Beata Mazurek

Synonimy:
Mazurek Beata,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Beata Mazurek (28)

Filmy - Beata Mazurek (15)

 • "Powinien się do tego odnieść prezes firmy". B. Mazurek odmawia komentarza do zwolnień w PLL LOT

  Rzeczniczka PiS Beata Mazurek nie chciała się odnieść do zwolnień przeprowadzonych w LOT w związku z prowadzonym strajkiem. Prezes Rafał Milczarski zwolnił dyscyplinarnie 67 osób argumentując, że nie może tolerować działań na szkodę firmy. - W przestrzeni medialnej funkcjonują informacje, że ten strajk jest nielegalny. Rzetelną informację na ten temat powinien dać szef LOT-u - stwierdziła Beata Mazurek.
 • B. Mazurek: Będziemy respektować wyroki TSUE, ale mamy prawo reformować sądownictwo

  - Będziemy respektować wyroki TSUE, jednak oczekujemy na propozycje rządu, ponieważ to on odpowiada za kontakty z TSUE i Komisją Europejską – powiedziała Beata Mazurek, rzeczniczka PiS. Odniosła się w ten sposób do sugestii ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza, jakoby wdrożenie postanowienia unijnego trybunału sprawiedliwości przywracającego do pracy przeniesionych w stan spoczynku sędziów SN wymagało nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. (TVN24/x-news)
 • „To niedopuszczalne”. PiS chce dymisji Jana Grabca po wystąpieniu prezydenta Legionowa

  Nie milkną echa kontrowersyjnej konwencji prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego, na której padały seksistowskie komentarze. Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek domaga się dymisji rzecznika Platformy Obywatelskiej Jana Grabca, bo jej zdaniem przyzwalał on na "kontynuowanie żenującego spektaklu". - To niedopuszczalne, by taka osoba tolerowała nieprzyzwoite i seksistowskie wypowiedzi wobec kobiet - mówiła Mazurek. (TVN24/x-news
 • "Komisja Europejska jest głucha na nasze argumenty". Rzeczniczka rządu o skardze do TSUE

  - Komisja Europejska jest głucha na nasze argumenty. Tak naprawdę w mojej ocenie nie respektuje traktatów, które dają nam prawo do tego, aby w sposób suwerenny stanowić w Polsce prawo – tak rzeczniczka rządu odniosła się do faktu formalnego przesłania skargi Komisji Europejskiej do Trybunału Sprawiedliwości UE. Sprawa przeciwko Polsce związana jest z ustawą o Sądzie Najwyższym, która m.in. obniżyła wiek emerytalny dla sędziów SN.