beger

Artykuły - Beger (155)

 • CBA nielegalnie podsłuchiwało Samoobronę?

  CBA nielegalnie podsłuchiwało Samoobronę?

  Andrzej Lepper, Stanisław Łyżwiński, Renata Beger, Danuta Hojarska, Jerzy Maksymiuk, liderzy Samoobrony w 2007 roku w czasie afery gruntowej byli podsłuchiwani przez CBA nielegalnie - ustalili reporterzy śledczy RMF FM Roman Osica i Marek Balawajder. W co najmniej sześciu lub siedmiu przypadkach Mariusz Kamiński nie zwracał się do sądu lub prokuratora generalnego o zgodę na założenie podsłuchów.
 • Wiceszef PiS stworzył koalicję z SLD

  Wiceszef PiS stworzył koalicję z SLD

  Na zlecenie Jarosława Kaczyńskiego porozumienie z SLD w sprawie mediów publicznych negocjował wiceszef PiS Adam Lipiński - dowiedział się "Newsweek". To ten sam Lipiński, którego Renata Beger nagrała na "taśmach prawdy".
 • Kara więzienia w zawieszeniu dla Renaty Beger

  Kara więzienia w zawieszeniu dla Renaty Beger

  Sąd Okręgowy w Poznaniu utrzymał dziś wyrok dwóch lat więzienia w zawieszeniu na pięć lat i karę grzywny dla Renaty Beger za fałszerstwa list wyborczych w wyborach do Sejmu 2001 roku. Sąd rozpatrywał apelację b. posłanki od wyroku Sądu Rejonowego w Pile w tej sprawie.
 • Nie rozpoczął się proces Renaty Beger

  Z powodu choroby Renaty Beger nie rozpoczął się dzisiaj w Poznaniu proces apelacyjny w sprawie fałszerstw wyborczych.
 • Beger skazana. "Wina nie budzi wątpliwości"

  Beger skazana. "Wina nie budzi wątpliwości"

  Sąd Rejonowy w Szamotułach (Wielkopolskie) uznał byłą posłankę Samoobrony Renatę Beger winną naruszenia ordynacji wyborczej i zasądził od niej 7 tys. złotych grzywny. Beger przed ostatnimi wyborami płaciła za zbieranie podpisów na listach poparcia. Wyrok nie jest prawomocny.

Filmy - Beger (1)