Bednarek-Kowalczyk

Artykuły - Bednarek-Kowalczyk (17)

 • Turniej ATP w Kitzbuehel: Na starcie debel Bednarek-Kowalczyk

  ​Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk wystąpią w deblu w turnieju ATP Tour na kortach ziemnych w Kitzbuehel (pula nagród 410 175 euro). W pierwszej rundzie polscy tenisiści trafili na rozstawionych z numerem trzecim Niemców Michaela Kohlmanna i Floriana Mayera.
 • Challenger ATP w Palermo: Triumf debla Bednarek-Kowalczyk

  Debel Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk zwyciężył w challengerze ATP na kortach ziemnych w Palermo (z pulą nagród 42,5 tys. euro).
 • Challenger ATP w Palermo: Debel Bednarek-Kowalczyk w finale

  Debel Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk wystąpi w finale challengera ATP na kortach ziemnych w Palermo (pula nagród 42,5 tys. euro). Polscy tenisiści wygrali w czwartkowym półfinale ze Słoweńcem Blazem Kavcicem i Czechem Jaroslavem Pospisilem 4:6, 7:5, 10-5.
 • Challenger ATP w Palermo: Debel Bednarek-Kowalczyk w półfinale

  Debel Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk awansował w środę do półfinału challengera ATP na kortach ziemnych w Palermo (pula nagród 42,5 tys. euro). W drugiej rundzie polscy tenisiści wygrali z Puravem Rają z Indii i Włochem Walterem Trusendim 6:4, 7:6 (7-5).
 • ATP Oberstaufen: Bednarek-Kowalczyk o krok od finału

  Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk są o krok do finału challengera ATP na kortach ziemnych w Oberstaufen (pula nagród 30 tys. dol.). Półfinał z Niemcami Danielem Brandsem i Kevinem Krawietzem przerwał deszcz przy stanie 6:3, 5:5 dla polskich tenisistów.
 • Debel Bednarek-Kowalczyk poznał rywali

  Polscy tenisiści Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk zmierzą się w piątek z hiszpańsko-portugalskim deblem Arnau Brugues-Davi i Joao Sousa w półfinale challengera ATP na kortach ziemnych we włoskiej Cremonie (pula nagród 30 tys. dol.).
 • Challenger ATP w Cremonie: Awans debla Bednarek-Kowalczyk

  Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk awansowali do 1/4 finału challengera ATP na kortach ziemnych we włoskiej Cremonie (pula nagród 30 tys. dol.).
 • Challenger ATP w Zagrzebiu: Debel Bednarek-Kowalczyk odpadł

  Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk odpadli w ćwierćfinale challengera ATP na kortach ziemnych w Zagrzebiu (z pulą nagród 50 tys. dol.). Polscy tenisiści, rozstawieni z numerem trzecim, przegrali z Chorwatami Matem Pavicem i Franco Skugorem 1:6, 6:3, 7-10.
 • ATP Belgrad: Debel Bednarek-Kowalczyk 1/2 finału

  Debel Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk wystąpi w półfinale turnieju ATP na kortach ziemnych w Belgradzie (z pulą nagród 424 950 euro). Pojedynek ćwierćfinałowy z udziałem polskich tenisistów się nie odbył, bowiem otrzymali walkowera.
 • Bednarek-Kowalczyk w 1/4 finału

  Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk awansowali do ćwierćfinału turnieju ATP na kortach ziemnych w Belgradzie (z pulą nagród 424 950 euro). W pierwszej rundzie polscy tenisiści pokonali Amerykanina Jamesa Cerretaniego i Kanadyjczyka Adila Shamasdina 6:2, 6:4.