beenhakker

Artykuły - Beenhakker (581)

 • Kaczmarek: Nie dostrzegam sensu wyjazdu do Korei Płd.

  "Może trener Smuda ma jakąś wizję i racjonalne podstawy zabierając drużynę do Korei Południowej, ale ja sensu i filozofii takiego wyjazdu nie dostrzegam. Jako trener na pewno na taką dziwną eskapadę bym się nie zgodził" - przyznał Bogusław Kaczmarek.
 • Wszystkie plusy starcia Orłów z Meksykiem. Teraz Niemcy!

  Wszystkie plusy starcia Orłów z Meksykiem. Teraz Niemcy!

  Paweł Brożek pokazał, że nawet bez regularnej gry w klubie również może przynosić pożytek reprezentacji Polski. Kto wie, czy nie ważniejszy jest jeszcze inny wniosek - "Biało-czerwoni" tworzą zespół, który niezależnie od tego, w jakim jest składzie i czy gra w jedenastu, czy w dziesięciu, walczy dzielnie nawet z silniejszym kadrowo rywalem, jakim był Meksyk. We wtorek o 20:45 Orłów czeka jeszcze cięższe starcie z Niemcami.
 • Kołtoń: To Listkiewicz zostawił "spaloną ziemię"

  Kołtoń: To Listkiewicz zostawił "spaloną ziemię"

  Bezprzykładny atak Michała Listkiewicza wymierzony we Franciszka Smudę, to chyba efekt frustracji byłego prezesa PZPN.
 • Kołtoń: Produkcja (pseudo)reprezentantów

  Grudniowe mecze drużyny narodowej produkują reprezentantów. Tyle, że z tej produkcji nic nie wynika. Trzy lata temu - jeszcze za kadencji Leo Beenhakkera - z Bośnią zadebiutowało 8 piłkarzy, a dwa lata temu przeciwko Serbii było aż 11 debiutantów. Teraz Franciszek Smuda przeciwko Bośni umożliwił debiut 5 zawodnikom.
 • Serbowie byli trochę "tralala", a Niemcy najlepsi od lat

  Serbowie byli trochę "tralala", a Niemcy najlepsi od lat

  Na podstawie tego, co Loew i jego ludzie zrobili z tymi piłkarzami podczas zgrupowania, należałoby napisać elementarz: "Jak przygotować drużynę do najważniejszej imprezy", z którego uczyłby się nawet Leo Beenhakker (pamiętacie jak Orły były przymulone podczas Euro 2008?).
 • Były asystent ostro zaatakował Beenhakkera

  Były asystent ostro zaatakował Beenhakkera

  Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Leo Beenhakker został oskarżony przez Nola de Ruitera o stwarzanie pozorów odnośnie swojego warsztatu trenerskiego. De Ruiter był asystentem Leo, kiedy ten prowadził reprezentację Holandii.
 • Kołtoń: "Trzecia część meczu" - bezcenny dokument

  Kamera w polskiej szatni po meczu ze Słowacją w Mariborze. W środku pomieszczenia stoi Beenhakker. Wśród piłkarzy krążą Lato, Olkowicz (trochę się chwieje) i Kręcina. Beenhakker spogląda na to z niesmakiem. Na koniec Lato wyciąga do niego dłoń, ale nie patrzy w oczy. Leo podaje prawicę prezesowi PZPN. Po raz ostatni w życiu...
 • Beenhakker szuka piłkarzy, ale nie ma pieniędzy

  Beenhakker szuka piłkarzy, ale nie ma pieniędzy

  Feyenoord chce wzmocnić swoją drużynę w zimowym okienku transferowym. Będzie to jednak znacznie utrudnione z uwagi na brak pieniędzy w kasie holenderskiego klubu. Leo Beenhakker szuka sposobu, żeby sprowadzić nowych graczy.
 • Beenhakker dogadał się z Realem Madryt?

  Beenhakker dogadał się z Realem Madryt?

  Leo Beenhakker stara się wykorzystać swoje rozległe znajomości. Pracujący aktualnie dla Feyenoordu Rotterdam trener próbuje porozumieć się z Realem Madryt - doniósł dziennik "Algemeen Dagblad".
 • Już dość "pietruszkowych" meczów!

  Paweł Janas w czasie swojej kadencji selekcjonera - od stycznia 2003 do czerwca 2006 roku - zagrał aż dziesięć "meczów o pietruszkę". Leo Beenhakker pracował od lipca 2006 do września 2009 i zdążył doprowadzić do ośmiu meczów poza terminami FIFA. Niestety, Franciszek Smuda chce pójść w ich ślady...

Filmy - Beenhakker (4)

 • "Beenhakker powinien przeprosić"

  Gościem Kontrwywiadu RMF FM był prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Grzegorz Lato.
 • Zirytowany Leo Beenhakker

  Jakich pytań nie lubi Leo Beenhakker? Między innymi pytań kwestionujących jego trenerskie metody.
 • Beenhakker o zmianach w PZPN

  "Nowy prezes i nowy zarząd PZPN mają za zadanie uczynić polski futbol jeszcze lepszym" - mówi Leo Beenhakker w wywiadzie dla Interii.
 • Beenhakker o futbolowej taktyce

  Trener polskich piłkarzy komentuje historię futbolowej taktyki i analizuje najbardziej skuteczne ustawienia.