Beata Tadla

Artykuły - Beata Tadla (50)

 • Beata Tadla pochwaliła się zdjęciem z podróży poślubnej!

  Beata Tadla pochwaliła się zdjęciem z podróży poślubnej!

  Beata Tadla zaskoczyła fanów wiadomością o ślubie. Teraz już gdy emocje nieco opadły, świeżo upieczeni małżonkowie wypoczywają na egzotycznych wakacjach, czym już pochwaliła się dziennikarka.
 • Beata Tadla tak skomentowała swój ślub!

  Beata Tadla tak skomentowała swój ślub!

  Beata Tadla 16 lutego zaskoczyła swoich fanów wiadomością - wyszła za mąż! Zdjęcia i nagrania ze ślubu szybko obiegły internet. Ona sama nie spodziewała się takiego odzewu i w rozmowie z "Faktem" skomentowała sytuację.
 • Beata Tadla ofiarą szantażystów! Zażądali okupu

  Beata Tadla ofiarą szantażystów! Zażądali okupu

  Beata Tadla, polska dziennikarka i zwyciężczyni ósmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, jest aktywna w mediach społecznościowych. Dotychczas kontaktowała się ze swoimi fanami za pośrednictwem Facebooka oraz Instagrama, gdzie śledziło ją ponad 50 tysięcy osób. W ostatnich godzinach jej instagramowy profil zniknął. Stoją za tym hakerzy, którzy zaczęli szantażować Tadlę i zażądali od niej okupu. Dziennikarka nie zamierzała płacić, dlatego musiała pogodzić się ze stratą.
 • Beata Tadla zaskoczyła wyznaniem o ukochanym

  Beata Tadla zaskoczyła wyznaniem o ukochanym

  Beata Tadla ostatnio tryska radością i optymizmem. Przyczynia się do tego m.in. związek z tajemniczym Rafałem, który jest biznesmenem.
 • Beata Tadla na zdjęciu z młodości

  Beata Tadla na zdjęciu z młodości

  Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zostało wykonane 23 lata temu. Zdaniem wielu internautów fotografia przedstawiająca piękną dziennikarkę, wygląda jakby została zrobiona zaledwie kilka chwil wcześniej! "Czas stanął dla pani w miejscu" - komentowali.
 • Beata Tadla: Czeka ją kolejny przełom w życiu

  Beata Tadla: Czeka ją kolejny przełom w życiu

  Beata Tadla jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Ostatnio, przy okazji rozstania z Jarosławem Kretem, było o niej głośno.
 • Beata Tadla: ogłosiła radosną nowinę

  Beata Tadla: ogłosiła radosną nowinę

  Rok 2018 zdecydowanie należał do Beaty Tadli! Prezenterka przeszła fizyczną i mentalną przemianę.
 • Beata Tadla zaskoczyła wszystkich fryzurą

  Beata Tadla zaskoczyła wszystkich fryzurą

  Beata Tadla nie może się ostatnio opędzić od fotoreporterów. Wszystko przez to, że 43-letnia dziennikarka dosłownie rozkwita!
 • Beata Tadla zdradza sekret pięknej sylwetki

  Beata Tadla zdradza sekret pięknej sylwetki

  W "Tańcu z gwiazdami" Beata Tadla wykazała się iście olimpijską formą. Mimo że program zakończył się kilka miesięcy temu, dziennikarka wciąż tryska witalnością. To zasługa jogi, pływania i nordic walking.
 • Beata Tadla nie dąży do ideału

  Beata Tadla nie dąży do ideału

  Wydawać by się mogło, że pięknie wyglądające gwiazdy nie pokazują się bez makijażu. Beata Tadla dzięki udziałowi w tanecznemu show przekonała się, że jeśli sytuacja tego nie wymaga, np. podczas treningu czy kiedy idzie do sklepu po bułki, nie musi się malować.

Zdjęcia - Beata Tadla (3)

 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV
 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV
 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV

Filmy - Beata Tadla (10)

 • "Taniec z Gwiazdami": Kto powtórzy sukces Beaty Tadli?

  Beata Tadla opowiada o swoich wrażeniach po pierwszym odcinku dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Dziennikarka wyznaje, kto szczególnie ją zachwycił, dlaczego Justyna Żyła nie powinna przejmować się surowymi ocenami jurorów, a także jaka jest recepta na sukces w tanecznym programie.
 • Beata Tadla: Nie muszę podobać się innym

  Dbam o wygląd dla siebie i swojego partnera - mówi Beata Tadla. Gwiazda chce, by ukochany mężczyzna stale postrzegał ją jako atrakcyjną kobietę.
 • ​Beata Tadla: Dużo mnie w internecie

  ​Beata Tadla nie przepada za bywaniem na imprezach. Dostaje dużo zaproszeń, większość jednak odrzuca. Twierdzi, że nie ma czasu na wieczorne wyjścia, woli się bowiem poświęcić pracy lub innym swoim pasjom.
 • Beata Tadla: Dzień w piżamie

  Beata Tadla nie lubi bezczynności. Twierdzi, że jest osobą aktywną, która ma zajęty każdy dzień. Nie ukrywa jednak, że czasem zdarza jej się pomarzyć o jednym wolnym dniu, który mogłaby spędzić w domu w piżamie.