Beata Tadla

Artykuły - Beata Tadla (62)

 • Beata Tadla: Aktorstwo to było moje wielkie marzenie

  Beata Tadla: Aktorstwo to było moje wielkie marzenie

  Profesjonalistka w każdym calu, nie boi się spontaniczności na antenie, a nawet pomyłek. Ucieka od rutyny, stawia na naturalność. "Myślę, że udawane reakcje się nie sprzedają. Widz potrafi wyczuć fałsz" - mówi Beata Tadla, dodając, że aktorstwo było jej wielkim marzeniem z dzieciństwa.
 • Beata Tadla: Nie muszę podobać się innym

  Beata Tadla: Nie muszę podobać się innym

  Dbam o wygląd dla siebie i swojego partnera - mówi Beata Tadla. Gwiazda chce, by ukochany mężczyzna stale postrzegał ją jako atrakcyjną kobietę. Za ważniejsze od zabiegów pielęgnujących ciało dziennikarka uważa jednak dbałość o równowagę psychiczną, pozytywne nastawienie do życia i zdrowie fizyczne.
 • ​Beata Tadla: Dużo mnie w internecie

  ​Beata Tadla: Dużo mnie w internecie

  ​Beata Tadla nie przepada za bywaniem na imprezach. Dostaje dużo zaproszeń, większość jednak odrzuca. Twierdzi, że nie ma czasu na wieczorne wyjścia, woli się bowiem poświęcić pracy lub innym swoim pasjom. Zapewnia też, że bardzo lubi swój dom i chce spędzać w nim jak najwięcej czasu.
 • Beata Tadla: Dzień w piżamie

  Beata Tadla: Dzień w piżamie

  Beata Tadla nie lubi bezczynności. Twierdzi, że jest osobą aktywną, która ma zajęty każdy dzień. Pracuje zawodowo, wykłada na uczelni i uprawia sport. Nie ukrywa jednak, że czasem zdarza jej się pomarzyć o jednym wolnym dniu, który mogłaby spędzić w domu w piżamie.
 • Beata Tadla: Widz potrafi wyczuć fałsz

  Beata Tadla: Widz potrafi wyczuć fałsz

  Profesjonalistka w każdym calu, nie boi się spontaniczności na antenie, a nawet pomyłek. Ucieka od rutyny, stawia na naturalność.
 • Beata Tadla zachwycona atmosferą w Nowa TV

  Beata Tadla zachwycona atmosferą w Nowa TV

  Beata Tadla jest zachwycona atmosferą panującą w redakcji Nowa TV. Twierdzi, że jej współpracownicy tworzą zgrany zespół, cieszący się ze wspólnych sukcesów i doskonale się rozumiejący. Zdaniem Beaty Tadli serwis "24 godziny", którego jest współprowadzącą, wypełnił niszę istniejącą w programach informacyjnych.
 • Pierwszy "apartament" Beaty Tadli

  Pierwszy "apartament" Beaty Tadli

  Gdy Beata Tadla, jako początkująca dziennikarka, przeprowadziła się z rodzinnej Legnicy do Warszawy, wynajęła 20-metrową kawalerkę na Ursynowie. Zanim umeblowała swoje gniazdko, przez kilka tygodni spała na podłodze.
 • Beata Tadla: Ten rok zaczął się dla mnie źle, a skończył dobrze

  Beata Tadla: Ten rok zaczął się dla mnie źle, a skończył dobrze

  - Z niecierpliwością czekam na święta - przyznaje Beata Tadla. - Ten czas jest dla mnie przede wszystkim spotkaniem z najbliższymi, wymianą dobrej energii - dodaje dziennikarka, wspominając Boże Narodzenia ze swojego dzieciństwa.
 • ​Beata Tadla o pracy w TVP

  ​Beata Tadla o pracy w TVP

  Pracę w TVP Beata Tadla uważa za wyjątkowo ważny czas dla jej rozwoju zawodowego. Twierdzi, że żadna inna praca nie stawiała przed nią tak ciekawych wyzwań. Tadla żałuje natomiast, że jej kariera w tym medium skończyła się w tak przykrych okolicznościach. Jej zdaniem praca w TVP jest obecnie obarczona dużym ryzykiem zwolnienia.
 • Beaty Tadli nauka stylu

  Beaty Tadli nauka stylu

  W swojej książce "Czego oczy nie widzą" Beata Tadla nie boi się przyznać do tego, że w przeszłości jej styl ubierania pozostawiał wiele do życzenia. Wspomina chociażby, że na Bal Dziennikarzy zdarzało się jej przychodzić w letnich sukienkach ze sklepu indyjskiego.

Zdjęcia - Beata Tadla (6)

 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV
 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV
 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV

Filmy - Beata Tadla (9)

 • Beata Tadla: Nie muszę podobać się innym

  Dbam o wygląd dla siebie i swojego partnera - mówi Beata Tadla. Gwiazda chce, by ukochany mężczyzna stale postrzegał ją jako atrakcyjną kobietę.
 • ​Beata Tadla: Dużo mnie w internecie

  ​Beata Tadla nie przepada za bywaniem na imprezach. Dostaje dużo zaproszeń, większość jednak odrzuca. Twierdzi, że nie ma czasu na wieczorne wyjścia, woli się bowiem poświęcić pracy lub innym swoim pasjom.
 • Beata Tadla: Dzień w piżamie

  Beata Tadla nie lubi bezczynności. Twierdzi, że jest osobą aktywną, która ma zajęty każdy dzień. Nie ukrywa jednak, że czasem zdarza jej się pomarzyć o jednym wolnym dniu, który mogłaby spędzić w domu w piżamie.
 • ​Beata Tadla o pracy w TVP

  Pracę w TVP Beata Tadla uważa za wyjątkowo ważny czas dla jej rozwoju zawodowego. Dziennikarka żałuje, że jej kariera w tym medium skończyła się w tak przykrych okolicznościach.