówi Olaf Lubaszenko o serialu "Belle Epoque", w którym gra Ferdynanda Jelinka, szefa krakowskiej policji. "Jelinek to bohater, który dawał mi szansę na stworzenie takiej figury z lekkim przymrużeniem oka. To wydało mi się bardzo pociągające" - dodał aktor. Co jeszcze aktor powiedział w rozmowie z Martą Podczarską z Interii? Serial "Belle Epoque" można oglądać od 15 lutego w TVN.
 • Magdalena Cielecka o "Belle Epoque"

  "Konstancja to kobieta tajemnicza. Ma niejeden sekret. Tak starałam się grać tę postać, żeby widzowie cały czas zastanawiali się kim jest Konstancja" - powiedziała Magdalena Cielecka w rozmowie z Martą Podczarską z Interii. "Kostium pomagał w wejściu w tamtą epokę. Dla mnie to była taka druga skóra, dzięki której dość szybko mogłam przenieść się w tamte czasy" - dodała aktorka. Produkcję można oglądać od 15 lutego w TVN.
 • Weronika Rosati: "Belle Époque" jak filmy Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu "Belle Époque". Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę.