Beata Tadla

Artykuły - Beata Tadla (48)

 • Beata Tadla ofiarą szantażystów! Zażądali okupu

  Beata Tadla ofiarą szantażystów! Zażądali okupu

  Beata Tadla, polska dziennikarka i zwyciężczyni ósmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, jest aktywna w mediach społecznościowych. Dotychczas kontaktowała się ze swoimi fanami za pośrednictwem Facebooka oraz Instagrama, gdzie śledziło ją ponad 50 tysięcy osób. W ostatnich godzinach jej instagramowy profil zniknął. Stoją za tym hakerzy, którzy zaczęli szantażować Tadlę i zażądali od niej okupu. Dziennikarka nie zamierzała płacić, dlatego musiała pogodzić się ze stratą.
 • Beata Tadla zaskoczyła wyznaniem o ukochanym

  Beata Tadla zaskoczyła wyznaniem o ukochanym

  Beata Tadla ostatnio tryska radością i optymizmem. Przyczynia się do tego m.in. związek z tajemniczym Rafałem, który jest biznesmenem.
 • Beata Tadla na zdjęciu z młodości

  Beata Tadla na zdjęciu z młodości

  Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zostało wykonane 23 lata temu. Zdaniem wielu internautów fotografia przedstawiająca piękną dziennikarkę, wygląda jakby została zrobiona zaledwie kilka chwil wcześniej! "Czas stanął dla pani w miejscu" - komentowali.
 • Beata Tadla: Czeka ją kolejny przełom w życiu

  Beata Tadla: Czeka ją kolejny przełom w życiu

  Beata Tadla jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Ostatnio, przy okazji rozstania z Jarosławem Kretem, było o niej głośno.
 • Beata Tadla: ogłosiła radosną nowinę

  Beata Tadla: ogłosiła radosną nowinę

  Rok 2018 zdecydowanie należał do Beaty Tadli! Prezenterka przeszła fizyczną i mentalną przemianę.
 • Beata Tadla zaskoczyła wszystkich fryzurą

  Beata Tadla zaskoczyła wszystkich fryzurą

  Beata Tadla nie może się ostatnio opędzić od fotoreporterów. Wszystko przez to, że 43-letnia dziennikarka dosłownie rozkwita!
 • Beata Tadla zdradza sekret pięknej sylwetki

  Beata Tadla zdradza sekret pięknej sylwetki

  W "Tańcu z gwiazdami" Beata Tadla wykazała się iście olimpijską formą. Mimo że program zakończył się kilka miesięcy temu, dziennikarka wciąż tryska witalnością. To zasługa jogi, pływania i nordic walking.
 • Beata Tadla nie dąży do ideału

  Beata Tadla nie dąży do ideału

  Wydawać by się mogło, że pięknie wyglądające gwiazdy nie pokazują się bez makijażu. Beata Tadla dzięki udziałowi w tanecznemu show przekonała się, że jeśli sytuacja tego nie wymaga, np. podczas treningu czy kiedy idzie do sklepu po bułki, nie musi się malować.
 • Beata Tadla bez makijażu

  Beata Tadla bez makijażu

  Wydawać by się mogło, że pięknie wyglądające gwiazdy nie pokazują się bez makijażu. Beata Tadla dzięki udziałowi w tanecznemu show przekonała się, że jeśli sytuacja tego nie wymaga, np. podczas treningu czy kiedy idzie do sklepu po bułki, nie musi się malować.
 • Beata Tadla: sama jestem swoim motywatorem

  Beata Tadla: sama jestem swoim motywatorem

  Nie je mięsa, ani nie pija piwa, nie ciągnie jej też do słodyczy, a ślinka cieknie jej na widok warzyw. Ponadto Beata Tadla - bo o niej mowa - w trosce o formę uprawia nordic walking i ćwiczy w domu. "Sama jestem swoim motywatorem" - mówi dziennikarka.

Zdjęcia - Beata Tadla (3)

 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV
 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV
 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV

Filmy - Beata Tadla (11)

 • "Taniec z Gwiazdami": Kto powtórzy sukces Beaty Tadli?

  Beata Tadla opowiada o swoich wrażeniach po pierwszym odcinku dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Dziennikarka wyznaje, kto szczególnie ją zachwycił, dlaczego Justyna Żyła nie powinna przejmować się surowymi ocenami jurorów, a także jaka jest recepta na sukces w tanecznym programie.
 • Beata Tadla komentuje rozstanie z Jarosławem Kretem

  Beata Tadla podziękowała za wsparcie, które otrzymała po rozstaniu z Jarosławem Kretem. Dodała przy tym, że nie liczy na niczyją litość. Dziennikarka odniosła się również do "okładkowego fatum". Polega ono na tym, że na parach, które pojawiają się na okładkach popularnych pism, ma ciążyć swoista klątwa. Większość z tych związków wkrótce się rozpada. Beata stwierdziła, że nie wierzy w ten ani żaden inny przesąd.
 • Beata Tadla: Nie muszę podobać się innym

  Dbam o wygląd dla siebie i swojego partnera - mówi Beata Tadla. Gwiazda chce, by ukochany mężczyzna stale postrzegał ją jako atrakcyjną kobietę.
 • ​Beata Tadla: Dużo mnie w internecie

  ​Beata Tadla nie przepada za bywaniem na imprezach. Dostaje dużo zaproszeń, większość jednak odrzuca. Twierdzi, że nie ma czasu na wieczorne wyjścia, woli się bowiem poświęcić pracy lub innym swoim pasjom.