Motoryzacja - Belgia

Artykuły - Belgia (5)

 • Zwycięzcy Rajdu Polski

  Zwycięzcy Rajdu Polski

  Nazwisko pierwszego triumfatora Rajdu Polski poznaliśmy w 1921 roku.
 • Kulig: Belgia zamiast Kormorana!

  Kulig: Belgia zamiast Kormorana!

  Janusz Kulig i Jarosław Baran zawodnicy zespołu Mobil 1 Brok Goodyear Team Poland wezmą udział w VI tegorocznej eliminacji samochodowych rajdowych mistrzostw Europy Rajdzie Ypres Westhoek Rally, który w najbliższy weekend rozgrywany będzie w Belgii.
 • Kulig: Belgia zamiast Kormorana!

  Janusz Kulig i Jarosław Baran zawodnicy zespołu Mobil 1 Brok Goodyear Team Poland wezmą udział w VI tegorocznej eliminacji samochodowych rajdowych mistrzostw Europy Rajdzie Ypres Westhoek Rally, który w najbliższy weekend rozgrywany będzie w Belgii. Przypomnijmy załoga: Janusz Kulig i Jarosław Baran po wygraniu Rajdu Polski, umocniła swoją przewagę w klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji ME, plasując się na pierwszym miejscu z 520 - punktami.
 • Deszczowa Belgia

  Deszczowa Belgia

  Michael Schumacher (Ferrari) po raz kolejny dowiódł swojej klasy podczas dzisiejszych sesji treningowych przed niedzielnym wyścigiem o GP Belgii na torze Spa-Francorschamps. Niemiec był dzisiaj najszybszy uzyskując czas o dwie sekundy lepszy od ubiegłorocznego rezultatu pole-position Miki Hakkinena. Drugi był Włoch, Jarno Trulli (Jordan), a trzeci Rubens Barrichello (Ferrari). Większość najlepszych czasów została "wykręcona" przez kierowców podczas porannej sesji. Popołudniowe treningi odbyły się na mokrej nawierzchni, gdyż po piętnastu minutach od rozpoczęcia sesji nad torem przeszedł ulewny deszcz i już nikomu nie udało się poprawić swoich rezultatów.
 • Makinen królem Monte Carlo

  Makinen królem Monte Carlo

  To był dobry weekend dla Mitsubishi. Tommi Makinen, jadący lancerem Evo, wygrał 69. Rajd Monte Carlo - pierwszą eliminację tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo Fina w tej imprezie. Makinen jest trzecim kierowcą w historii, mogącym się pochwalić takim osiągnięciem.