Beckham David

Artykuły - Beckham David (30)

 • Dwa wesela warte miliony. Brooklyn Beckham i Nicola Peltz przygotowują się do ślubu

  Dwa wesela warte miliony. Brooklyn Beckham i Nicola Peltz przygotowują się do ślubu

  Rodziców Brooklyna Beckhama chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. David to były światowej sławy piłkarz, a także gwiazda showbiznesu, podobnie jak jego żona Victoria - piosenkarka, aktorka, tancerka i przedstawicielka świata modelingu. Status rodziny Beckhamów jest niepodważalny, lecz wybranką serca Brooklyna jest pochodząca z jeszcze bardziej zamożnego rodu Nicola Peltz. Para niedawno się zaręczyła i już planuje podwójne przyjęcie weselne, które kosztować będzie fortunę.
 • David Beckham kupił apartament w Miami. Kwota zwala z nóg

  David Beckham kupił apartament w Miami. Kwota zwala z nóg

  Na co dzień David Beckham mieszka w Londynie, ale jako współwłaściciel drużyny piłkarskiej Inter Miami często musi odwiedzać Florydę. Już znalazł tam dla siebie i rodziny odpowiednie lokum.
 • Victoria Beckham topless na zdjęciu zrobionym przez syna?

  Victoria Beckham topless na zdjęciu zrobionym przez syna?

  Victoria i David Beckhamowie za rok będą obchodzić 20. rocznicę ślubu. Para doczekała się czwórki dzieci.
 • Miłosne początki znanych par

  Miłosne początki znanych par

  O tym, że ponad wszystko kochamy nietypowe historie miłosne może świadczyć niesłabnąca popularność takich filmów jak „Titanic” (1997), „Notting Hill” (1999) czy „Pamiętnik” (2004). Ronimy łzy przy „Przeminęło z wiatrem” (choć od premiery ekranizacji minęło niemal 80 lat), a kultowy taniec Jennifer Grey i Patricka Swayze doczekał się ponad 260 milionów odtworzeń w serwisie YouTube.
 • David Beckham w filmie "Król Artur: Legenda miecza"

  David Beckham w filmie "Król Artur: Legenda miecza"

  Były piłkarz David Beckham udostępnił zdjęcie z planu zdjęciowego nowego filmu Guya Ritchiego "Król Artur: Legenda miecza". Celebryta zagra epizodyczną rolę rycerza.
 • David i Victoria Beckhamowie zapłacili 22 tys. funtów podatku... dziennie

  David i Victoria Beckhamowie zapłacili 22 tys. funtów podatku... dziennie

  Słynny były piłkarz David Beckham i jego żona Victoria w 2015 roku oddali fiskusowi 22 tysięcy funtów dziennie - podały brytyjskie media. Za cały rok podatek wyniósł blisko osiem milionów funtów.
 • Dawid Beckham zagrał w koszulce reprezentacji Argentyny

  Dawid Beckham zagrał w koszulce reprezentacji Argentyny

  Dawid Beckham wsparł akcję UNICEF i zagrał w piłkę z dziećmi z biednej dzielnicy w Buenos Aires.
 • Fani ustawili się w nocy w kolejce po autograf Davida Beckhama

  Fani ustawili się w nocy w kolejce po autograf Davida Beckhama

  David Beckham, choć zakończył karierę, cieszy się ogromną popularnością. W nocy przed jedną z londyńskich księgarń, w której były piłkarz reprezentacji Anglii miał podpisywać nową książkę, już na dwie godziny przed otwarcie ustawiła się 700-osobowa kolejka.
 • Najwięcej witaminy...

  Najwięcej witaminy...

  ...mają polskie dziewczyny. Patrząc na Beatę Kozidrak, trudno nie zgodzić się ze słowami słynnej piosenki. Ale tym razem pochwały należą się też zagranicznym piłkarzom. "Piękniejszych nie znajdziecie"!
 • Drugi syn Davida Beckhama piłkarzem akademii Arsenalu

  Drugi syn Davida Beckhama piłkarzem akademii Arsenalu

  Drugi syn Davida Beckhama, 10-letni Romeo zapisał się do akademii piłkarskiej Arsenalu Londyn i marzy, by pójść w ślady taty. Uczniem szkółki Queens Park Rangers jest natomiast najstarszy potomek słynnego zawodnika - 14-letni Brooklyn.

Filmy - Beckham David (1)

 • Sprawili córce niezwykły prezent

  Beckhamowie sprawili prezent córce. Harper 10 lipca skończy 7 lat. Od rodziców dostanie… własnego kucyka. Rasowy koń kosztował rodziców 7 tys. funtów. Dziewczynka ma obsesję na punkcie jeździectwa. Ucieszy się?