Belle

Artykuły - Belle (33)

 • Kolejna aktualizacja Symbiana Belle gotowa do pobrania

  Kolejna aktualizacja Symbiana Belle gotowa do pobrania

  Właśnie rozpoczął się proces aktualizacji Symbiana Belle z dodatkiem Feature Pack 1. Na co mogą liczyć posiadacze fińskich smartfonów?
 • Microsoft Word, PowerPoint i Excel w Symbianie Belle

  Microsoft Word, PowerPoint i Excel w Symbianie Belle

  Microsoft w kooperacji z Nokią zgodnie z obietnicą przygotował przeznaczone na Symbiana Belle wersje aplikacji Word, PowerPoint i Excel.
 • Nokia Carla już pod koniec roku?

  Nokia Carla już pod koniec roku?

  Ledwo co Nokia wydała aktualizację Symbiana do wersji Belle, a w Sieci już pojawiły się informacje, że kolejna jego edycja - Carla - zadebiutuje jeszcze w tym roku.
 • Nokia Belle już jest - jak zaktualizować telefon?

  Nokia Belle już jest - jak zaktualizować telefon?

  Od dzisiaj dostępna jest aktualizacja oprogramowania o nazwie Nokia Belle. Dzięki niej użytkownicy mogą wzbogacić swoje smartfony o wiele nowych funkcji i udoskonaleń.
 • Belle zastąpi Annę 8 lutego

  Belle zastąpi Annę 8 lutego

  Datę wydania nowej wersji oprogramowania Symbian wyznaczono na 8 lutego.
 • Nowe funkcje biznesowe w telefonach Nokii

  Nowe funkcje biznesowe w telefonach Nokii

  Firma Nokia zapowiedziała dziś aktualizacje systemu Symbian Belle, dzięki którym smartfony z najnowszej oferty firmy zmienią się w przydatne w każdej branży biura mobilne.
 • Vodianova w głównej roli

  Vodianova w głównej roli

  Natalia Vodianova zagra główną rolę w adaptacji książki Alberta Cohena "Belle du Seigner" ("Oblubienica Pana"), do której zdjęcia zaczęły się w poniedziałek w Genewie. Obok modelki w filmie pojawią się także Ed Stoppard i Marianne Faithfull.
 • PiS w stylu belle epoque

  W wojnie z Platformą PiS jest przeraźliwie bezradny. Archaiczny, coraz bardziej nierozumiejący nowoczesności styl prowadzenia przez Jarosława Kaczńskiego walki z Tuskiem przypomina mi pola bitew z początków I wojny światowej. Tam w imię tradycji francuscy piechurzy szli do boju w czerwonych spodniach i czapkach, a austriaccy oficerowie - przepasani żółtymi szarfami. Ginęli, bo wciąż łudzili się, że to będzie wojna w stylu belle epoque.
 • Tajemnicza prostytutka-bloggerka ujawnia tożsamość

  Tajemnicza prostytutka-bloggerka ujawnia tożsamość

  34-letnia Brytyjka Brooke Magnati, obecnie specjalista neurotoksykologii w jednym z bristolskich szpitali, ujawniła, że jest autorką bloga "Belle du Jour" opowiadającego o życiu luksusowej londyńskiej prostytutki - informuje Timesonline.co.uk.
 • Idol nastolatek znów jest sam

  Idol nastolatek znów jest sam

  Joe Jonas, niespełna 20-letni muzyk grupy Jonas Brothers, najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości. Niedawno rozpadł się jego kolejny związek.